7 najlepších vzdelávacích hračiek s magnetmi
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 7 najlepších vzdelávacích hračiek s magnetmi
13.09.2019

7 najlepších vzdelávacích hračiek s magnetmiVďaka magnetom, hádanky, labyrinty alebo knihy získajú úplne novú kvalitu a ich opakované používanie nebude dlho nudné. Predstavujeme najzaujímavejšie návrhy na vzdelávanie .

1. LabyrintMagnetické bludisko - hračka, ktorú môžu bezpečne používať aj bábätká. Skladá sa z drevenej dosky s vyrezávanými tunelmi pokrytými plastovým oknom. Môže mať rôzne tvary, od najjednoduchších geometrických útvarov po tvary , napríklad slimáka alebo včely. Vo vnútri je niekoľko farebných kovových guličiek. Pomocou dotykového pera s magnetom pripevneným k súprave ich chytte a odveďte na vyznačené miesta. Koncentrácia hračiek sa vyvíja, rozvíja manuálne zručnosti a pripravuje sa učiť písať.

2. NeocubeNeoCube - Sada guličiek vyrobených z neodýmových magnetov, ktoré sú veľmi silne priťahované. Vďaka nemu máme fantastickú hádanku, ktorá vás núti hrať hodiny. Guľky sa navzájom priťahujú veľmi silno, čo vám umožňuje kombinovať ich v ľubovoľnej konfigurácii a vytvárať zložitejšie a zložitejšie konštrukcie. Takáto zábava je skutočným tréningom priestorovej predstavivosti a kreativity, ako aj praktickou lekciou fyziky.

3. Šaty do hryšaty - to sú hádanky, ktoré majú dievčatá radi predovšetkým. Súprava obsahuje figuríny pre bábiky a značnú časť oblečenia - šaty, sukne, blúzky, nohavice a doplnky. Vďaka použitiu magnetov sa k obrázkom pripája oblečenie . Počas hrania sa dieťa učí vyberať správne oblečenie pre rôzne príležitosti, cvičí koordináciu očí a kreativitu.

4. Magnetický kalendárkalendár - mini pole vo forme tabuľky vytlačenej na magnetickej fólii a sady vzdelávacích prvkov - názvy mesiacov, dní v týždni a ročné obdobia , čísla, piktogramy symbolizujúce počasie a poveternostné podmienky. Dieťa môže každý deň s pomocou opatrovníka zmeniť dátum, zvoliť obrázok počasia a deň v týždni . Týmto spôsobom sa prirodzene učí používať kalendár, učí sa ročný cyklus, mená a poradie mesiacov.

5. Magnetická hádanka "Body"Telo magnetickej hádanky - mimoriadne zložité hádanky, ktoré dokonale aproximujú ľudskú anatómiu. Súprava pozostáva z magnetickej tabule s vytlačeným ľudským obrysom, 18 kariet s vyznačenými časťami tela a ich popisov v rôznych jazykoch, dreveného ukazovateľa a 76 magnetických prvkov, z ktorých môže dieťa postaviť, okrem iného kostra, obehový systém atď. Hračka sa vyvíja komplexne, nielen sprostredkuje znalosti anatómie, ale rozširuje aj jazykové znalosti . Zakaždým, keď sa dieťa učí niečo nové a konsoliduje predtým získané informácie, vďaka veľmi rozsiahlemu faktickému pozadiu.

6. Magnetické knihyMagnetické knihy - jedná sa o hračku v tvare kmeňa. Po jeho otvorení vidíme dosku s tlačenou grafikou (zvyčajne obrysy postáv alebo charakteristickú krajinu) a sadu magnetických prvkov. Úlohou dieťaťa je zabezpečiť ich podľa priložených pokynov . Môže to byť napríklad dokončenie vybavenia určeného charakteru, plánovanie usporiadania domov a iných budov v meste alebo doplnenie pohľadu o chýbajúce prvky. Vďaka kompaktnému a ľahko prepraviteľnému tvaru bude hračka fungovať aj mimo domova.

7. Clementoni - Kompas a magnetizmusKompas a magnetizmus - vzdelávací súbor od Clementoni obsahujúci balík prvkov, z ktorých bude dieťa budovať svoj prvý kompas a učiť sa použiť. Balenie obsahuje: kompasovú základňu, otočnú kupolu, číselník veternej ružice, kovový kolík, magnetickú ihlu, stupnicu a veko. Súprava obsahuje pokyny na ich pripojenie a informácie vysvetľujúce fungovanie kompasu.


Magnetické hračky zapojte sa a povzbudzujte zábavu. Fantasticky stimulujú predstavivosť a rôzne možnosti ich použitia inšpirujú nezávislý prieskum a objavovanie.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi