"Auto sopky vedcov" - Lego City 60121 test tehly
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Auto sopky vedcov" - Lego City 60121 test tehly
13.09.2019

"Auto sopky vedcov" - Lego City 60121 test tehlyVýrobca ponúka hračku "Vedci používajú sopku" Lego City 60121 ako doplnok k väčším súpravám. Radšej však najskôr kúpim jednu z menších sád z danej série a uvidím, či to osloví moje deti. Ak sa o to siaham so záujmom, kúpim si viac sád. Z tejto série sa už na trhu objavili dve, ale dobrodružstvo s geologickým výskumom vedcov sa práve začalo s setom "vedci sopečného automobilu", ktorý náhodou prišiel do našich rúk ako darček "bez príležitosti" od jednej z babičiek.

Obrázok 1 Prvky súpravy

Špecifikácia:

 • Bloky: Lego
 • Riadok: Mesto
 • Model: Volcano vedci auto
 • Katalógové číslo: 60121
 • 175 položiek
 • Vek: 5 - 12 rokov


Obrázok 2 Pokyny na montáž

"Vedci sopečného automobilu" Mesto LegoUž grafiku automobilu vedcov priťahuje pozornosť. Výstuhy na terénnom aute, veľké svetlomety, výložník s možnosťou pripevnenia dvoch koncov a lávová guľa (kamene) pokrývajúca poklad. Vďaka všetkým týmto prvkom sa cítime, akoby sme kupovali skutočne zosilnené auto, ktoré zvládne akýkoľvek terén.

Photo 3 Celá séria Lego týkajúcich sa sopky

Takto to je! Vedecké auto sa vyrovná v náročnom prostredí sopky a výložník pripevnený k súprave umožní odobrať vzorky lávy a sopečnej horniny potrebnej pre výskum. Súprava je strednej veľkosti. Kombinácia niektorých prvkov môže byť trochu trápna pre 5 rokov a vyžaduje vysokú presnosť pohybu. Zostaveniu súpravy bude trvať asi hodinu, kým s dieťaťom trochu asistuje rodič.

Photo 4 Mini figures

Technické údajeSada Lego City 60121 "Sopka vedcov" obsahuje:
 • terénne vozidlo s testovacím ramenom, ktoré umožňuje prepravu balónu alebo jeho delenie pomocou vŕtačky,
 • 2 figúrky: technický pracovník a milovník sopky,
 • Dvojdielny balvan s kryštálom vo vnútri,


 • príslušenstvo: vysílačka, sbíjačka, detektor kovov, krištáľ a háčik.


 • Rozmery automobilov výskumného pracovníka: približne 8 x 14 x 7 cm.


Photo 5 Scientists car in construction

Zábavné dojmyVedecké auto Lego Duplo 60121 je jedno auto so sadou príslušenstva. Jeho nezvyčajné vybavenie vzbudzuje pre dieťa zvedavosť. Aké to je byť vedcom a objavovať neznáme? U malého muža toto nenápadné auto prebudí túžbu po vedomostiach. Spomínam si, ako môj syn opakovane praskal skalu vŕtačkou a z nej vyťažoval kryštál. Zakaždým ju sprevádzala radosť. Neskôr do nej opäť vložil malý poklad a odohral scénu práce vedcov.

Fotografia 6 Krištáľ ukrytý v balvane

Rameno je predĺžené pohyblivé rameno, ktoré diverzifikuje zábavu. Schopnosť zmeniť svoje konce je ďalším príjemným prekvapením. Oveľa častejšie, aspoň u nás, dieťa využíva možnosť pripevnenia háčika. Balvan mávajúci na konci je prvkom zábavy, ktorý nemožno vynechať. Pozor! Môžete ho stratiť na rohu a budete ho musieť nájsť. Toto je koniec koncov veľmi dôležitý výskumný objekt.

Photo 8 BoomPhoto 7 Boom

Mám rád hračky, ktoré u dieťaťa vzbudzujú zvedavosť. Veľké množstvo manipulačných prvkov diverzifikuje zábavu a robí z tejto súpravy nekonečné hranie. Už máme najväčšiu súpravu zo série "Wulkan" pripravenú na darček pre môjho syna a nemôžem sa dočkať, až ho na zdravie uvidia.

Fotografia 9 Vedci pripravení na výskum sopkyFotografia 10 Vedci pripravení na výskum sopky
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi