Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Bezpečná strieľačka - pokročilé nosiče Nerf a X-shot
13.09.2019

Bezpečná strieľačka - pokročilé nosiče Nerf a X-shotChlapci (a nielen oni) radi hrajú postavy filmov a rozprávok. Fantáziu dieťaťa plnia hviezdni rytieri, hrdinskí vojaci a vytrvalí policajti. Aj keď v niektorých materských školách sú hračky podobné hračkám zakázané, tvrdohlaví predškoláci, ktorí tam stavajú, ich stavajú z blokov a zo všetkých dostupných prvkov. Mnoho detských psychológov verí, že takáto hra zahrnutá v určitých normách a vykonávaná pod dohľadom dospelých nie je vôbec zlá . Naopak, učí vás hrať úlohu - to znamená, že ide o výcvik sociálnych zručností.

odpaľovacie zariadenie strieľať mäkké, bezpečné guľky. Ak sme ako rodičia presvedčení, že strelecké hračky sú prijateľné, potom uvažujme o výbere správneho a bezpečného modelu. Rodičia dychtivo kupujú svoje deti strelecké gule, plastové pištole a pušky, ktoré majú tvar skutočnej vojenskej techniky (otcovia zaujímajúci sa o zbrane majú významný vplyv na výber). Povedomie prichádza, keď je niekto zasiahnutý takou loptou. Môže to bolieť! Nehovoríme o tom, že by ste si loptu dali do nosa, do ucha alebo ju prehltli - pripomína chutné cukrové dražé. Keď sa niečo také stane, potom s protestom dieťaťa hračka pristane v skrini na hornej polici. Preto je lepšie staviť na

modely pre 100 PLN a viac

  • X-SHOT Chyba útoku Combo Rapid + Eliminator. Je to súprava pre červíkoví lovci vesmíru, ktorí chcú ovládnuť Zem. Hozený na stenu pomaly klesajú. Úlohou je zasiahnuť skôr, ako dopadnú na zem. Malý lovec sa dostane do súpravy: veľký 2-shot launcher - Eliminator, 6-shot small launcher - Rapid Fire, 5 červov a 24 šípov. Eliminátor sa podobá brokovnici používanej americkými policajtmi. Je veľmi farebný, je tmavo hnedý, pomarančový, celadónový a modrý. Je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Má zadné napätie. Rapid Fire je šesťhlavňová pištoľ naložená zo strany hlavne. Veľkou výhodou sady je, že ju môžu hrať dve deti súčasne. Cena: od 165 PLN
  • Nerf Tri-Strike. Odpaľovacia jednotka 3-v-1 Základňa je odpaľovacia jednotka vybavená zásobníkom pre 10 elitných šípov. Má bočné napätie, ktoré zjednodušuje prekládku, a dva fantastické dodatky: odpaľovač rakiet kombinovaný s pažbou, ktorú možno namontovať na taktickú koľajnicu, a odpaľovač veľkých šípov, namontovaný na vlákno ako predĺženie hlavne. Hračka ponúka dva režimy výstrelu zo základného nosníka (jeden výstrel a nepretržitý oheň). Jeho dosah je 27 m. Obsah súpravy: Nerf Modulus TriStrike launcher, zásobník na 10 elitných šípov, 10 elitných šípov, granátomet so zadkom, 1 raketa, 4 granátomet, 4 mega šípky. Cena: od 199 PLN.
  • Nerf Modulus Regulator. Má dva zásobníky, z ktorých jeden je umiestnený v rukoväti. Spúšťač regulátora Nerf Modulus Regulátor ponúka až 3 režimy snímania: jednoduché, sériové snímanie a nepretržité snímanie! V sade: raketomet Nerf Modulus, 2 zásobníky pre elitné šípky, 24 elitných šípy. Dosah až 27 m. Cena: od 250 PLN.
  • Nerf launcher. Po ťahaní šnúry vystrelí luk šípkou s píšťalkou. Má dosah až 26 m. Luk má predný zásobník, v ktorom sú umiestnené šípy. Ich počet závisí od modelu oblúka. Sada obsahuje luk a šípy. Cena: od 50 PLN do približne 300 PLN pre model Thunderbow.

Praktické doplnkyAllegro má tiež výrobky od iných značiek, ako je odstreľovacia pištoľ Buzz Bee, ktorá strieľa na vzdialenosť približne 30 ma stojí približne 150 PLN.


Gadget, ktorý majú radi deti, je taktická vesta, v ktorom sú vrecká vhodné pre ďalšie guľky a časopisy. Jeho cena je od 40 PLN.

Zábava sa končí, keď dôjde náboj. Preto sa oplatí kúpiť ďalšiu sadu rakiet pre rýchle palebné a viachlavňové nosné rakety. Nezabudnite však, že rakety by sa mali zhodovať so značkou a typom raketometu, ktorý sme dali dieťaťu.
  • Arrow set Pre Nerf N-strike. Sú ponúkané sady od desiatich do niekoľkých desiatok. Šípky s gumenou "hlavou" sú vyrobené z bezpečnej peny na evakuáciu. Majú rozmery: 1,2 cm v priemere, 7 cm na výšku. Cena: približne 13 PLN za 60 položiek.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi