Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Interaktívne vlaky pre batoľatá - 10 návrhov
13.09.2019

Interaktívne vlaky pre batoľatá - 10 návrhov

1. Dumel - Môj prvý vlakJe to hračka pre deti staršie ako 2 roky. Môj prvý vlak od Dumel vás vyzýva, aby ste objavovali svet a pozývali vás na cestu. S hračkou bude mať vaše dieťa možnosť dozvedieť sa zaujímavé informácie o rôznych zvieratách. V súprave sú karty. Keď ich vložíte do čítačky, budete počuť veľa rôznych informácií. Po stlačení tlačidla vlak vydá zvuky a prehrá melódie. Dobrým nápadom je zmeniť jazyk z poľštiny na angličtinu.

2. Fisher Price - Vzdelávací vlak Puppy PupilDeti milujú Puppy Pupila, takže jeho vlak sa určite stane hitom. K lokomotíve Vzdelávací vlak. Šteňa boli pripevnené dva vagóny a na nich sú priaznivci pytliaka. Dieťa môže stlačiť osvetlený komín a ďalších päť tlačidiel. Zakaždým budete počuť melódiu, piesne, čísla, písmená abecedy, názvy tvarov, pozdravy a protiklady. Hračka si vyvíja motorické schopnosti. Má tiež tri úrovne vzdelávania: objavovanie, povzbudzovanie a napodobňovanie.

3. Smily Play - lokomotíva so mnou rastieLokomotíva rastie so mnou je hračka, ktorá podporuje nielen interakciu. Je to tiež jazda. Pre sedavé deti to môže byť zábavné centrum, pretože má veľa zaujímavých funkcií (klavír, učenie sa písmen, bezpečnostné otázky pri cestovaní a ďalšie). Môže vás tiež naučiť podniknúť kroky a byť jazdcom.

4. Fisher Price - Little People - Little Explorer's TrainMalí prieskumníci sú pre deti rozprávkou o skupine priateľov. Teraz bude vaše dieťa môcť ísť na dobrodružstvo. To je všetko vďaka Vlaky malého prieskumníka. Hračka má vstavané zvukové a svetelné moduly. Ak stlačíte sedadlo, vaše dieťa bude počuť piesne a vyhlásenia týkajúce sa rešpektovania a dodržiavania predpisov. Žlté tlačidlo je okno s ešte viac melódiami a prejavmi.

5. Clementoni - Activity TrainInteraktívny front má značku Clementoni. Dieťa môže stohovať vozne jeden na druhého, hrať sa s ozubenými kolesami, valiť sa a rozvíjať motorické zručnosti a obratnosť. Vlak má intenzívne kontrastné farby, ktoré stimulujú oči dieťaťa.

6. DuDu TrainV sade Vlak DuDu nájdeme vlak, vagón, pohyblivú bariéru, 6 farebných stôp a 2 zvieratá. Hračka je podobná ako elektrický vlak poháňaný batériami, je to jeho detský náprotivok. Vlak hrá melódie a dieťa môže navyše počúvať zvuky zvierat a samotnú lokomotívu.

7. DoDo vlakJe to hračka mierne odlišný od predchádzajúcich. V sade s lokomotívou DoDo dostaneme sadu loptičiek. Dieťa s nimi môže hrať dvoma spôsobmi: buď dať do komína a sledovať, kam bude lopta lietať, alebo trénovať hádzanie do bránky. Okrem toho vlak hrá šťastné melódie a pohybuje sa samostatne (napájaný z batérie).

8. My Baby - TrainLokomotíva spoločnosti My Bab y nejazdí, ale pomáha oboznámiť sa so zvukmi, ktoré vlak vydáva. Ak ich chcete počuť, jednoducho stlačte ovládač alebo otočte kolieskom. Vozidlo je vybavené blikajúcimi svetlami. Je určené pre deti staršie ako 1 mesiac.

9. BamBam - triedič vlakovBambam je tu pekný vodič električiek. Tentoraz niečo pre deti, ktoré radi vyrastajú v detstve v hračkách, ktoré povzbudzujú k riešeniu logických hádaniek. Tento vlak je vybavený triedičom, ktorý učí, ako rozpoznávať písmená a čísla. Okrem toho vozidlo hrá 8 melódií a zvukov špecifických pre vlak. Zahrnuté

10. Kiddieland - vlak SafariLokomotíva poháňaná slonom a vozom so zebrami a žirafou je súčasťou značky safari vlakov Kiddieland. Keď umiestnime všetky zvieratá na správne miesta, vozidlo sa začne hrať a po stlačení komína sa posunie o niekoľko sekúnd vpred. Keď stlačíme postavu slona, budeme počuť ďalšiu hudbu. Hračka je určená pre jednoročné deti.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi