Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Robot Bebo od spoločnosti Fisher Price - čo môže robiť?
13.09.2019

Robot Bebo od spoločnosti Fisher Price - čo môže robiť?

Ako vyzerá Bebo?Bebo je tvor s veľkou žltou hlavou podobnou obrazovke. Na jeho zelenej tvári nájdeme veľké oči a usmievavé pery. Deti ho milujú najmä pre jeho farebné dúhové uši, trochu ako králičie uši. Biele trup a modré topánky sú plné farebných gombíkov a potlačí. Tummy Bebo je interaktívne, čo znamená, že dlaždice pripomínajúce malé obrazovky budú dieťaťu blikať v rôznych farbách až do rytmu . Robot je ľahký, takže ho môžete ľahko vziať na cestu alebo na prechádzku. Vyzerá tiež skvele v detskej izbe a povzbudzuje ich, aby si užili ďalšiu časť zábavy.

Interaktívny panelHračka od ceny Fishera vám umožňuje hrať v troch režimoch . Prvým z nich je tanečný a pohybový režim. Robot vyzýva dieťa, aby sa spolu bavilo vo forme tanca a skokov. Prehráva príjemné piesne a zvuky, ku ktorým sa húpa. Druhý režim je vzdelávací. Dieťa sa učí čísla a dokonca počíta. Vďaka rozmanitosti vzdelávacích hier rastie Bebo so svojou maličkou a prispôsobuje režim svojmu veku. Treťou úrovňou je tvorivá zábava s piesňami, opakujúcimi sa frázami, ale aj so zaznamenávaním vlastných slov a spievaním a následným prehrávaním. To všetko je v poriadku s farebnými svetlami, ktoré hračke dodávajú pôvab.

Čo bude Bebo učiť dieťa?Vďaka možnosti prispôsobenia hry veku dieťaťa bude robot pracovať pre deti staršie ako 9 mesiacov. Umožní dieťaťu objaviť farby a zvuky a povzbudí batoľa, aby sa bavilo s pohybom. Stojace deti budú mať radi najmä hudobný panel, na ktorom budú môcť predvádzať svoje vlastné tance a ovládať rytmus hudby. Staršie deti sa predstavia do sveta čísel. Deti objavia svoje mená a naučia sa základy počítania. Funkcia nahrávania vám tiež poskytne zaujímavú zábavu. Vďaka nej hrá batoľa, rozpráva sa s Bebo a cvičí správnu výslovnosť slov.

Ako to ovplyvní vývoj dieťaťa?Bebo má pozitívny vplyv predovšetkým na zmysly a motorické zručnosti dieťaťa . Interaktívny panel so zvukmi a svetlami upúta pozornosť a núti vás sústrediť váš sluch na opakovanie odbočky. Okrem toho dokonale stimuluje vysoké motorické zručnosti, t. J. Pohyb prostredníctvom tanca. Deti sa navyše učia kauzalitu stlačením každého tlačidla a čakaním na konkrétny efekt.

Robot Bebo od spoločnosti Fisher Price je hračka, ktorá sa nebude nudiť rýchlo a bude pracovať pre jedno dieťa aj jedného súrodenca. Okrem toho má Bebo malú sestru bella. Vyznačuje sa ružovou hlavou a fialovými topánkami. Bella sa rovnako túži hrať a poskytuje rovnakú dávku energie a veľa radosti.

Stojí za to postarať sa o vývoj našich detí a investovať do hračiek, ktoré im môžu slúžiť po dlhú dobu, okrem iného pomáhať pri učení prvých písmen a čísiel.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi