Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Unanimo - recenzia kartovej hry od Rebela
13.09.2019

Unanimo - recenzia kartovej hry od Rebela

Špecifikácia hry Unanimo:

  • typ: kartová hra
  • počet hráčov: 3-12
  • vek: 7+

Zábava v asociáciáchUnanimo je jednoduchá hra pozostávajúca z niekoľkých prvkov. V balení nájdete 54 obojstranných kariet s obrázkami, poznámkovým blokom, 4 ceruzkami a pokynmi.

obsah balenia 3 kópie

Opýtajte sa tých, ktorí hral v Familiada, či je ľahké zasiahnuť najjednoduchšie a najčastejšie zodpovedané odpovede ... Unanimo zaručuje podobné emócie ako najobľúbenejšia herná šou v Poľsku za posledné roky. Zistite, ako respondenti vo vašej domácnosti odpovedali! - vydavateľ podporuje.

Pravidlá nie sú komplikované - hráči musia napísať na stránky poznámkového bloku 8 slov, ktoré spojili s ilustráciou nakreslenou jedným z nich. Napriek tomu hra vyvoláva veľa emócií.

karty s kopírovanými obrázkami

Čas na uloženie asociácií určuje hráč, ktorý to urobí najrýchlejšie - keď skončia, ostatní odložia svoje ceruzky. Potom prečíta prvé napísané slovo a všetci, ktorí to napísali, zdvihnú ruky - dostanú toľko bodov, koľko uviedli. Ak asociáciu uložila iba jedna osoba, nezískava body. Po skontrolovaní všetkých slov si ďalší hráč prečíta svoje asociácie (nezahŕňa slová, za ktoré už boli body pridelené). Hra končí po troch kolách. Hráči pridávajú body a samozrejme ten, kto získal najviac výhier.

olowki copy

Nemôžeme uložiť slová, ktoré sú na obrázku. Iba slová napísané v rovnakej forme (napr. Jednotné čísla) sa počítajú ako rovnaké slová, ale pre mladých hráčov sa toto pravidlo môže vynechať.

game copy 4 copy

Pre malé i veľkéUnanimo je hra určená pre deti od 7 rokov. V najjednoduchšej verzii by im nemali spôsobovať problémy - bude to zdrojom zábavy, ale tiež príležitosťou rozvíjať v našich deťoch fantáziu, kreativitu, pamäť a koncentráciu.

Čím starší účastníci hry, tým ťažšie problémy im môžeme predstaviť - vďaka čomu sa prispôsobíme ich schopnostiam, vďaka ktorým sa nebudete nudiť príliš rýchlo. Verzie navrhované v príručke sú okrem iného časové riadenie, tímová hra, v cudzom jazyku alebo okrem slov začínajúcich konkrétnymi písmenami. Môžeme tiež prísť s našimi vlastnými pravidlami, aby to bolo ešte zaujímavejšie!

copy copy

Ako sa ukázalo počas hry, zasiahnutie rovnakých asociácií ako ostatní hráči nie je vždy také ľahké. Niekedy dostaneme body z ôsmich slov iba za dve alebo tri. Okrem toho je veľa osem združení - prvé združenia prichádzajú ľahko, ale nakoniec, bez nápadov, sa snažíme vstúpiť do čokoľvek, dokonca aj do veľmi vzdialených združení, aby sme nezanechali prázdne miesta. A záleží nám na reakcii ako ostatní hráči ... Toto sú prvky, vďaka ktorým hra prináša veľa vzrušenia.

copy copy

Rovnaké výhodyPretože je skutočne ťažké nájsť mínusy. Hra sa vykonáva opatrne a umožňuje množstvo úprav. Obrovské plus pre pevnú kovovú krabicu, vďaka ktorej ju môžeme vziať na výlet alebo na dovolenkový výlet, bez obáv z poškodenia balenia alebo straty kariet. Okrem toho vďaka ceruzkám a bodovým hárkom môžeme okamžite začať hrať. Po dokončení hárkov ich môžeme ľahko stiahnuť z webových stránok vydavateľa.

Toto je dobre premyslený produkt.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi