Najlepšie doskové hry pre zimné popoludnie
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Najlepšie doskové hry pre zimné popoludnie
13.09.2019

Najlepšie doskové hry pre zimné popoludnie

Hra na šikovnosť Stefan cat ks 1

Je to veľmi jednoduché arkádová hra, ktoré osloví deti aj dospelých. Na plátky syra položia myši myši a držia ich za chvosty. Jedným z hráčov je Stefan's Cat. Kočka Stefan najskôr hodí kockami; ak myš vypadne, nič sa nestane a ak vypadne mačka, hráč sa pokúsi chytiť myš na syr. Potom hráči ťahajú myši za chvosty a snažia sa utiecť. Keď mačka chytí myš, dostane od hráča kartu. Ak všetky myši unikli, hráč odovzdá pohár Stefana Cat ďalšiemu človeku. Hra končí, keď jeden z hráčov zostane bez kariet, ale ten, ktorý zaznamenal najviac víťazstiev. Je to hra, ktorá zaručuje skvelú zábavu a časté výbuchy radosti medzi účastníkmi.

Tomcio a jarné čistenie wp 1

Veľmi cool a jednoduchá hra, ktorá kombinuje zábavu a učenie sa organizovať. Prvky skladačky pomôžu rozvíjať zručnosti v oblasti prispôsobovania tvarov, rozpoznávania farieb, priestorových a manuálnych zručností. hra má tvar kruhu rozdeleného na časti. Každá farebne označená časť je iná miestnosť. Uprostred sme rozložili prvky zo všetkých častí a urobili neporiadok. Úlohou hráčov je urobiť poriadok. Figurka Tomcia prechádza z miestnosti do miestnosti - v závislosti od farby zvinutej na kocke - a snaží sa nájsť zodpovedajúce kúsky skladačky.

Ahoj piráti! ap 1

Rodinná stolová hra s prvkami stratégie a vzrušenia. Poklady ukryté v Karibskom mori čakajú na objavenie. Odvážni piráti túlajú po vode a hľadajú zlato a drahé kamene. Musia ich nájsť, naložiť ich a bezpečne dopraviť do prístavu. Cestou ich čakajú dobrodružstvá, lapače pasu, ďalší piráti, tornáda a rôzne protivenstvá. Ostrovy pokladov, nakladanie, prekládka, vykládka alebo nalodenie sú len niektoré z očakávaných dobrodružstiev na tomto zdanlivo malom, ale bohatom obsahu. Hra bude baviť chlapcov aj dievčatá, veľké i malé, a všetci sa radi vrátia.

mladí čarodejníci mc 1

Lietajúce metly, hovoriace mačky a všetky predmety potrebné na kúzelné triky sa predávajú na tajnom mieste zvanom "nočný trh". Do programu sa však môžu dostať iba dospelí sprievodcovia. Ania, Alek a Antek, študenti magickej školy druhej triedy ešte nie sú a mali byť v posteli už dlho. Hráme svoje úlohy a tajne, pod nočnou pokrývkou sme sa preplížili zo školy a dostali sa na nočný trh. Bohužiaľ, duchový duch si všimol naše zmiznutie a je na našich pätách. Takže sme sa ponáhľali späť do školy skôr, ako nás chytil sprite. Svetlíky nám ukážu cestu v tme, ale musíme ich najprv nájsť. Zaujímavý príbeh hra a pútavý príbeh určite deti strávia celé hodiny.

Żubr PompikŻubr Pompik je malý zvedavý bizón, ktorý žije v lese Białowieża. Prichádzajú narodeniny Polinky, Pompikovej sestry, a pri tejto príležitosti sa náš malý hrdina rozhodol pre ňu zhromaždiť krásnu kyticu kvetov. Musí to však byť pred západom slnka. hra zahŕňa pohyb Pompika okolo hracej plochy a odhaľovanie obkladov so zvieratami. Za každý nájdený pár rovnakých zvierat dostaneme kvetinový žetón. Musíme sa však vyhnúť búrke, ktorá by mohla narušiť naše plány. Hráč s najväčším počtom kvetín vyhrá na konci. Jednoduchá a príjemná hra a vďaka dvom variantom bude vhodná pre mladých i starších hráčov.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi