"Nice Ziółka" - recenzia hry
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. "Nice Ziółka" - recenzia hry
13.09.2019

"Nice Ziółka" - recenzia hryRád trávim čas v kuchyni. Keď som sa stretol s oznámením kartovej hry "logická hra. Pozrite sa na ňu zblízka. Nice Ziółka ", hneď som vedel, že potrebujem túto hru. Bol som presvedčený, že sa bude zaujímať iba o ľudí, ktorí majú podobné moje. Mýlil som sa . Hrám to s priateľmi, ktorí sa nemusia nutne zaujímať o bylinky a varenie, ale hry nám dávajú veľa zábavy. Je krásne publikovaný,

photo 1

Obsah poľaHerný box je veľmi solídny. Je namontovaný a nespôsobuje problém s otvorením. Neexistuje v ňom žiadny nevyužitý priestor, o ktorý sa Granna postarala. Vo vnútri nájdete krásne ilustrované realistické bylinkové karty (63 základných bylinkových kariet a 9 špeciálnych bylinkových kariet), miskové karty (4 typy v 4 farbách), bylinkový koláč , 10 bylinkových kuriozít , 4 kariet pomocníka a bonusových kariet .

photo 2

Podstata hryHráči sa snažia usporiadať záhrady tak, aby získali čo najviac bodov . Výsev a opätovná výsadba najlepších bylín je kľúčom k úspechu.

photo 3

Príprava hryKaždému hráčovi rozdávame 4 pokrmy . Zamiešame celú sadu bylinkových kariet, kombinujeme základné bylinné karty a špeciálne bylinné karty. Potom z balíčka vyberieme určitý počet kariet - to zodpovedá počtu hráčov, ktorý môže byť až štyri.

photo 4

photo 5

Položte pripravený balíček bylinkových kariet na stôl na miesto prístupné všetkým hráčom. V strede stola nechávame priestor pre spoločnú záhradu (2 rady kariet po 3 a 4 kartách). Okrem toho každý hráč, ktorý položí misku a pomocné karty pred seba, ponecháva priestor pre svoje súkromné záhrady (7 kariet v rade). Umiestnite kartu s bylinkovým koláčom vedľa paluby bylín a spoločnej záhrady.

photo 6

Priebeh hryPočas hry môžu hráči uskutočňovať dva typy pohybu: siatie (povinný ťah za každé kolo) a presúvanie (voliteľný prenos). Výsev zahŕňa výber 2 kariet z balíčka bylín. Hráč vytiahne prvú kartu a rozhodne, či ju vloží do súkromnej alebo spoločnej záhrady. Nakreslené karty musia byť v dvoch rôznych záhradách.

photo 7photo 8

Presádzanie bylín vám dáva možnosť vziať bylinkovú kartu zo záhrad takým spôsobom, aby ste získali najvyšší počet bodov podľa bodov na kartách riadu. Hra končí, keď dôjdu karty z bylinkovej plošiny, keď všetci hráči zaplnia karty misky alebo ak žiadny hráč nie je schopný zasadiť bylinky .

photo 9

DojmyNajskôr vás môže odradiť od hrania hry "Nice Ziółka". Príručka bola napísaná celkom dobre a nie príliš čitateľne. Je to škoda, pretože mnoho ľudí môže byť zavádzajúcich. Hra je vynikajúca, a čo je dôležité, má veľmi vysokú úroveň regrivality - po niekoľkých hrách to nebude nudné. Áno, časom získame prax a zapamätáme si systémy a bodovanie, ale to nezbavuje hru dynamiky a nepredvídateľnosti.

kartové hry Hral som. Karty sa však vyrábajú štandardne. Ak sa vám hra páči, mali by ste karty laminovať. Grafika je jednoducho úžasná . Takáto krásna grafika sa občas nachádza v hrách. Z estetického hľadiska je to jeden z najlepších

photo 10

Keď sa naučíme pravidlá aPrajeme vám špecifickú objednávku na stole, hry sa stanú čistým potešením. Poskytujú relaxáciu s veľkou dávkou konkurencie a strategického myslenia . Niečo pre tých, ktorí spájajú trochu duševnej námahy s prácou, ale s radosťou. Úplne ma vtiahla, takže ju bez váhania odporúčam. Skutočne to stojí za to!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi