Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. "Galaktickí dobyvatelia" - prehľad hry
13.09.2019

"Galaktickí dobyvatelia" - prehľad hryNakupujeme deti rôzne hry, ale stojí za to osloviť také veci, ktoré nielen pobavia, ale aj učí. Tento typ vzdelávania je najdostupnejší a poskytuje najlepšie výsledky. "Galaktickí dobyvatelia" je hra určená pre deti od 6 rokov, môžu ju hrať dvaja až štyria ľudia a hrací čas je 20 až 40 minút.

1

Obsah poľaTento box má štandardné rozmery, ako sa to hodí vydavateľstvu Zelená sova. Je vyrobený z tvrdého kartónu a je praktický. Vo vnútri je obojstranná doska, ktorá vám umožňuje hrať dve rôzne hry, 50 logických kariet, 32 planét puzzle, kocky, 1 token otázky, 4 pešiakov, 20 obojstranných žetónov výhercov a inštruktáž brožúry.

2

Herná esenciaHráči sa počas trvania hry menia na galaktických dobyvateľov. Ich úlohou je odpovedať na otázky týkajúce sa logických kariet a získať hádanky potrebné na zostavenie planét. Usporiadajte planéty čo najrýchlejšie alebo navštívte najobľúbenejšie planéty a vyhrajte!

3

Príprava hryDosku rozložíme na vhodnom mieste, napríklad na stôl alebo na podlahu. Zamiešame logické karty a umiestnime ich na určené miesto na doske. Potom rozdelíme hádanku planéty na osem hromád tak, aby v každej hromade boli hádanky jednej planéty. Každá planéta má jeden obojstranný prvok - jedná sa o počiatočné hádanky. Odložíme ich, zmiešame, zavrieme oči a každý hráč pritiahne jeden až štyri hádanky podľa počtu hráčov.

4

Hráči si vyberú jeden kus a umiestnia ho vedľa hracej plochy. Každý si vyberie výherný žetón zodpovedajúci farbe jeho pešiaka, aby si zapamätal označenia hráčov. Vyberáme vedúceho hry a začneme baviť!

56

Tok hryVodca umiestni token otázok na prvé miesto na hracej ploche. Farba poľa označuje farbu otázky. Potom vezme prvú kartu pre prvého hráča z vrchu hromady. Existujú tri možnosti:
  • ak je vylosovaná karta pracovnou kartou - po správnej odpovedi hráč dostane kúsok skladačky, ak urobí chybu, nič sa nestane;
  • ak je vytiahnutá karta karta so zvedavosťou - vedúci prečíta zvedavosť a hráč okamžite dostane kúsok skladačky;
  • ak je nakreslená karta meteorická sprcha - nič sa nestane.


Vodca ťahá karty jeden po druhom pre všetkých hráčov a súčasne presunie token otázky na ďalšie polia. Hra končí po kole, v ktorom jeden hráč usporiada všetky svoje planéty.

78

To nie je všetko, pretože hra "Galaktickí dobyvatelia" sú v skutočnosti dve hry. Okrem prezentovanej vesmírnej hry s hádankami dostávame aj "Galaktické dámy"! Hra určená pre dvoch hráčov s pomerne krátkou dobou hrania: 15 - 20 minút. Toto je zaujímavý doplnok k základnej hre, ktorá vášmu dieťaťu pomôže pochopiť pravidlá hry dámy. Okrem toho to bude zaujímavý odklon pri hraní hry "Galaktickí dobyvatelia".

109

DojmyDoma máme veľa spoločenských hier. Takže je pre mňa ťažké nájsť nové zaujímavé veci pre môjho syna. Snažím sa, aby nové hry išli ruka v ruke s jeho záujmami. Toto je prípad hry Galactic Conquerors. Ak sa vaše dieťa zaujíma aj o roboty, cudzincov a vesmír, je to pre neho určite správna stolová hra.

11

160 otázok na kartách je značným zdrojom poznatkov o vesmíre. Pridaním vo forme logickej hry je skvelá zábava pre deti všetkých vekových skupín. Ten, kto raz miluje stohovanie hádaniek, z toho nikdy nevyrastie. Nezabudnime na "Galaktickú dámu"! Toľko zábavy a učenia sa v jednej krabici. Niet divu, že deti radi hrajú túto hru. Vyskúšajte to a odporúčam vám to!
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi