Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Programovací robot - potešenie pre chlapcov
13.09.2019

Programovací robot - potešenie pre chlapcovRoboty na programovanie sú celkom nová hračka a mnoho rodičov o nich ešte nie je presvedčených. Mnohí z nich tvrdia, že deti budú mať čas sa neskôr učiť v oblasti informatiky, počítačových zručností a základných online aktivít. O programovaní programovania v budúcnosti uvažujú iba tí, ktorých deti chcú pracovať v IT priemysle. Medzitým sa dokonca aj deti v predškolskom veku s malou pomocou svojich rodičov môžu naučiť toto ťažké umenie. Roboty na učenie programovania budú fungovať dokonale.

Naučiť sa programovať - je to naozaj dôležité?Premýšľate o vzdelávaní našich detí, ich zápise do ďalších tried alebo o kúpe ďalšie kurzy, ale aj pri výbere vzdelávacích hračiek by sme sa mali riadiť tým, čo môže priniesť budúcnosť. Presnejšie, ako to bude vyzerať, koľko technológie sa vyvinie.

Deti by mali byť skrútené s elektronikou, a tak by si mali zvyknúť na fungovanie v technickom svete. V súčasnosti je schopnosť používať počítač rovnako dôležitá ako znalosť angličtiny alebo cudzích jazykov všeobecne. Z tohto dôvodu je dobré vzbudiť u našich detí zvedavosť a naučiť ich logickému mysleniu. Programovanie nám tak bezpochyby dáva šancu.

Výhody programovania učeniaProgramovanie je náročné umenie, ktoré učí analytické myslenie ako nič iné. Okrem toho to zahŕňa aj cvičenie trpezlivosti, usilovnosti, presnosti a odhodlaného sledovania cieľa. Pri vytváraní programu sa musí aj ten najjednoduchší, najmenej zložitý vrátiť mnohokrát, hľadať chyby, opravovať ich, ďalej písať program, potom sa znova vráťte, znova vyhľadajte chyby, opravte ich a vytvorte, atď., kým všetko nebude fungovať správne. Mimochodom, dieťa poznamenáva, že nie je ľahké sa vzdať a ak sa mu bude čeliť, akýkoľvek problém sa dá vyriešiť.

Programovací robot - pre koho?Mio 2,0 od spoločnosti Clementoni za 78,99 PLN). Kybernetický robot za cenu od 71,55 do 169 PLN a lacnejšie ponuky zahŕňajú Robot Evolution za cenu od približne 164.99 do 299 PLN, Táto hračka osloví malých chlapcov. Nakoniec sa viac zaujímajú o veci, ako sú stroje a zariadenia. Aj keď existujú verzie určené pre dievčatá (napr. Bábika SmartGurlz z dánskej výroby, ktoré sú k dispozícii na Allegro za 418 PLN), programovacie roboty sú doménou chlapcov (tu je výber oveľa väčší - vrátane

Aj s piatimi alebo siedmimi rokmi ich môžu s istotou používať ich rodičia. Nepochybne sa rýchlo naučia, ako používať robota, a začnú si ich učiť.

Na rozdiel od vzhľadu nie je prevádzka takej hračky náročná. Môže byť pripojený k akémukoľvek počítaču, smartfónu alebo tabletu a vytvárať úžasné diela krok za krokom. Možno s tým prebudíte u svojich detí túžbu ďalej sa učiť programovať profesionálnejším a pokročilejším spôsobom. Aj keď to tak nie je, vaše deti sa v dospelosti často naučia využívať základy tohto komplexného umenia.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi