Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Kolednícke potreby pre deti
13.09.2019

Kolednícke potreby pre detiKaždý batoľa, ktoré vo svojom živote koledovalo, si bude pamätať na túto udalosť po dlhú dobu. Postupom času sa na nich s láskou spomína. Preto, ak je dieťa ochotné podieľať sa na koledovaní, je dobré ho podporovať a poskytnúť mu vhodné doplnky a kostýmy, ktoré zdôraznia úlohu, ktorá im bola pridelená.

AnjelJednou z najčastejšie vyberaných dievčat je úloha anjela. V takom prípade môžete na šaty použiť biele šaty alebo albumy, ale najdôležitejšími atribútmi sú súpravy vyššie uvedeného príslušenstva spolu s šaty alebo sukňou. V tomto oblečení sa trochu milenka vianočných piesní určite hrdo predstaví. krídla a halo. Súbor pozostávajúci z týchto prvkov je absolútne minimum, vďaka ktorému sa vaše dieťa bude počas vianočných kolied cítiť istejšie . Ponuky nájdete aj na Allegro

diabolKostým diabla bude skvelým riešením pre tie dievčatá, ktoré sú charizmatické a odvážne. Kostým diabla pozostáva z čierneho mysu (často s chvostom), trojzubca a rohy. V tomto vydaní sa malý diabol určite dokonale predstaví medzi koledníkmi. Tento typ maskovania je samozrejme k dispozícii aj pre opačné pohlavie - Ďalšou postavou, ktorú si často vyberajú malí koledníci, je diabol . Najčastejšie sa chlapci rozhodnú hrať túto úlohu.

KingHoci tradícia hovorí, že tam boli tri, počas vianočných koled a jeden môže úžasne reprezentovať svojich spoločníkov. O kom to hovoríme? Samozrejme, kráľ! Kráľovský kostým je zaujímavý problém, ktorý si môžu chlapci vybrať počas spievania koled. Krásne farebné rúcho, dôstojná koruna a žezlo sú zrejmé atribúty múdreho muža . Preto, ak chce malý koledár zohrávať vážnu úlohu, je najlepšie mu ponúknuť takúto skrytú možnosť.

pastierAk už boli všetky úlohy obsadené alebo ak dieťa nechce pokryť vyššie uvedené, môžete zvážiť nákup kostým pastiera. Vďaka jednoduchému klobúku vesty a pastiera si dieťa môže ľahko a rýchlo prezliecť a spolu so svojimi priateľmi sa môžu oddávať úžasnému spievaniu kolied a pastorácií.

Betlehemská hviezdaNepochybne dôležitým prvkom vybavenia koledníkov je hviezda Betlehemská, ktorá oznámila najdôležitejšiu udalosť, t. j. narodenie Ježiša. Hviezdy na paličke sa niekedy používajú na signalizáciu príchodu koledníkov. Alternatívou k tomuto riešeniu je Vianočné kostýmy, ktoré vášmu dieťaťu určite umožní zažiariť medzi priateľmi. Kombinéza v tvare hviezdy zaručuje originálny a pútavý vzhľad, ktorý zároveň dokazuje odhodlanie koledovať.

Pri výbere doplnkov a kostýmov, ktoré sa dajú použiť pri koledovaní, je dobré predstaviť vaše dieťa príbehu Kristovho narodenia. Je to vynikajúca príležitosť spoznať vianočnú kultúru a tradíciu a zároveň príležitosť osláviť tento jedinečný sviatok.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi