X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. "Robot factory" - recenzia hry
13.09.2019

"Robot factory" - recenzia hryRobotika určite poteší väčšinu chlapcov, ale je tu aj veľa dievčat, ktoré absorbujú zvedavosť o moderných technológiách. Naše kníhkupectvo je jedna z hier, ktorá sa bavia a učia. Robotická továreň "Publishers Rád hrám stimulovaním mysle môjho dieťaťa, a teda pozitívne ovplyvniť jeho vývoj . Hra "

photo 1

Obsah baleniaBalenie hry nie je veľké. Kartové hry majú často zbytočne nafúknuté škatule, ale rád šetrím miesto, takže takéto kompaktné kartové hry ma vítam. Vo vnútri je 5 jednofarebných štartovacích kariet, 50 dvojfarebných kariet robotov, tlačidlo STOP a pokyny .

photo 2

Herná esenciaV továrni na roboty sa neustále objavujú objednávky na nové roboty. Hráči musia byť na pozore a čo najskôr nájsť správneho robota na výrobnej linke . Poponáhľajte sa, získajte roboty a zhromaždite ich čo najviac!

photo 3

Príprava hryŠtartové karty s 5 jednofarebnými robotmi sú usporiadané v jednom riadku v strede tabuľky. V túto chvíľu sa stanú výrobnou linkou. Dali sme tlačidlo STOP pod výrobnú linku . Ostatné karty sú zamiešané a naskladané lícom nahor, takže obrázky robotov sú neviditeľné. Dvojfarebné karty robotov sa v hre nazývajú objednávky.

photo 4

Priebeh hryUrčujeme poradie hráčov a začneme hru. Prvý hráč vezme kartu z vrchu hromady, rýchlo ju prevráti a položí ju vedľa hromady. Rýchlosť je dôležitá, aby si všetci hráči mohli pozrieť objednávku v rovnakom čase a mali rovnakú šancu na rýchle dokončenie . Zadná strana karty, ktorá zostane na komíne, keď sa karta robota prevráti a je zverejnená objednávka, sú pokyny pre objednávky. Vďaka grafike na zadnej strane karty vieme, čo treba postupovať pri hľadaní správneho robota na dokončenie objednávky. Existujú tri možnosti: budeme musieť venovať pozornosť farbe robota, jeho tvaru alebo farbe výrobnej linky.

photo 5

Hráč, ktorý ako prvý označí robota, ktorý spĺňa podmienky objednávky na výrobnej linke, vezme kartu s objednávkou a získa bod. Chyba pri plnení zmluvy znamená, že bod je stratený. V prípade, že na výrobnej linke nie je robot, ktorý spĺňa požiadavky, musia hráči stlačiť STOP čo najskôr . Každý hráč ho musí stlačiť - hráči si preto z rúk vytvoria vežu. Ten, kto položil ruku na poslednú stranu, stráca jeden bod.

Hra končí, keď v zásobníku zostane iba jedna karta. Vyhráva hráč s najviac robotickými kartami.

photo 6

DojmyTeoreticky je hra určená pre deti staršie ako 6 rokov, ale môj štvorročný ju rád hrá. Určite to vyžaduje sústredenie a rýchlu reakciu v kombinácii s vnímavosťou. Pravidlá sú jednoduché a nevyžadujú viacnásobné vysvetlenia. kartová hra pre najmladších hráčov. Precvičuje reflexné a koncentračné zručnosti. Je to tiež len zábava a poskytuje dobrú dávku zábavy. Ako by to mohlo byť inak, ak by hlavnými hrdinami boli roboti ?! Deti chápu hru rýchlym tempom . Hra "Robot Factory" je zaujímavá a rýchla
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi