Lego Elfovia v katalógu júl - december 2017
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Lego Elfovia v katalógu júl - december 2017
13.09.2019

Lego Elfovia v katalógu júl - december 2017

1. Evil Dragon of the Goblin KingNa začiatok je to súbor, v ktorom sa goblinský kráľ snaží hľadať kryštály. Dostávame s ním mini bábiky: kráľ Goblin, Jimblin Goblin, Ashwingov drak Zeme, Blubeary a Lil 'Blu. Kráľ škriatkov a Jimblin môže cestovať na Ashwin, bude tu tiež klietka na kryštály. Ashwing má uchopovacie pazúry a pohyblivé krídla.

S pazúrmi chytí múmiu medveďa Blubearyho, pre ktorého je určená kryštalická jaskyňa. Má možnosť výbuchu, vďaka čomu sa objaví skrytý kryštál. Jaskyňa má tajný úkryt pre Lil 'Blu. Jimblin vydáva pokyny, aby vyhodil do jaskyne a tak našiel kryštály. Sada blokov obsahuje veľa rôznych doplnkov, vrátane ako je krištáľ, klietka, kráľovský personál.

2. Naidina gondola a zlodej škrupinyV goblinskom lese je veľa neobjavených potokov. škriatok musí byť porazených a kryštály musia byť uložené. V tejto sade sú podradené riadky s Elkou Naidou, ktorej cieľom je hľadať vzácne kryštály a ingrediencie. Kompas a mapa povedú k neznámym miestam. Ak by Naidy nevidela Roblina Goblina, všetko by fungovalo hladko. Z katapultu strieľa semená zla, pretože kráľ škriatkov hľadá kryštály.

3. Záloha na Sophie JonesV nasledujúcom sete je hlavnou postavou Sophie Jones, Emilyho mladšia sestra. Úlohou tejto organizácie je dostať sa cez portál, aby prebral nové výzvy a zažil nové dobrodružstvá. Expedícia Sophie je ohrozená kvôli škriatkom, ktorí ju nasledovali. Bohužiaľ, Barblin Goblin si trochu pomýlila Sophie s Emily a teraz sa ju snaží chytiť. Úžasná a nezabudnuteľná akcia, v ktorej musíte zabrániť tomu, aby bola Sophie zajatá a viedla ku kráľovi škriatkom, zaistí zábavu na celé hodiny.

4. Uniknite z pevnosti kráľa škriatkovVeľmi veľká súprava obsahujúca 695 prvkov. Vďaka nemu môžeme za účasti sestier Emily a Sophie zažiť úžasné dobrodružstvá. Cieľom Emily je dostať sa k pevnosti kráľa škriatkov, v ktorej bola Sophie uväznená. Dievča sa pohybuje po plte, na ktorom je lano ukončené háčikom, ktorý hodí na pevnosť, vyliezla na statok kráľa Goblina a má tiež pohyblivé kormidlo.

Súprava navyše obsahuje dvojúrovňovú pevnosť s otváracím portálom, znížený most, pracovný katapult, otáčajúci sa trón, ako aj otvorenú knihu a zavesenú klietku. Tri zábavné zábavné zábavy urobia tri mini bábiky a postavy temného havrana a škriatka. Výťahový mostík sa spúšťa otočnou pákou. Spousta ďalšieho príslušenstva vrátane Kráľova palica, magický elixír, amulety a ďalšie.

5. Azari a lesný útek z škriatkovToto je skupina blokov, v ktorých Azari a Pegasus prenasledujú škriatok, ktorý uniká z mapy. S cieľom vyhnúť sa chyceniu sa Goblin oplotuje zlými čeľusťami. Azari preto v boji používa kušu a oheň.

6. Airy AirshipTentoraz sa dobrodružstvá, v ktorých sa Emily Jones a škriatok Aira snažia nájsť Sophie (Emilyinu sestru) a ukradnutý amulet. Hlavným miestom je vzducholoď Airy - s rotujúcou vrtuľou, kuší a vyklápacím krídlom. Vozidlo pojme dve malé bábiky. Ďalej získame figúrku Dukelina Goblina, ktorý vzducholoď ťahá. Zahrnutý je aj klzák Goblin.


Súpravy Lego Elfovia boli vytvorené pre deti vo veku 8 - 12 rokov. Bude to pre nich skvelý darček, najmä preto, že je čas rozvíjať fantáziu a abstraktné myslenie. Svet škriatkov vám umožní zažiť úžasné dobrodružstvá a vytvoriť fantastické príbehy.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi