Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Little Red Riding Hood" - recenzia hry
13.09.2019

"Little Red Riding Hood" - recenzia hry"Červená čiapočka" je hra určená pre deti staršie ako štyri roky. Myslím si však, že aj mladšie dieťa sa s tým bude môcť vyrovnať pomocou rodiča.

Špecifikácia hry na balenie

Hra pre jedno dieťaTrh s detskými hrami rýchlo rastie. Spoločnosti dokonca predbiehajú navzájom zavádzanie nových titulov. Škála hier pre deti sa zdá byť veľmi bohatá. Bohužiaľ, nie je veľa hier, ktoré môže hrať jedno dieťa. Séria hier Hra inteligentných hier Granna spĺňa požiadavky v tejto oblasti a potreby rodičov a detí a neustále rozširuje škálu hier pre jedno dieťa. Existuje hra, ktorá určite dieťa prekvapí a povzbudí ich k ďalším hrám, čo rodičom poskytne chvíľku dychu. Toto je jedna z niekoľkých hier pre jedno dieťa, ktoré ponúka Granna. Pozrite sa do poľa a bavte sa.

Obsah baleniaMalý hráč je už prekvapený nádherne farebným rámčekom, ktorý je jednoducho krásny. Obal aj všetky prvky hry sú vyrobené s najväčšou presnosťou. Hrubá, farebná kartónová krabička "Little Red Riding Hood" je dosť ľahká. Grafika, ktorá zdobí obal, je úžasne farebná a vyzve vás, aby ste skontrolovali, čo je vo vnútri. Čo je dôležité, hra je ideálna pre darček. prvky krabíc a hier

V krabici je ...... doska vyrobená z tvrdého, veľmi odolného plastu, figúrky Červená Karkulka a vlka. Ďalej sú tu: dom babičky, päť dosiek s vyrezávanými cestami, tri stromy, vianočné stromčeky z gumy. Súprava je dodávaná s brožúrou, ktorá obsahuje 48 úloh na vyriešenie (úlohy sú rozdelené do štyroch úrovní obtiažnosti).

zadná strana škatule

V krátkosti:
 • plastová hracia doska
 • Červená čiapočka
 • Vlk
 • chata
 • 3 zelené stromy
 • 5 prvkov cesty s farebnými kvetmi
 • kniha so 48 úlohami (24 úloh bez vlka na jednej strane, 24 úloh s vlkom na druhej strane)
 • brožúra bez textu s rozprávkovými ilustráciami pre nezávislý príbeh


herné prvky doska stromov vlčiaka s kapucňou a

rigidná kniha rozprávok

obrázky rozprávkových kníh vo vnútri

Príbeh a pravidlá hryHra "Červená čiapočka" je zaujímavý nápad pre zábavu a trávenie voľného času pre deti. Postavy z rozprávok sú batoľatá pozitívne prijaté, takže aj tu sa malému malému hráčovi podarilo zaujať. Pretože kto nepozná Little Red Riding Hood dnes? Cieľom hry je zaistiť, aby dievča bezpečne dorazilo do domu svojej starej mamy . V hre sa stretávame s hlavnou postavou rozprávky Little Red Riding Hood a zlým vlkom, ktorý sa snaží zabrániť jej v dosiahnutí chaty v lese. Červená čiapočka musí prejsť veľkým temným lesom a dávať si pozor, aby sa k nej dostal šedý vlk. Pretože, ako to bolo vo rozprávke, zlý vlk išiel k babičkinmu domu. Čo z toho vyplynie a aké úlohy musí dieťa vykonať? Hlavnou vecou je nájsť bezpečný spôsob, ako pre dievča do babičkinho domu a zariadiť ju!

Príprava hryRozložte plastový les na stôl. Pripravujeme všetky prvky hry: Červená čiapočka, babička, vianočné stromčeky, t. J. Zelené stromy, a kniha. Potom, podľa pokynov, začneme nastavovať Red Riding Hood na bezpečnú cestu k babičke.

Pravidlá a priebeh hryHra Červená Karkulka má dve varianty. Každá z nich má 24 úloh . V jednoduchšom variante - bez vlka - usporiadajú deti cestu tak, aby viedla Little Red Riding Hood do babičkinho domu. V zložitejšom variante - s vlkom - deti stavajú dve cesty k domu babičky: jedna pre Červená Karkulka, druhá pre Vlka. Súčasťou balenia je aj brožúra s ilustráciami príbehu Červená Karkulka. Vďaka nim môžete povedať svojmu dieťaťu svoje vlastnéverzia rozprávky o statočnom dievčati. pokyny k pravidlám hry

1. Úlohy bez vlka (deň)Umiestnite všetky figúrky na tabuľu, ako je uvedené v konkrétnej úlohe v brožúre. Neskôr musíme urobiť cestu, aby sa Little Red Riding Hood dostala do domu svojej starej mamy. To sú úlohy, ktoré sa majú vykonávať bez vlka. pohľad na dosku počas hry 1 bez vlka

zobrazenie dosky počas úlohy 4 bez splnenia úlohy vlka

2. Úlohy s vlkom (noc)Pri zložitejších úlohách, pri ktorých sa na palube objaví vlk, musíte usporiadať dve cesty - jednu pre dievča, druhú pre vlka.

Toľko a toľko. Táto sada úloh umožňuje dieťaťu precvičiť si jeho analytické schopnosti . A čo je dôležité, hra priťahuje nielen deti. Hra končí, keď dieťa dokončí všetkých 48 úloh uvedených v brožúre. (Na druhú stranu karty úloh dostane batoľa nápovedu vo forme riešenia.)

kniha s úlohami vlka a červeného krytu

hra s vlkmi

úloha číslo 5 s vlkom

zobrazenie dosky počas hernej úlohy s vlkom

Herné dojmySom pozitívny pri hrách, ktoré môžu prekvapiť dieťa aj dospelého s novými návrhmi. Určené pre jedno dieťa je v Poľsku stále nové. Batoľa trávi čas hraním a zároveň sa vyvíja, pretože Little Red Riding Hood učí strategické myslenie a plánovanie. Môžem bezpečne povedať, že je to skvelá hra a dieťa sa k nej radi vráti . V tejto sérii odporúčam aj veľmi podobnú hru "Three Little Pigs", ktorá je rovnako zábavná ako "Little Red Riding Hood".

Jedna hra, t. j. dokončenie všetkých 48 úloh z brožúry trvá 30 - 40 minút. Jedno dieťa to môže hrať, čo je nesmierne dôležité, keď doma nie je spoločník.

Špecifikácia hry Hood Red Riding Hood:

 • typ: logická hra
 • veľkosť políčka: 240x290x60
 • počet hráčov: 1
 • vek: 4-7
 • hrací čas: 48 úloh 30-40 min.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi