X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Hasičský vozík Lego City 60107 - oplatí sa kúpiť?
13.09.2019

Hasičský vozík Lego City 60107 - oplatí sa kúpiť?1

Špecifikácia:2

Hasičské vozidlo s hasičským vozidlom LegoKeď deti uvidia hasičský vozeň prechádzajúci ulicami mesta, deti zvyčajne vydávajú zvuky radosti. Obrovský červený hasičský automobil jazdiaci na akčnom signáli u fanúšikov malých automobilov vyvoláva veľké emócie. Niet divu, že párročné deti majú veľkú túžbu mať svoj vlastný hasičský motor.

Keď je za nami pódium plastových áut a všetkých druhov vozidiel pre deti, nastal čas na pokročilejšie konštrukcie. Súpravy Lego, ktoré umožňujú deťom stavať vozidlá, budovy a iné stavby od začiatku, blok po bloku, sa už roky tešia neochvejnému záujmu.

3

Hasičský vozeň Lego City je určený pre deti od 5 rokov. Môj starší syn však sám skonštruoval svoje prvé vozidlá pomocou týchto blokov vo veku 4 rokov. Sada pozostáva z dvoch balíkov s blokmi, celkom 214 prvkov. Toto číslo sa zdá byť dosť veľké, ale pre mesto Lego je to jedna z menších množín . Podľa môjho názoru je to zaujímavý návrh začať dobrodružstvo s blokmi Lego, najmä s radom súborov týkajúcich sa hasičov.

4

Technické údajeVďaka prvkom, ktoré tvoria súpravu, postaví dieťa hasičský automobil s rebríkom, horiaci valec s olejom a výstražnou značkou a dve hasičské minifigúry. Bloky a prvky sady 60107 tiež zahŕňajú:
 • požiarna hadica,
 • prístroje
 • spade
 • okružná píla,
 • vodné bloky,
 • ax
 • radio.


56

Takáto bohatá sada príslušenstva a príslušenstva umožňuje dieťaťu vykonávať rôzne protipožiarne akcie zahŕňajúce dvoch hasičov a technický hasičský motor.

7
 • Rozmery hasičského vozíka s rebríkom (výška / dĺžka / šírka): približne 8 x 20 x 5 cm
 • Rozmery v balení: 6,3 x 18,1 x 19,7 cm
 • Hmotnosť balenia: 273 g


8910111213

Prehrať dojmyZostavenie prvkov trvá asi 5 rokov dieťaťu asi hodinu, pomocou rodičov môže byť tento čas skrátený o polovicu. Pokyny obsiahnuté v súprave sú jasné a farebná tlač uľahčuje vyhľadanie správnych položiek. Kartónové obaly nie sú príliš odolné. Ak však na to máte priestor, je dobré uložiť pokyny a náhradné diely zahrnuté v súprave .

14

Najatraktívnejšie pre dieťa sú pohyblivé časti vozidla a zaujímavé doplnky zahrnuté v súprave . Výklopný otočný rebrík umožní malému prevádzkovateľovi technického vozidla uhasiť každý oheň, dokonca aj pri použití vysokého prúdu vody. Hasiaca hadica s odpaľovačom vody je nevyhnutná na hasenie požiaru zo zeme a z výšky. Počas komplexnejších hasiacich operácií bude užitočné ďalšie príslušenstvo, ako napríklad kotúčová píla alebo sekera.

15

Najprv som nerozumel javu odpaľovačov vodných blokov. Avšak, vidím, ako rýchlo môj syn objavil jeho fungovanie a ako radostne zhasne následnými požiarmi, som z toho veľmi potešený.

16

Jedinou nevýhodou automobilu je dťažký mechanizmus otáčania hadice . Na jeho rozvinutie a zasunutie je potrebné použiť dve ruky a jeho dynamické vytiahnutie dieťaťom potiahnutím vyhadzovača vodnej pätky môže mať za následok uvoľnenie alebo roztrhnutie šnúry a jej opätovné zloženie. Navyše, jedna nevýhoda je, že auto je senzačné, a som presvedčený, že bude slúžiť svojim deťom po dlhú dobu. Dostupná cena súpravy podporuje jej nákup.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi