Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Vzdelávací solárny robot 14v1 - prehľad
13.09.2019

Vzdelávací solárny robot 14v1 - prehľad

Vzhľady sú klamnéNa prvý pohľad vyzerá obsah balenia dosť nejasne - dieťa môže byť v ňom trochu sklamané, najmä keď práve začína s týmto typom hračky dobrodružstvo.

Čo obsahuje súprava? Nájdeme tu všetky prvky potrebné na vytvorenie 14 robotov: 5 plastových rámov s dielmi, nálepky, motorový a solárny panel, vrecká na diely a návod na použitie.

copy package

obsah balíka kópie

V ére farebných hračiek môže byť pre dieťa celá vec neatraktívna - vyzerá to ako zlá verzia blokov LEGO. Po zadaní zamestnania však bude malý konštruktér určite potešený! Robot nielen dobre vyzerá, ale tiež sa pohybuje, poháňaný priamym slnečným žiarením.

montage 2 copy

Krok za krokomPred pokračovaním v montáži je potrebné prečítať si pokyny. Je to dôležité, pretože od samého začiatku sa učíme, že na vytvorenie prvého robota nepotrebujeme všetky súčasti súpravy. Plastové rámy sú presne opísané pomocou písmen a číslic, takže môžete ľahko nájsť potrebné prvky, ktoré potom musíme orezať kliešťami. Nevýhodou je určite nedostatok poľskej verzie inštrukcie, ktorá môže dieťa odradiť od samostatného hrania, ale situácia je zachovaná podrobnými nákresmi. Nakoniec si myslím, že na začiatku stojí za to dať robotu spolu s dieťaťom, aby mu ukázal, o čom je táto úloha. Vďaka tomu by mu následné verzie nemali spôsobiť problém, pretože konštrukcia každej z nich je založená na rovnakých zásadách.

montaz 4 copy

montaz 5 copy

Výhodou tejto sady je, že je rozdelená do dvoch úrovní obtiažnosti - sedem robotov je ľahšie zostaviteľných, sedem ťažších. Prvá úroveň je: korytnačka, chrobák, čln, chodec, pes a dvojkolesový vozík, zatiaľ čo úroveň ďalšie je: auto, jazdec, surfista, zombie, krab, veslársky robot a valivý robot. Niektorí sa pohybujú po vode.

Na účely testu som zostavil dvojkolesové vozidlo z úrovne jedna a valcovací robot z úrovne dva.

kópia dukolowiec

Časti sú dobre namontované, montáž je celkom príjemná - nie je potrebné žiadne lepidlo ani nástroje - hoci to nie je najjednoduchšie, najmä pokiaľ ide o roboty 2. úrovne, kde je pohybový mechanizmus oveľa komplikovanejší. Kľúčom je riadiť sa pokynmi .

prebiehajúca kópia robota

Aby sa zložený robot mohol pohybovať, musí byť solárny panel otočený k slnku. Bohužiaľ, kvôli súčasnej ročnej sezóne slnko nesvietilo dostatočne silne, aby dostatočne zapálilo panel. Bolo potrebné použiť umelé osvetlenie. Požadované minimum je 50 W halogénová žiarovka.

Po skonštruovaní prvého robota sa oplatí pripraviť vrecia na diely. Na každú z nich je nalepená nálepka s menom (A1, A2, B6 atď.). Po vystrihnutí jednotlivých prvkov z opísaných snímok si už nepamätáme, z ktorých snímok pochádzajú. Vrecká nám umožnia udržať poriadok a prácu oveľa jednoduchšie.

nálepky na tašky s kópiami

Stojí to za to?Samozrejme! Vzdelávacie Solárny robot 14v1 < strong> je hračka, ktorá u vášho dieťaťa vyvinie mnoho zručností, napríklad presnosť, sústredenie, logické myslenie a manuálne zručnosti . Je to mimoriadne zaujímavá alternatíva k hračkám pripraveným na mieru. Tento proces je v prvom rade dôležitý. Účinok samostatne konštruovaného pohyblivého robota bude určite zdrojom pýchy. Je potrebné dodať, že nastavená cena je približne okolo PLN 30 . Budovanie 14 robotov poskytne veľa kreatívnej zábavypletené a nudiť sa príliš skoro.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi