„Tréning na ostrove“ alebo „Combat Speeder“ - ktoré Lego Star Wars by
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. „Tréning na ostrove“ alebo „Combat Speeder“ - ktoré Lego Star Wars by ste si mali zvoliť?
13.09.2019

„Tréning na ostrove“ alebo „Combat Speeder“ - ktoré Lego Star Wars by ste si mali zvoliť?Porovnam dve sady zo série Lego Star Wars, ktoré som mal nedávno rád s dojednaním so svojím dieťaťom. Odpoviem tiež na otázku, ktorá nás zaujímala viac a prečo.

"Výcvik na ostrove Ahch-To" oproti "všeobecný-ťažký-bojový pretekár"Mladí nadšenci "Hviezdne vojny" sa tešia týmto súborom. Obidve sú určené pre deti vo veku 7-12 rokov . Vďaka nim majú najmladší ľudia príležitosť spoznať svet Star Wars a tvorivú zábavu.

súprava súpravyLEGO Star Wars - Výcvik na ostrove Ahch-To 75200. Obsahuje až 241 položiek.

complex set up close

Pozostáva z 238 blokov a 3 figúr (Luke Skywalker, Rey minifigúry a Porg).

postavy zo sady 75200

Z blokov sa vytvorí chata s odnímateľnou strechou . Vo vnútri sa nachádza malá posteľ, malý sporák, látkový záves, Porgov dom, malý krb s blokmi a školiace zariadenie v podobe otváracieho kameňa. Sada obsahuje zbrane: Lukovu palicu, svetelný meč a Reyho školiacu tyčinku.

front front chata

Chata je Lukášovým útočiskom pred filmom "Hviezdne vojny". Má výšku 11 cm, šírku 11 cm a hĺbku 17 cm. Nie je to obrovské, ale dáva vám to veľa zábavy.

prahový pohľad na chalupu

Ďalšie informácie o súprave : Licencia: Star Wars Pohlavie: chlapec a dievča Vek pre deti: 7–12 Rok vydania: 2018 Cena: od 97,90 do 149,88 PLN Čas montáže: v závislosti od zručnosti nám to trvalo asi 45 minút Hodnotenie testerov (1-5): 5

zložený prvý prvok chaty a figúrky

Poznámky po usporiadaní školenia na ostrove Ahch-ToPri montáži domu nie narazili sme na najmenšie problémy . Všetko šlo bez problémov. Zostavenie ďalších prvkov tiež nemalo žiadne problémy.

chata v strešných prvkoch samostatne nastavená ahch fotografia je 75200

General Grievous-waras chaserLEGO Star Wars set, Combat Speeder General Grievous 75199. Pozostáva z 157 blokov vrátane čísel Mace Windu a General Grievous. Vďaka nim môžete prehrávať scény z filmov "Star Wars". K súprave bola pripojená jasná inštrukcia.

závodná súprava plus čísla

Pomocou blokov môžete vyrobiť vesmírne vozidlo s rozmermi: 7 cm vysoké, 25 cm dlhé a až 14 cm široké. Speeder je nebezpečná zbraň - má dve jarné delá namontované na červených raketách, vďaka ktorým môže strieľať na nepriateľa. fotografia kombinovaného pohľadu na bojové tempo zdola

Ale to nie je všetko. Pod bojovým pretekárom sa nachádza špeciálny priestor, do ktorého môžete umiestniť štyri svetelné meče generála Grievousa .

bojová základňa zdola s naloženými mečmi

Medzi ďalšie vybavenie patrí aj zbraň - svetelný meč Jedi Master Purple Mace Windu.

Ďalšie informácie o súprave Licencia: Star Wars Pohlavie: chlapec a dievča Vek pre deti: 7–12 Počet prvkov v sade: 157 Cena: od 99,99 do 159,90 PLN Skladací čas: v závislosti naa zo zručnosti nám to trvalo asi 45 minút Skóre testujúcich (1-5): 4+

Poznámky po nastavení sady "General Grievous-war speeder" set pohľad zhora na bojový výcvik

Vozidlo nie je také malé, ako sa na prvý pohľad zdalo. Veľkou atrakciou sú jarné delá, ktoré na prekvapivo vzdialený úder strieľajú z červených rakiet. Zaujímavým riešením je úložisko mečov. Nevýhodou je, že je dosť ťažké pripevniť meče do rúk generála, pretože zbrane ... často odchádzajú !

Ako tieto dve sady vypadávajú v testoch? pohľad zhora na zostavenie inštrukcií pre zostavenie komplexu

Obe sady týkajúce sa témy "Star Wars" v našich testoch vyšli senzačne, hoci každá z nich je úplne iná . Vytvárajú ďalšie možnosti zábavy. Zostavovanie blokov je len začiatkom zábavy.

balenie plus komplexné sady

Dokonale vyrobené, udržiavané v krásnych farbách, inšpirujúce hodiny zábavy. Ideálne pre darčeky pre fanúšikov vozidiel, figúrky a mini budovy priamo z kozmickej ságy. Ceny sú tiež podobné. Možno ich kúpiť za cenu, ktorá nepresahuje 100 PLN. Je to dosť? Skôr nie. Pre niektorých je to stále veľa, ale produkty Lego stoja za cenu.

Ktoré nastavenie zvoliťNakoniec s mojím dieťaťom sa mi páčilo viac súboru "Lego Star Wars - výcvik na ostrove Ahch-To" >. Toto vybavenie a ďalšie prvky, vrátane pohyblivého balvanu, oslovili môjho syna viac ako lietanie s vojnovým jazdcom General Grievous. Už niekoľko dní sa hranie s chatou Luka Skywalkera trvá celé hodiny. Zaujímalo by ma, koľkokrát môžete premiestňovať figúrky, meniť ich polohu a viesť medzi nimi dlhé dialógy? Mám dojem, že len čo môj syn začne hrať, čas sa pre neho zastaví.

chata v strešných prvkoch samostatne do 75200

Odporúčame kúpiť chata Luka Skywalkera namiesto rýchlostného člna, a to aj preto, že obsahuje viac prvkov ako vozidlo generála . Pretože zábava sa skutočne hrá vo fantázii dieťaťa, ktoré vynára dialógy, píše zábavný skript a hrá scény. A súprava s domom Lukáša Skywalkera na tento účel vytvorila ďalšie možnosti.

Súpravy Lego Star Wars sú cestou času a skvelou zábavou s postavami z filmu "Star Wars". Je to veľká zábava a trpezlivosť, ako aj povzbudzovanie fantázie dieťaťa. Vďaka obrovskému výberu súprav Lego si deti môžu aktivovať svoju fantáziu a oddávať sa úžasnej tvorivej zábave. Tehly Star Wars sú skvelými aktivitami pre chlapcov a deti . Bloky okrem zábavy podporujú motorický rozvoj, kreativitu, priestorové myslenie, plánovanie, trpezlivosť a predstavivosť. Nikdy som nemal žiadne výhrady, pokiaľ ide o kvalitu a výkonnosť blokov Lego, pretože sa všetky perfektne kombinujú a sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a úžasne farebné. A montážne pokyny sú veľmi čitateľné a jednoduché. Odporúčam!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi