Priateľský vlak alebo testovacia hračka zo série My Little Pony od Has
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Priateľský vlak alebo testovacia hračka zo série My Little Pony od Hasbro
13.09.2019

Priateľský vlak alebo testovacia hračka zo série My Little Pony od Hasbro

My Little PonySéria o poníkoch zo série My Little Pony je produkciou Hasbro Studios. Hasbro, známy širšiemu publiku hlavne ako výrobca hračiek, vytvára aj filmové produkcie s účasťou postáv patriacich tejto značke. Týmto spôsobom šťastie poníkov pokračuje - majú svojich malých fanúšikov po celom svete a Hasbro zabezpečuje, aby hračky s obrázkami mali najlepšiu kvalitu.

Priateľský vlak 1

Priateľský vlak 2

Friendship train - content contentNajdôležitejším prvkom setu je nepochybne malý fialový poník, ktorý hrá úlohu cestujúceho. Väčšinu priestoru v krabici zaberá vlak a vagón. Zelený vozík a príslušenstvo pre poníky - batoh, poháre, fotoaparát a ďalšie - boli zabalené v samostatnej taške. Súprava obsahuje veľa malých prvkov, a preto sa v balení uvádza, že hračka je určená pre deti staršie ako 3 roky.

Priateľský vlak 3

Priateľský vlak 4

Čas vyraziť na cestu!Ružová kaplnka aj purpurový vagón sú dostatočne priestranné, takže poník môže byť vodičom vlaku alebo cestujúcim! Ľahko sa zmestí na obe miesta. Fialový vagón má otváracie okno a dvere, vďaka ktorým bude ľahšie uviesť poníka do požadovanej polohy a cesta bude pre neho pohodlnejšia!

priateľský vlak 5

Priateľský vlak 6

Priateľský vlak 7

Prvky súpravy možno kombinovať rôznymi spôsobmi - vlak, vagón aj kočík majú kolesá a háčiky. Vozík a vozeň môžu byť zameniteľné aj po stranách. To isté platí pre príslušenstvo pre poníky - je ich toľko, že ich nie je možné používať naraz! Čím viac sa niektoré z nich vyskytujú dvakrát a líšia sa iba farbou. Medzi doplnkové prvky patrí fotoaparát pripevnený k krku, sponky do vlasov v tvare lukov, nápoj so slamkou, ktorú si môžete nosiť na poníka na prednej nohe, legrační klobúk, slnečné okuliare.

Výrobca sa postaral o najmenšie podrobnosti, takže sada obsahovala aj mapu a dokonca ... lístky! Dieťa si môže na cestovanie zabaliť poníka. To všetko vďaka otváraciemu kufru a kabelke, do ktorej môžete vložiť najmenšie prvky. Ostatné, ktoré sa nezmestia dovnútra, sa môžu dať na zelený vozík navrhnutý špeciálne pre batožinu našich cestujúcich.

Priateľský vlak 10

Priateľský vlak 8

Vlak priateľstva 9

Ďalšie výhodyMy Little Pony poníky sú známe sviežimi a mäkkými treskami - v tomto prípade sa to nelíši. Cestovná ružovo-fialová hriva a chvost sú okamžite pozoruhodné a chcete ich upraviť. Jediným mínusom je absencia hrebeňa v sade, zatiaľ čo prítomnosť dvoch sponiek do tvaru lukov vám umožní vytvoriť niekoľko skvelých účesov.

Priateľský vlak 11

Priateľský vlak 12

Priateľský vlak môže byť veľkou pomocou pri príprave na dovolenkový výlet - napríklad ak má vaše dieťa starosti s cestovaním, kôň môže ukázať vášmu batoľaťu, že je dokonalé zábava a dobrodružstvo. Poník s okuliarmi, s kamerou okolo krku a kufrom pri nohách, môže byť skvelým spoločníkomdnes - vďaka tomu sa dieťaťu vyhnúť zbytočnému stresu.

Priateľský vlak 13

priateľský vlak 14

Oplatí sa teda kúpiť vlak na priateľstvo? V každom prípade. Vzhľadom na všetky tieto výhody je možné dospieť k záveru, že je to skvelá voľba nielen pre malých fanúšikov My Little Pony, ale pre všetky deti, ktoré majú radi zvieratá, farby a pohyblivé hračky, ktoré poskytujú mnoho možností použitia. Rozvíja predstavivosť a estetický zmysel - čo viac by ste mohli chcieť?
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi