„Môj prvý vlak“ Lego Duplo 10507
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. „Môj prvý vlak“ Lego Duplo 10507
13.09.2019

„Môj prvý vlak“ Lego Duplo 10507Hranie sa s vlakom sa neobmedzuje iba na jeho jazdu. Dieťa plánuje a zostavuje trať nezávisle alebo s pomocou rodičov a zostavuje jednotlivé prvky. Nasadí na ne vlak a uvedie ho do pohybu. Je čas ísť na cestu!

Fotografia 1 Vlaková lokomotíva

Špecifikácia:

 • Bloky: Lego
 • Riadok: Duplo
 • Model: "Môj prvý vlak"
 • Katalógové číslo: 10507
 • 52 položiek
 • Vek: 2 - 5 rokov


Fotografia 2 Železničná stanica

"My first train" Lego Duplo"Môj prvý vlak" Lego Duplo je jedna z prvých sérií Lego blokov, ktorú dostal môj starší. 5-ročný syn Dnes hrá so svojím mladším bratom necelý rok a pol. Nepochybne ide o takmer nezničiteľnú hračku. Kvalita Lega je zrejmá a väčšina rodičov ju dobre pozná. Aj lokomotíva je napriek mnohým pádom, nehodám a zrážkam stále nedotknutá a bezchybne beží. Mnoho ľudí sa sťažuje na malý počet položiek v súprave. Áno, môže byť viac, ale nie je čo preháňať. Vlak má ďalší vozeň, sú tu figúrky ľudí a ďalšie doplnky. Základné bloky zahrnuté v súprave vám umožňujú vybudovať ministerstvo železníc.

3

Toto nie je malá sada pre Lego Duplo, iba jedna z väčších. Zaujímavé je, že sa dá rozšíriť nákupom ďalších súprav zo série obsahujúcich ďalšie trate, vlaky a príslušenstvo. Po rozšírení je to určite najlepšia a najzábavnejšia séria Lego Duplo.

Foto 4 Dávkovač paliva

Technické údajeSada "Môj prvý vlak" Lego Duplo 10507 obsahuje:
 • lokomotíva so zvukovými efektmi napájanými z batérie,
 • dvojité osobné auto,
 • vlaková stanica s pokladňou a hodinami,
 • dávkovač paliva na doplňovanie paliva vo vlaku,
 • 12 prvkov trasy - umožňuje vám zostaviť trasu dlhšiu ako 55 cm,
 • 2 minifigúry (rušňovodič a dieťa),


 • ďalšie príslušenstvo: semafor, koza a kvetina.


 • Rozmery parného motora: približne 10 x 15 x 6 cm
 • Rozmery osobného vozňa: približne 10 x 16 x 6 cm
 • Rozmery vlakovej stanice: približne 18 x 19 x 6 cm


Fotografia 5 Vlak s odstránenými strechami

Zábavné dojmySúbor "Môj prvý vlak" spoločnosti Lego Duplo je dobrým nápadom na prebudenie a rozvoj záujmov detí vo všetkých druhoch vlakov. Ideálne začať dobrodružstvo malého cestovateľa. Celkom veľký pre súpravu Lego Duplo, ale napriek tomu nespokojný najmä medzi rodičmi. Deti si s tým hrajú s veľkým nasadením.

Photo 6 Minifigures

Dizajn prvkov a ich trvanlivosť sú nepochybné. Aj pri intenzívnom používaní parnej lokomotívy nemusíte batérie vymieňať príliš často. Počas 3 rokov používania som ich vymenil v súprave asi 4-krát. Pre tých najmladších je môj prvý vlak atrakciou. Vlak jazdiaci okolo a vydávajúci zvuky je obrovskou atrakciou. Staršie dieťa ocení možnosť uvedenia cestujúcich do vlaku, doplnenie paliva alebo kúpu lístkov na stanici.

Pozornosť dieťaťa sa bude venovať hodinám na streche železničnej stanice. Aj keď je statický, nemá žiadne pohyblivé stopy, je však dôležité, aby o tom tvorcovia premýšľali. Semafor je povinným prvkom súpravy. Predtým, ako vlak vyjde, dieťa skontroluje, či sú voľné a či cestujúci musia chvíľu počkať.

Fotografia 7 Pohľad zhora na pohybujúci sa vlak

"Môj prvý vlak" obsahuje 52 prvkov. Sada poskytuje zábavu rôznymi spôsobmi, jediným limitom je vaša fantázia. Vďaka rôznym prvkom dieťa prebudí svoju zvedavosť, vytvorí rôzne scény a príbehy, skonštruuje svoje prvé budovy a naučí sa porozumieť príčinným vzťahom.

Odporúčam prvú súpravu Lego pre dvoch rokov. Je to tiež skvelý nápad na darček k narodeninám pre najmenších.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi