Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Môj prvý primer" a elektronické pero Albik - recenzia
13.09.2019

"Môj prvý primer" a elektronické pero Albik - recenzia

Špecifikácia

 • type: book and pen
 • vek: výrobca navrhuje 3-7 rokov

Zahrnutý v súprave:

 • elektronické pero
 • kniha "Môj prvý primer"
 • koleso
 • kábel USB
 • Guide
 • 10 nálepiek pre prehrávače mp3
 • 10 kusov nálepiek na reguláciu hlasitosti


"Môj prvý primer" a elektronické pero Albik je interaktívna hračka pre predškolské deti. Špeciálna technológia "magického" pera, ktoré je k nemu pripevnené, umožňuje jeho používanie deťmi, ktoré ich ešte nemôžu čítať. Môžu počúvať rozprávky alebo sa môžu zábavnou formou naučiť rozoznávať farby, čísla, písmená a tvary. Kniha vydáva zvuky - pri hraní s dieťaťom počúvame vtipné dialógy, básne, zvuky zvierat, ľahko chytáme piesne alebo kvízy.

čítaním knihy s albikom môžete zakaždým objaviť niečo nové.

Ako to funguje?Albik pero spúšťa kódy skryté na stranách knihy a číta obsah pomocou optického senzora. Keď sa ich dotknete, budete počuť hlas učiteľa a pokyny, ktoré by malo dieťa dodržať, aby pokračovalo v ďalšom čítaní. Toto kúzelné pero nielen číta texty, ale tiež spieva, recituje a kladie otázky. Knihy zo série "Read with Albik" sú zaznamenávané rôznymi učiteľmi. Hlasy sa menia v závislosti od príkazu a témy. Pero tiež umožňuje zaznamenávať a kódovať svoje vlastné skladby a texty.

Pre koho je Albik?Súprava je určená pre deti predškolského a mladšieho školského veku. "Môj prvý primer" je užitočný pri učení sa písmen, číslic a čítania.

Začneme sa baviť!V knihe sú v pravom dolnom rohu každej stránky ikony, ktoré po dotyku perom umiestnia do iného režimu - čítanie názvov objektov, dialógov, zvukov (piesne, básne, hlasy zvierat atď.), hry a kvízy. Môžete si vybrať hrať na jednej z troch úrovní obtiažnosti. po stlačení poľa sa ozve dialógové okno alebo básne a piesne

Ak stlačíme konkrétny znak, vec alebo zviera, v závislosti od vybranej funkcie sa ozve jeho meno. Týmto spôsobom sa dieťa učí nové výrazy a mená, čím rozširuje svoju slovnú zásobu. Naučíme sa mená vecí osôb akcie

Popis funkcie peraAlbik pero v sade je najdôležitejšie, bez toho, aby s knihou nebola žiadna zábava. Má štyri tlačidlá a je veľmi ľahko použiteľný. Poskytuje nasledujúce funkcie: zapínanie, vypínanie a zmena hlasitosti (hlasnejšie a tichšie) a opakovanie. popis funkcie pera

Zariadenie meria 17 cm. Sú vybavené stojanom, na ktorý sa dá položiť, pričom sa zabezpečí jeho stabilita. Pero nepotrebuje batériu. Funguje to vďaka vnútornej batérii. Výrobca pripojil k súprave nabíjačku. Aby hračka fungovala, musí byť nabitá. Plné nabitie umožňuje asi 7 hodín práce. Ak je batéria takmer vybitá, pero vás upozorní, aby ste sa nabili. keď je batéria takmer vybitá, pero vám pripomenie, aby ste pero znova nabili

O knihe ...Kniha je vyrobená z tvrdého kartónu, vďaka čomu je odolná. To je dôležité pre tento typ učebných pomôcok. Jeho veľkosť je 23 × 27 cm. Má zaoblené rohy a obsahuje osem lepenkových nátierok. K knihe sú priložené pokyny so symbolmi a ich značkami, vďaka ktorým je ľahšie prechádzať pomocou pera. fotografické symboly a ich označenia

obal knihy

Náhľad pre stránky v knihee

 • Abeceda už nebude mať pre dieťa tajomstvá. Učenie sa písmen sa vykonáva stlačením každého z nich a overením vašich vedomostí počas kvízov na troch úrovniach obtiažnosti.


učenie písmen stlačením každého
 • Rozoznávame štyri ročné obdobia. Je to vynikajúci spôsob, ako poskytnúť informácie o zmenách v prírode a naučiť sa názvy mesiacov a ročných období. Zaujímavé súbory otázok, veľa hádaniek a piesní.


fotografia vieme štyri sezóny
 • Rozširujeme všeobecné vedomosti o povolaniach, ktoré vykonávajú ľudia na obrázkoch. Zaujímavé kvízy s otázkami o vykonaných činnostiach.


poznáme povolania, ktoré dospelí robia
 • Učíme sa čísla od 1 do 10. Ich mená môžete počuť po stlačení ďalších čísel perom. Aby sa upevnili matematické vedomosti, dieťa môže nakupovať s Kubou a jeho otcom. Zaujímalo by ma, ako sa im podarí pri platení?


vzdelávacie čísla od 1 do 10
 • Bezpečnosť na cestách je dôležitou otázkou. Veľmi zaujímavá forma dialógu o udržiavaní bezpečnosti prispôsobená pre predškolákov. Naučíme sa farby semaforov a pravidlá priority na križovatke ciest a chodcov.


road safety
 • Návšteva krajiny poskytuje informácie o dobytku a práci v teréne. Riešením hádaniek o tejto otázke dieťa získava vedomosti o živote v prírode. Je to inšpiratívny výlet z mesta.


img 9338

Ako kniha ovplyvňuje vývoj dieťaťa?Hranie s knihou a "magické" pero určite rozšíri rozsah predškolských slov, ktoré vďaka získa slobodu prejavu a upevní získané vedomosti. "Môj prvý primer" je zdrojom vedomostí a inšpiratívnej zábavy. Podporuje rozvoj fantázie, cvičenie v pamäti, ako aj zameranie pozornosti a reflexov.

stojí za to?Táto vzdelávacia hračka má iba výhody. Kvalitu súboru 5+ hodnotím, pretože inovatívnym spôsobom podporuje proces učenia a posilňovania všeobecných vedomostí u detí. Toto nie je kniha, ktorá bude po niekoľkých dňoch nudná, ale učebná pomôcka v modernom vydaní . Určite sa to bude páčiť rodičom aj deťom. Dôležité je, že kvalita spracovania je dobrá - ilustrácie sa nezničia pod tlakom pera, ktoré po každom kontakte so stránkami funguje bezchybne. Kvalita zvuku je tiež na vysokej úrovni. Ďalšou výhodou je možnosť pripojenia slúchadiel k peru.

Čítajte s Albikom "pre deti vo veku 4 až 7 rokov sú k dispozícii ďalšie štyri tituly, ktoré môžu používať rovnaké pero. Zaujímavý fakt: V sérii "
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi