Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Rýchle prenasledovanie" Lego City 60138 - prehľad sady blokov
13.09.2019

"Rýchle prenasledovanie" Lego City 60138 - prehľad sady blokovChase McCain je legendárna postava vo filmoch a hrách Lego City. Je policajtom, ktorý chráni zákon a poriadok, chytí každého zločince a postaví ho pred súd. Každé dieťa bude milovať tohto hrdinu!

Súčasti súpravy a balenie fotografie 1

Špecifikácia:

 • Bloky: Lego
 • Riadok: Mesto
 • Model: Rýchla naháňačka
 • Katalógové číslo: 60138
 • 294 položiek
 • Vek: 5 - 12 rokov


Obrázok 2 Montážne pokyny

Lego City chaseRýchla jazda ulicami mesta alebo divočinou je snom väčšiny malých automobilových fanúšikov. Ak pridáme atmosféru policajného prenasledovania po zlodejovi, budeme si musieť zahrať skvelý príbeh.

Bandita ukradol cennosti a športové auto, ktoré uniká korisť. Musíte ho dohnať a dať ho do pút! Športové auto - ako už názov napovedá - je veľmi rýchle. Tím policajných dôstojníkov v policajnom aute a vrtuľníku sa nevzdáva. Prenasledovanie sa pohybuje ulicami mesta. Podarí sa policajtom zachytiť nebezpečného zločince? Pomôžte im!

Photo 3 Celá séria mesta Lego, ktorá sa týka polície

"Rýchle prenasledovanie" je pomerne jednoduché nastavenie blokov Lego City. Ideálny na začiatok dobrodružstva s touto líniou . Pre pokročilých používateľov to bude perfektný doplnok k súborom ako "buldozér buldozéra" alebo "policajná stanica". Len málo prvkov vám umožní zostaviť všetky vozidlá a postavy sami, dokonca aj pre 5- alebo 6-ročné dieťa.

Photo 4 Minifigures

Technické údaje:Sada "Fast Chase" Lego City 60138 obsahuje:
 • policajný vrtuľník s rotujúcim rotorom a navijak s lanom, ktoré môže policajt počas akcie spustiť,
 • policajné prenasledovacie auto,
 • športové auto, ktoré tiež ukradol zlodej,
 • firewall - blokáda často používaná políciou počas prenasledovania,
 • 4 minifigúry: pilot, policajt, zlodej a Chase McCain,
 • ďalšie príslušenstvo: vysílačka, putá, zlaté prúty a bankovky.


Rozmery vrtuľníka s lopatkami rotora: približne 11 x 33 x 26 cm

Rozmery prenasledovaného automobilu: približne 4 x 11 x 5 cm

Rozmery športového automobilu: približne 4 x 12 x 5 cm

5 etáp konštrukcie hasičského motora6 etáp výroby hasičského motora7 etáp konštrukcie hasičského motora8 etáp konštrukcie požiarneho motora

Zábavné dojmy:Obidve osobné automobily - prenasledujúce auto aj športové auto - sú odolné a dokonca pád z nízkej výšky ich nepoškodí. Na druhej strane vrtuľník je veľmi chúlostivým prvkom zostavy . Rotor sa rýchlo odpojí od strechy vrtuľníka a rozpadne sa. Naviják vo vrtuľníku sa silno otáča. Tieto nepríjemnosti sú pravdepodobne dôsledkom nedostatkov vo výrobe, nie nevýhodou. Nerobia to príliš zábavné.

Picture 9 Pursuit carPhoto 10 Pursuit carPhoto 11 Sports car

Policajný vrtuľník je dosť veľký. V prednej časti je veľa priestoru pre pilotov, zadná časť je nákladným priestorom. Rotujúci rotor, ktorý dieťa uvedie do pohybu ručne, má veľký priemer a počas letu robí skvelý dojem. Navijak namontovaný na boku vrtuľníka má veľký dosah a umožňuje policajnému dôstojníkovi spustiť ho na požadované vozidlo.

Helicopter Photo 12Helicopter Photo 13

Súbor "Quick Chase" je zaujímavý návrh pre niekoľko rokov motoristických fanúšikov a detí snívajúcich o práci na polícii . Jeho výhodou sú nepochybne až tri rôzne vozidlá. Poskytuje dieťaťu zábavu so zložitými prvkami rôznymi spôsobmi. Ak má batoľa rád výkon unikajúceho zlodeja, ďalšou sadou pokračujúcou v tejto téme je "Buldozér buldozéra 60140 Lego City", čo bude tiež veľká zábava.

Fotografia 15 Chase McCain v akciiFotografia 14 Chase McCain v akcii
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi