Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Zábavný park" od Lego Duplo - oplatí sa kúpiť?
13.09.2019

"Zábavný park" od Lego Duplo - oplatí sa kúpiť?Väčšina blokov Lego Duplo je deťom známa. Veľké, s hrubými stenami, nezničiteľné. V našom dome boli ubytovaní 4 roky. Teraz zažívajú renesanciu vďaka svojmu mladšiemu synovi mladšiemu ako 2 roky. "Zábavný park" nás lákal otočným karuselom a sklíčkami. Tu sú!

1

Špecifikácia:Bloky: Lego Riadok: Duplo Model: Zábavný park Katalógové číslo: 10841 Počet prvkov: 61 Vek: 2 - 5 rokov

2

"Zábavný park Lego Duplo"Súprava Lego Duplo "Zábavný park" umožňuje dieťaťu zostaviť si vlastný zábavný park. Má k dispozícii veľa blokov v rôznych tvaroch a veľkostiach. Takéto položky sa nenachádzajú v iných súpravách Lego Duplo a nepočítajú sa do "veľkého zábavného parku".

Inštrukcia zahrnutá v sade obsahuje až 5 rôznych možností usporiadania atrakcií v zábavnom parku:
 • Základný jednoúrovňový otočný karusel, predajňa cestovných lístkov, miesto na oddych so stolom a stoličkami a sladký stánek,
 • rozsiahly dvojposchodový otočný karusel,
 • otočný mini kolotoč pre deti s rozsiahlou pokladňou,
 • skvelé pódium, kde môžu hrať deti a dospelí.


3

Základnú štruktúru je možné zostaviť krok za krokom podľa pokynov. Ostatné varianty sú zobrazené a montáž vyžaduje rodičovskú pomoc. Schopnosť vybudovať až 5 rôznych stavieb je senzačná! Toto riešenie povzbudzuje dieťa, aby sa pokúsilo vytvoriť svoje vlastné nekonvenčné štruktúry, a tak rozvíja jeho fantáziu.

4

Technické údaje:Zábavný park Lego Duplo 10841 obsahuje:
 • otočný karusel so 4 postavami koňa a funkciou výstroja,
 • 4 figúrky: mama, otec, chlapec a dievča,
 • stáť s dvoma vlnitými sklíčkami,
 • pokladňa s otváracím oknom,
 • automat na nápoje,
 • stôl a stoličky
 • navyše: blok s meracou páskou, stroj so žuvačkou, zmrzlinou a vstupnou značkou do zábavného parku,


 • príslušenstvo: fotoaparát a pohár.


 • Rozmery karuselu: približne 23 x 21 x 19 cm
 • Rozmery posúvača: približne 14 x 9 x 19 cm
 • Rozmery pokladne: približne 13 x 6 x 3 cm


56

Zábavné dojmyZábavný park zaujme veľkým počtom neobvyklých blokov. Je škoda, že sada neobsahovala trochu viac základných blokov, ktoré by vám umožnili stavať väčšie prvky zábavného parku. Karusel s funkciou otáčania vďaka kombinovaným dvom rýchlostiam robí deti a dospelých pri hraní šťastnými. V tomto súbore som sa s takýmto riešením stretol prvýkrát a pripúšťam, že by bolo pekné, keby sa objavovalo častejšie. Jednoduchá stavebná procedúra ešte viac priblíži zábavu. V každej z 5 variantov prvkov lunaparkov môžete použiť striedanie prvkov.
200


Dieťa hrajúce so súpravou Lego Duplo si rozvíja zručnosti súvisiace s malými aj veľkými motorickými zručnosťami. Rôzne možnosti vytvárania prvkov zvyšujú možnosti hrania rôznych scén a hrania rolí rodičov a detí v rôznych situáciách, napríklad počas scénického predstavenia, na karuseli alebo pri bežnom jedle.
201


Mám rád všetky súpravy Lego Duplo z hľadiska ich odolnosti a senzačného výkonu. Som šťastný, keď nesú príbeh a podporujú vzdelávanie detí. Táto sada rozhodne rozvíja predstavivosť dieťaťa a učí ho hrať samostatne. Bez ďalších základných blokov to môže byť dosť nudné. Ak však máte doma aspoň jednu stavebnicu s jednoduchými blokmi, nemáte koniec.
202


Skvelý návrh na darček k narodeninám pre chlapcov aj dievčatá. Podľa môjho názoru je veľká väčšina tehál Lego Duplo univerzálna, pokiaľ ide o pohlavie dieťaťa. Táto súprava je toho dobrým príkladom. Zábava pre celú rodinu!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi