Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. DIY - Detské masky na kostýmy
13.09.2019

DIY - Detské masky na kostýmyMôžete urobiť kostým pre vaše dieťa a masku doma. Oblečenie si vyžaduje viac práce, ale masku môžete urobiť aj za pár minút. Pokúste sa zmeniť svoju dcéru na malú princeznú, syna na superhrdinu alebo - ak to chcú - na obľúbené zviera alebo rozprávkovú postavu. Väčšina materiálov potrebných na vypracovanie týchto návrhov bude pravdepodobne doma, takže môžete okamžite začať pracovať.

Skutoční hrdinoviaChlapci snívajú o tom, že z karikatúr a filmov sa stanú hrdinovia. Plášť a maska stačia na skvelú zábavu na zmenenom obrázku. Najlepšie karikatúry môžu byť veľkou inšpiráciou. Spiderman, Batman, Elsa alebo Mickey Mouse sú postavy, ktoré poznajú všetky deti a každý sa ich chce na chvíľu stať.

Ak chcete vytvoriť masky, jednoducho plsť v rôznych farbách, ostré nožnice, silné lepidlo a elastický pásik na pripevnenie masky.

Na list papiera nakreslite šablóny potrebné na rezanie plstených masiek. Pri vysekávaní sa uistite, že materiál nie je skartovaný a či sú oči správne umiestnené. V tejto fáze zvyčajne robíme chybu a potom ... maska sa zahodí.

1 a

Do masky pridajte ďalšie podrobnosti týkajúce sa superhrdiny: Hulk potrebuje bujné vlasy, pavučiny Spiderman a Superman ikonický znak. Najlepšie by bolo vystrihnúť ich z plsti. Ak s tým máte problém, použite farebný papier. Pripojte elastický pásik do strán tak, aby maska zostala dobre na vašej hlave.

1 b

Farebné a veseléTáto maska bude vytvorená spolu s dieťaťom a môžete mu skutočne dať všetku prácu. Vaša pomoc bude potrebná iba pri rezaní.

Materiály potrebné na vytvorenie masky:
 • technický blok,
 • nožnice,
 • tuhé lepidlo,
 • guma
 • dekorácie: brokát, flitry, perie, stuhy.


Natiahnite detskú ruku na farebný kúsok papiera, potom ju sklopte na polovicu a vystrihnite. Čím širšie dieťa roztiahne prsty, tým je efekt zaujímavejší.

2 a

Po rozvinutí karty získame zaujímavý tvar. Vyrežte v ňom otvory na oči.

Teraz najpríjemnejšie štádium: zdobenie masky. Nechajte svoje dieťa zvoliť dekorácie, položte ich na papier a nalepte ich. Keď je všetko suché, pripevnite elastický pás po stranách tak, aby maska dobre ležala na vašej hlave.

2 b

2 c

cudaki animalsČas od času, keď sa nudia superhrdinové, princezné a čarodejnice, si deti pamätajú svoje obľúbené zvieratá. Dievčatá sa obliekajú ako mačky, chlapci ako hrozivé levy alebo veselé opice - bez ohľadu na to, s akou predstavou vaše dieťa príde, budete premýšľať o maske. Papierové platne tu budú fungovať skvele, ktoré sa vďaka malej farbe a lepidle stanú súčasťou dokonalého kostýmu.

Rozstrihnite papierovú dosku na polovicu a naplánujte, čo má zviera prezentovať. Môžete kresliť miesta na maľovanie v rôznych farbách.

3 a

Stojí za to vystrihnúť detaily z farebného technického papiera a prilepiť ich silným lepidlom. Nezabudnite vyrezať očné otvory! Nakoniec pripevnite elastickú pásku na obidve strany masky a hodte ju na guľu!

3 b

Space expeditionAlternatívou k štandardným maskám je zdanlivo surová a chlapčenská, ale tiež zaujímavá maska vyrobená z kartónu.

Materiály na výrobu masky:
 • kartón,
 • ostré nožnice,
 • lepidlo,
 • kúsky plsti,
 • farebný papier,
 • zlatý papier alebo flitry,
 • natáčky na papier,
 • gumu.


4 a

Začnite vyrezaním veľkého obdĺžnika z lepenkových a očných otvorov. Potom vyberte a naplánujte distribúciu doplnkov. Všetko nalepte na lepenku a počkajte, kým vyschne, potom pripevnite pružnú pásku. Táto verzia masky bude fungovať aj pre dievčatá, ale im radia, aby dali viac pozlátko na výzdobu.

4 b
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi