X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Tri malé ošípané" - prehľad
13.09.2019

"Tri malé ošípané" - prehľad"Tri malé ošípané" je logická hra určená pre deti staršie ako tri roky. Určite to umožní, aby sa batoľa nejakú dobu staralo o seba a dalo rodičovi chvíľku oddychu.

Niečo iba pre jednuNa trhu existuje stále viac strategických hier pre deti. Situácia je určite horšia, pokiaľ ide o ponuku pre jedno dieťa. Na trhu nie je veľa hier tohto typu, ale tie, ktoré sa doteraz objavili, sú prekvapivo pozitívne. Určite sa oplatí venovať pozornosť stále známejšej hernej sérii Inteligentné hry Granna. Granna tým, že rozšírila svoju škálu hier pre jednu osobu, vyniká od ostatných. "Little Little Pigs" patrí k niekoľkým hrám pre jedno dieťa ponúkaným Grannou . Je teda čas pozrieť sa do škatule.

prvky hry a hryMalý hráč je už v pokušení už samotným boxom, ktorý je úžasne farebný, dokonca krásny. Box aj všetky prvky hry sú vyrobené s veľkou presnosťou. Pozornosť bola venovaná všetkým detailom. Prvky spolu perfektne súvisia. Neuveriteľne čitateľná a farebná grafika na obale vás nabáda skontrolovať, čo je vo vnútri.

obsah krabíc ošípaných domy kniha kniha

V tejto krabici sú ...figurína z vlčíka, tri ružové gumené ošípané. Sada obsahuje knihu s úlohami pre deti a knihu s ilustráciami s rozprávaním. Úloha bola rozdelená do štyroch úrovní obtiažnosti. obsah balenia

V skratke:

 • plastová doska vyrobená z tvrdého, veľmi odolného plastu
 • 3 domy pre ošípané
 • 3 gumené ošípané
 • figúrka vlka
 • kniha s rozprávkou alebo ilustrácie na rozprávanie
 • inštruktáž hry v Angličtina
 • kniha úloh


návod na hru v angličtine

kniha úloh 4 úrovne obtiažnosti

rigidná kniha z rozprávky

Príbeh a pravidlá hryRaz za čas ... boli tam tri malé prasatá, ktoré si stavali domy pre seba. Prvý - zo slamy, druhý - z dreva a tretí - z tehál. Boli múdri a veľmi opatrní ošípané. Pretože sa v oblasti objavil vlk, museli sa rýchlo schovať vo svojich domoch a čakať, až útočník odíde. Ako sa ukázalo, je to zaujímavý nápad pre strategickú hru pre deti. Postavy v tejto hre sú tri malé ošípané a vlk. Priateľské a očarujúce ošípané okamžite získajú srdcia najmenších.

Príprava hryRozložili sme plastovú dosku na stôl. Pripravujeme všetky prvky hry a začneme plniť úlohy uvedené v brožúre. Môžeme to urobiť jeden po druhom alebo selektívne.

úlohy s vlkovou úlohou # 8

Pravidlá a priebeh hryAko hrať "Piggies ..."? Pripomíname vám, že táto hra má dve varianty hry. V brožúre questov je 24 questov s vlkom a 24 questov bez vlka. Ľahšia voľba - bez vlka, tým ťažšia - s vlkom. Dieťa usporiada jednotlivé kombinácie z obrázkov na zaistenie bezpečnosti ošípaných . Na zadnej strane papiera môže skontrolovať, či bola úloha správne dokončená. Ak áno, môže prejsť k ďalšej úlohe. Úlohy majú rôzne úrovne náročnosti - štartér, junior, expert a pán.

1. Herná varianta bez vlka (deň)pravidlá hry dzien

V priloženej knihe úloh sú obrázky, podľa ktorých by sa ošípané mali umiestňovať na dosku. Cieľom hráča je usporiadať bloky s domami tak, aby sa zmestili na dosku a zároveň neskryli žiadne prasiatko v dome . Musíte položiť dlaždice s domami tak, aby ošípané zostali mimo svojich domov a hrali sa vo dvore. V tejto úlohe usporiadame také ošípanéako je znázornené na obrázku. Potom s domami usporiadajte dlaždice terénu tak, aby ošípané zostali na svojich miestach a zároveň neboli v domoch zamknuté.

štartér číslo 1 bez vlka

vyrieši problém starter # 1 bez vlka

2. Herná varianta s vlkom (noc)pravidlá hry noc

Hranie s vlkom je ťažšie, pretože okrem ošípaných kladieme na hraciu plochu aj vlka. Tu je úlohou malého hráča zariadiť domy tak, aby v nich každé ošípané našli úkryt a schovávali sa pred predátorom, ktorý na ne čaká . Záležitosť je jednoduchá, vlk vo dvore, takže ošípané sa musia schovať v domoch! Hra končí, keď dieťa dokončí všetkých 48 úloh z brožúr. Ďalšou atrakciou je brožúra s ilustráciami z rozprávky o ošípaných, vďaka ktorej môžete povedať svoju vlastnú verziu tejto neuveriteľne očarujúcej rozprávky.

hrať s vlkovou úlohou # 1

vyriešiť úlohu č. 1 vlkom

* Na druhej strane karty úloh je náznak vo forme riešenia.

dojmy po hre"Tri malé prasatá" je hra, ktorá učí plánovanie, tvorivosť a strategické myslenie. Je to ideálna hračka pre jedno dieťa, ktoré sa rýchlo nenudí . Podporuje rozvoj a formuje logické myslenie dieťaťa. V tejto sérii odporúčam aj veľmi podobné hry "Červená čiapočka" a "Jungle" pre mierne staršie deti.

Trvanie hryJedna hra, t. j. všetkých 48 úloh z knihy, trvá 20 - 30 minút. Na začiatku určite trochu dlhšie. gameplay

Odporúčam prečo a prečo?Rozhodne odporúčam. Toto je jedna z mála hier na trhu, ktorú môže dieťa hrať samo. "Tri malé ošípané" nie je typická stolová hra. Toto je logická hra, ktorá dobre vychováva myseľ dieťaťa, ovplyvňuje jeho vývoj, formuje priestorovú fantáziu . Má obrovský vplyv na rozvoj tvorivosti a plánovacích schopností.

Logické hry sú ideálnou zábavou pre dieťa a skvelou príležitosťou na zábavu a naučenie sa súčasne. Povzbudzujú zaujímavým grafickým dizajnom. Aj keď "Tri malé ošípané" sú hračkou pre deti od 3 rokov, niekedy som tiež premýšľal o tom, ako zariadiť domy tak, aby boli ošípané v bezpečí. Inteligentné hry hodnotím ako 5+.

Špecifikácia hry "Tri malé ošípané":
 • typ: logická hra
 • veľkosť políčka: 240x290x60
 • počet hráčov: 1
 • vek: 3-6
 • hrací čas: 15-30 min.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi