Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Žeriav - 10 super hračiek pre každý rozpočet
13.09.2019

Žeriav - 10 super hračiek pre každý rozpočetžeriav nie je jednoduchá hračka, v ktorej dieťa iba zdvíha a spúšťa bremená. Zariadenie musíte manévrovať tak, aby nič nespadlo. Získanie ovládacích a manévrovacích schopností je preto dôležité. V závislosti od modelu a úrovne sofistikovanosti bude mať zariadenie ďalšie funkcie. Je to teda ideálny nápad na darček a okrem toho je k dispozícii pre každý rozpočet. Vybrali sme 10 najzaujímavejších modelov.

1. Žeriav ovládaný DickieŽeriav Dickie hračky je diaľkovo ovládaný. Súprava má nakladaciu plošinu a kontajner na náklad. Žeriav je napriek svojej veľkosti stabilný. Toto je zabezpečené 4-ramennou základňou. Zábavu určite pritiahne kabína, do ktorej je možné umiestniť figúru operátora žeriavu (nie je súčasťou balenia). Okrem toho existuje háčik na umiestnenie nádoby. Diaľkové ovládanie umožňuje zdvíhanie a spúšťanie bremena a otáčanie ramena takmer v úplnom natočení. V súprave nie sú potrebné batérie. Tento model je stálou verziou, ktorá nejazdí.

2. Žeriavom ovládaný 128 cmBatéria, diaľkové ovládanie. Diaľkové ovládanie má pripojený kábel. Je možné, aby žeriav otočil a spustil hák (môžete naň zavesiť náklad). Hračka má LED lampu. Bol vyrobený z bezpečného a odolného plastu. V sade dostávame guľatinu dreva, ktorú môže žeriav zdvíhať, čo výrazne zlepší zábavu.

3. Žeriav Scania - LiebherrTentoraz obrovský žeriav Bruder. Pri jeho výrobe sa použil vysokokvalitný a kvalitný materiál. Vyznačuje sa neobvyklým vybavením a funkciami, ktoré umožňujú rôzne činnosti vrátane vyklápacia kabína, stabilizačné podpery, ktoré je možné vysunúť, kolesá s gumeným dezénom, pohyblivé dvere kabíny. Výrobok vyzerá skutočne pôsobivo. Pozornosť priťahujú svetlá a tiež vydáva zvuky.

4. Žeriav Volvo WaderA čo nákladný automobil so žeriavom na prepravu guľatiny? Jedná sa o veľké vozidlo, ktoré na vaše dieťa urobí obrovský dojem. Príves má možnosť odpojenia. v sade máme až 6 loptičiek.

5. Žeriav so zvukovými efektmiExistujú nielen zvukové efekty (práca motora, alarm, klaksón), ale aj svetelné efekty. Vozidlo sa pohybuje vďaka pohonu predných kolies. pohyblivým ramenom žeriavu a rotujúcou kabínou je veľa pracovných príležitostí.

6. Wader Mammoet - kamión, žeriavA v tejto hračke je možné rameno žeriavu bezpečne ovládať. Zavesený hák je vytiahnutý a spustený pomocou rukoväte. Čo odlišuje tento produkt? Jednoznačne trvanlivosť a vysoká kvalita.

7. SIKU - teleskopický žeriavTeleskopický žeriav je vyrobený prevažne z kovu a čiastočne z plastu. Má pohyblivé časti a kolesá, vďaka ktorým bude zábava rozmanitá. Je dobré darovať dieťaťu, ktoré má už 3 roky.

8. Lena - žeriavPlošina, ktorá sa úplne otáča, nepochybne fascinuje každé dieťa. Hračka je obrovská, ideálna na stavebné akcie. Háčik bol zavesený na pevnej šnúre. Konzoly zase poskytujú vynikajúcu stabilitu. S týmto prístrojom si môžete zahrať aj na nerovných povrchoch.

9. Bruder Mack GraniterZaujímavou možnosťou je tiež otočný žeriav, ktorý môže byť vysoký až 130 cm. Samozrejmosťou je kajuta s otváracími dverami. Gombík umožňuje navinutie lana na bubon. Početné doplnky a otváracie prvky výrazne spestrujú zábavu. Na bokoch sú stabilizačné podpery a boli použité gumené kolesá s behúňom.

10. Stavebný žeriavNakoniec zásah medzi hračkárskymi výťahmi - drevený, s pohyblivým ramenom a otočnou plošinou. Hák je spustený pozdĺž ramena zariadenia. Dôležité je, že súčasťou sú stavebné stroje (vrátane valčeka a rýpadla), ako aj drevené figúrky a bariéry. zábava a radosťNebudú žiadne opatrenia!


Hranie s žeriavom poskytuje nielen emócie a pocity, ale prispieva aj k rozvoju mnohých funkcií a zručností vrátane motor, sval alebo motor. Toto je produkt, ktorý prinesie iba výhody. Je k dispozícii v mnohých typoch a modeloch za rôzne ceny.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi