Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Detský monitor Avent SCD630 - test
13.09.2019

Detský monitor Avent SCD630 - testElektronická opatrovateľka je skôr ako malá vysielačka . Túto verziu poznáme pred niekoľkými rokmi. Boli to účinné, ale nespoľahlivé a funkčne obmedzené zariadenia. Práčka musela byť zapojená do práce, často sťahovala signály z okolitých zariadení, bzučala a praskala. Dnes sú tieto zariadenia vysoko kvalitné, moderné prístroje. Pozývam vás na vyskúšanie jedného z nich.

Ako si vyberiete detskú monitorku?Najprv premýšľajte o tom, kde ju chcete používať . Zariadenia s veľkým a dobrým dosahom sú vynikajúce pre výlety a rodinné domy. Lacnejší a praktickejší model postačí pre malý byt. Skontrolujte výdrž batérie, najmä ak monitor používate celú noc.

Nanny AventOpatrovateľka Avent je vynikajúce a spoľahlivé zariadenie. Vonkajší vzhľad podporuje nákup - fotoaparát aj monitor sú elegantné a minimalistické. Malé rozmery kamkordéra a možnosť jeho pripevnenia na stenu z neho robia skvelý doplnok pre detskú izbu . Môžete ho tiež umiestniť a presunúť na ľubovoľné miesto.

1

základné funkcieDetský monitor Avent s 3,5-palcovou farebnou obrazovkou zaručuje presný a veľký obraz. Bezdrôtová technológia A-FHSS umožňuje nadviazať súkromné a bezpečné spojenie medzi fotoaparátom a prijímačom. Rušenie je minimálne a žiadnym spôsobom nezasahuje do používania zariadenia. Fotoaparát sa automaticky prepne do nočného režimu, keď je v miestnosti príliš tmavý, bude tiež signalizovať stratu signálu alebo slabú batériu . Keď sa vás niečo trápi, môžete sa priblížiť a pozrieť sa na dieťa. Vďaka vynikajúcim reproduktorom môžete aj batoľa bez problémov počuť.

2

Ďalšie funkcieNanny Avent má niekoľko zaujímavých funkcií, ktoré uľahčujú používanie zariadenia. Režim ECO sa mi najviac páčil, čo znižuje spotrebu energie, keď je miestnosť tichá. V tomto režime sa vypne mikrofón a obraz, ale zariadenie funguje vždy a začne sa hneď, ako začne batoľa vydávať zvuky. Vďaka špeciálnemu senzoru máte stále reguláciu izbovej teploty. Keď nastavíte príslušný strop, prístroj zapípa, aby vás informoval, že limit bol prekročený. Obzvlášť pozoruhodný je "mega rozsah"! Výrobca uvádza, že kamera bude schopná prenášať obraz vo vzdialenosti 50 m vo vnútri a do 300 m vonku . Skontroloval som to. Nechala som svoje dieťa v druhom poschodí a išla do prízemia na opačnej strane budovy - obraz a zvuk boli perfektné!

Zaujímavým doplnkom je nočná lampa s mäkkým svetlom. Niektoré izby určite budú pokojne spať, keď miestnosť nebude úplne tmavá. Päť mäkkých melódií, z ktorých si môžete vybrať, upokojí vaše dieťa, keď sa k nemu nemôžete okamžite dostať . K dispozícii je tiež obojsmerná komunikácia - v zariadeniach tohto typu sa v skutočnosti stáva povinným bodom. Podržte tlačidlo na boku monitora a svojmu dieťaťu budete môcť niečo povedať.

3

SummaryDetský monitor Avent je senzačný problém pre náročných rodičov - presný obraz, čistý zvuk, prekvapivý dosah a úžasná výdrž batérie určite veľa prekvapia. Mal som možnosť použiť niekoľko zariadení tohto typu a pripúšťam, že tento model zaostáva za konkurenciou.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi