Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Arktická letecká doprava" - 60193 Lego City
13.09.2019

"Arktická letecká doprava" - 60193 Lego CitySéria Lego City, ktorá sa týka Arktídy, nielenže poskytuje skvelú zábavu, ale rozširuje aj vedomosti o tejto záhadnej, ťažko prístupnej oblasti našej planéty, spojenej s ľadom. "Arktická letecká doprava" od prvého kontaktu s ním vzbudzuje u dieťaťa zvedavosť, nabáda klásť otázky o bielej krajine a hľadať odpovede na ne.
200

Špecifikácia:Montážne pokyny

"Arktická letecká doprava"Mimoriadne dôležitý výskum v Arktíde vyžaduje dopravné prostriedky. Prostriedky leteckej dopravy vám umožňujú prepravovať cenné nálezy, často značnej veľkosti. Na tento typ úlohy sa používa štvorotorový vrtuľník, ktorý je kombináciou klasického vrtuľníka, lietadla a drónu. Toto ešte nebolo!

Pohyblivé lyže umiestnené v podvozku umožňujú pristátie a pohyb aj v najťažších častiach Arktídy. V kabíne sa posádka ľahko zmestí a navijak bezpečne prepraví úžasné nálezy.

Okrem helikoptéry je v súprave aj malá štvorica. Vďaka tomu sa výskumník dostane kamkoľvek, pomocou krumpáča a pílky na zhromažďovanie materiálu na analýzu.

Celá séria Lego City súvisiacich s Arktídou

Toto nie je príliš veľká súprava, ale najoptimálnejšia, pokiaľ ide o začatie dobrodružstva v tejto tematickej sérii. Rozhodli sme sa kúpiť súpravu "Arktickej leteckej dopravy" a neľutujeme ju. Určite to nebude náš posledný arktický súbor. Dizajn vrtuľníka je komplexný a môže si vyžadovať rodičovskú pomoc. Z tohto dôvodu by mal štvorec a kúsok ľadu zostaviť dieťa bez väčších problémov.

Photo 7 Mini figures

Technické údajeSúprava Lego City 60193 "Arctic Air Transport" obsahuje:
 • vrtuľník na špeciálne úlohy so štyrmi rotujúcimi rotormi, podvozkom s pohyblivými lyžami a navijakom s lanom a háčikom potrebným na prepravu, napríklad ľadovými blokmi,
 • quad
 • dve miniatúry prieskumníka: horolezec a arktický pilot,
 • tigria postava tigra,
 • blok ľadu s hákom, ktorý sa zhoduje s hákom vo vrtuľníku, v ktorom je umiestnený tygr so šabľou,


 • príslušenstvo: dva výbrusy a píla.


 • Rozmery pre štvorotorový vrtuľník: približne 8 x 25 x 30 cm
 • Rozmery štvorca: približne 5 x 7 x 5 cm
 • Rozmery ľadového bloku: približne 7 x 3 x 8 cm
201

Zábavné dojmyPriznávam, že na fotografii vyzerá kombinácia lietadla, vrtuľníka a robota dosť zvláštne, ale pri hraní tohto dojmu prechádza a pripúšťam, že tento vzduchový stroj funguje skvele. Rotačné obežné kolesá sú jednoducho skvelé. Lietajú dlho a nepotrebujú veľa sily, aby ich uviedli do pohybu. Vrtuľník je skutočne veľký. Lietanie jednou rukou nie je také ľahké. Cvičenie robí dokonalé, takže je to všetko prax. Keď si dieťa zvykne na váhu a rozmery vrtuľníka, je čas zvládnuť simultánny let a uviesť rotory do pohybu, ako aj spustiť a odmotať lano s háčikom na navijaku.
202


Quad príjemne prekvapí. Druh malého, skromného a úžasného! Môj syn s ním veľmi často hrá. Jeho nespornými výhodami sú pevná konštrukcia a veľmi veľké kolesá. Skvelý doplnok k vrtuľníku.
203


Priznávam, že som bol voči tejto sade skeptický, ale rýchlo som si to rozmyslel. Obežné kolesá fungujú dokonale! Niektorí ľudia si sťažujú na nálepky a problém s ich umiestnením, ale myslím si, že je to otázka trpezlivosti a presnosti pri ich aplikácii.

Odporúčam nielen ako hračku pre chlapca, ale aj ako didaktickú pomôcku, ktorá plní svoju funkciu s cieľom zaujať dieťa vo svete okolo nás a preskúmať jeho najvzdialenejšie kúty .
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi