"Dragon Island" - recenzia hry
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Dragon Island" - recenzia hry
13.09.2019

"Dragon Island" - recenzia hryJe všeobecne známe, že väčšina detí má rád drakov a niektorí ich dokonca milujú. Pre tieto fantastické stvorenia existuje niečo magické a príťažlivé. Preto Dračí ostrov ". Pozorne si to prečítajte a dozviete sa viac o hre. Samotné balenie "Dragon Island" a jeho názov znamenajú, že ho malé ruky okamžite chytia . Ďalšou rovnako veľkou výhodou je integrácia logickej hry do hry. Kreatívne, estetické a rozvíjajúce sa - to je "

dračí ostrov 1

Obsah baleniaHra "Dragon Island" je dodávaná v pevne vyrobenom balení. Je to síce trochu "nafúknuté" s nerozvinutým priestorom vo vnútri, ale je to nevyhnutný postup na bezpečné vloženie hrubej lepenky. Grafika tabuľky a prvky hry sú pre oko veľmi príjemné a rafinované . Rámček obsahuje:
 • hracia doska,
 • 4 drevené prehrávače,
 • 9 hradných žetónov,
 • 5 dračích žetónov,
 • drevené kocky,
 • 4 znakové značky
 • inštrukcie.


dračí ostrov 2

Podstata hry"Ostrov drakov" je kooperatívna hra, v ktorej musia malí hráči spolupracovať, aby vyhrali. Hlavným cieľom tímu je zhromaždiť všetky časti hradu a prestavať ho . Hra obsahuje hádanky, ktoré deti tak veľmi milujú. Malí hráči to musia urobiť skôr, ako draci zablokujú cestu na Dračí útes (oranžové polia). Ak sa drakom podarí zablokovať cestu, deti zlyhajú.

dračí ostrov 3

Príprava hryUmiestnite hraciu dosku do stredu stola, na podlahu, na miesto, kde by sme radi hrali a sme príjemní. Je dôležité, aby mal každý pohodlný prístup na hraciu plochu a mohol sa voľne pohybovať pomocou pešiaka.

dračí ostrov 4

Na tabuľu v poli Dragon Cave (v ľavom hornom rohu) umiestnime žetóny draka, žetóny hradu umiestnime na žlté políčka a hracie prvky sa umiestnia na štartovacie pole. Značky okrúhlych znakov sa na hre nezúčastňujú. Ich účelom je iba pripomenúť, kto hrá s akou farbou.

dračí ostrov 5

dračí ostrov 6

Priebeh hryAutor hry navrhuje, aby hru začal vždy najmladší hráč. Účastníci hodia kockami jeden po druhom a pohybujú figúrkami okolo hracej plochy podľa počtu medzier, ktoré zodpovedajú počtu bodov na kockách. Ak hráč zastaví na poli s časťou hradu, vezme ho z hracej plochy a položí ho pred seba. Ak už má zlomok hradu, nemôže si vybrať iný. Fragment hradu je možné umiestniť na príslušné pole na jeho obryse až po úplnom kolese hracej plochy.

Ak obraz draka spadne počas hodenia kockami, musí hráč premiestniť prvého draka do frontu o jedno miesto . Keď hráč vstúpi na pole s drakom, musí utiecť a schovať sa v Enchantovanom lese, t. J. Uprostred hracej plochy. A keď sa tam dostane, hodí kockami do svojej fronty.

Keď sa slnko hýbe počas kockového hodu, hráč môže pohybovať pešiakom o ľubovoľný počet medzier od 1 do 5 alebo premiestniť svojho pešiaka alebo pešiaka iného hráča z Enchanted Forest a vrátiť sa do hry.

Hra končí víťazstvom tímu pre všetkých hráčov , ak sa im podarí úplne prestavať hrad skôr, ako posledný drak dosiahne posledné voľné oranžové pole, inak každý prehrá.

dračí ostrov 7

Dojmy"Dragon Island" je jednou z hier, ktorá zaručuje jedinečnosť nasledujúcich hier. Je to hlavne kvôli veľkej náhodnosti hry. Všetko naozaj nezávisí od našej taktiky a plánovania následných krokov, ale od toho, čo dopadne na členok. "Dragon ostrov" je hra bez negatívnej interakcie, vďaka ktorej je takmer ideálna pre najmladších . Je určený pre deti od 5 rokov, aj keď môj štvorročný je s ňou skutočne dobrý.

Hranie je superDynamický, napätý až do samého konca. Za zmienku stojí, pretože vyniká medzi doskovými hrami pre deti. Rozvíja a upevňuje matematické zručnosti a postupy koordinácie očí a rúk. Okrem toho je to príležitosť stráviť čas spolu a skutočne skvelú zábavu pre deti aj rodičov.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi