Ohrádka Noor Lionelo - test
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Ohrádka Noor Lionelo - test
13.09.2019

Ohrádka Noor Lionelo - testZáhradka, cestovná postieľka alebo možno suchý bazén? Mnoho rodičov si kladie túto otázku. A čo keď skombinujete funkčnosť všetkých týchto troch modulov gadget v jednom produkte? Multifunkčné riešenia sú lákavé, ale často dráždivé. Hovorí sa, že ak je niečo pre všetko, je to pre nič za nič. Existujú však produkty, ktorých multifunkčnosť je dobre naplánovaná. Jedným takýmto produktom je Ohrádka Noor Lionelo.

Photo 1 Playpen with roof

Playpen Noor LioneloToto je druhá verzia detského ohrádky Lionelo. V porovnaní s prvým modelom je súčasný model bohatší na doplnky, má svetlý matrac a poťah. Zmeny, ktoré sa vykonali, sú určite plusom.

Sme zvyknutí mať doma ohrádku pre deti. V praxi by sme ju chceli použiť aj na záhrade, na rekreačných pozemkoch alebo na balkóne. Väčšina pier však nie je prispôsobená na vonkajšie použitie. Noorové ohrádky fungujú dobre vo všetkých podmienkach . Doma ho môžeme používať v základnej podobe bez ďalšieho príslušenstva, alebo doň naliať plastové gule a urobiť z neho suchý hrací bazén. Pred domom bude užitočná strieška pripojená k súprave, ktorá bude chrániť dieťa pred slnkom. Značka Lionelo preto pripravila univerzálny produkt, ktorý bude vyhovovať potrebám drvivej väčšiny rodičov .

Photo 2 Playpen pred odstránením z kartónuPri nákupe akýchkoľvek produktov pre deti venujeme najväčšiu pozornosť bezpečnosti. Steny pera Noor Lionelo sú vyrobené z kovu a majú dvojitú ochranu hrán . Spoje kovových prvkov na hornej páske pera sú zakončené plastovými príchytkami a dodatočne orezané materiálom. Takáto ochrana chráni dieťa pred bolestivým zranením alebo nárazom.

Obrázok 3 Ochrana horných prvkov stojanaObrázok 4 Ochrana horných prvkov rámu

Dizajn pera a systém skladania a rozloženia je dobre premyslený. Funguje hladko aj po intenzívnom a dlhodobom používaní. Prvé rozvinutie môže trvať trochu dlhšie. Nasledujúce budú trvať maximálne 2 minúty .

Obrázok 5 Suchý zips upevňujúci sieť k rámu

Zrkadlo je dosť veľké, takže jeho šírka medzi miestnosťami bez skladania nemusí byť možná kvôli šírke dverí. Bez problémov premiestnime ohrádku von. Je veľmi ľahký a má stabilnú konštrukciu .

V tomto type skladacieho nábytku je veľmi dôležitá ochrana pred automatickým alebo náhodným skladaním. Dieťa v ohrádke môže tiež neúmyselne pohnúť rôznymi stavebnými prvkami. Playpen Noor má dva typy ochrany proti náhodnému skladaniu . Sú to:
 • Zámok LockGuard skladací zámok - zámok s bezpečnostným tlačidlom zabraňuje náhodnému zloženiu pera. Ak chcete zámok uvoľniť, stlačte tlačidlo zvonka a dosť veľkou silou posuňte strednú časť zámku nahor.
 • upínacie popruhy na každom spodnom spojení komponentov rámu. Ani po uvoľnení zámku nie je možné zložiť pero bez uvoľnenia popruhov a ich vysunutia z vybrania v upevňovacích prvkoch.


Photo 6 LockGuard LockPhoto 7 Upínací popruhyFotografia 8 Upínacie pásky

Sieťka na perá je vyrobená zo syntetického nerozťahovacieho materiálu. Väčšina tohto typu vrkoča sa v priebehu času napína a deformuje, a to aj napriek ubezpečeniam výrobcov. Toto pero intenzívne používame dlhšie ako 3 mesiace a mriežka nezmenila svoju podobu a nie sú tam žiadne viditeľné hrboly .

pohodlie dieťaťa a rodičaMäkký matrac je pena s vysokou elasticitou a pevnosťou, pokrytá materiálom, ktorý je odolný voči oderu a nečistotám. Jeho hrúbka je postačujúca pri používaní pera doma aj vonku. Nedochádza k rýchlemu znečisteniu a ani pár dní v záhrade bez skladania nezmení vzhľad .

doleDodaná taška je užitočná na uskladnenie a prepravu pera. Je vyrobený z veľmi mäkkého materiálu, takže nezaberá veľa miesta.

V letných dňoch je skvelý ďalší slnečník, ktorý chráni vaše dieťa pred slnkom. Jeho montáž je ťažkopádna, ale zároveň stabilná.

Photo 9 Visor

Technické údajeOhrádka Noor Lionelo
 • rozmery v rozloženom stave - 140 x 120 x 76 cm,
 • hmotnosť - 6 kg,
 • maximálna výška dieťaťa - 75 cm,
 • materiál - 100% polyester,
 • kovový rám,
 • umývanie rúk pri 30 ° C,
 • osvedčenia: SGS, EN 12227: 2010,
 • záruka: 5 rokov.

Môj názorKoncept pera ako priestoru určeného pre dieťa sa na mňa dlho nepáčil. Považoval som to za obmedzenie svojho dieťaťa. Keď som sa druhýkrát stala matkou, zmenila som názor. Starostlivosť o dve deti sa ukázala byť vyčerpávajúcou. Keď mladší syn trochu vyrástol, rozhodol som sa hrať s priezorom a sadou plastových guličiek, čo mu tiež umožnilo používať ho ako suchý bazén .

Dal som doň pár hračiek, prikrývky a vankúše, nalial gule a doň dal oboch chlapcov. Myslel som si, že byť v peru by sa rýchlo začalo nudiť, ale na moje prekvapenie deti hrali najlepšie. Počas tejto doby som mohol pokojne nastúpiť do práce, vyčistiť alebo si len oddýchnuť.

Dôležité je, že ohrádka sa ľahko rozloží a zloží . Na prípravu svojich detí na zábavu nepotrebujem pomoc nikoho. Používam dodatočnú strechu v záhrade alebo pri dlhších cestách vonku . Jeho pripevnenie k okraju pera vyžaduje pevnosť a istý čas. Avšak stojí za to ho na chvíľu namontovať tak, aby aspoň časť pera bola zatienená. V horúcich slnečných dňoch je potrebná strecha.

Keď je ohnuté, ohrádka zaberá málo miesta . Schovávam to za dverami predsiene alebo ho vkladám do krytu a položím ho na poličku v skrini (keď ho neplánujem používať dlhšiu dobu). Je to skvelé riešenie pre rodičov, ktorí chcú zorganizovať bezpečné miesto pre deti.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi