Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 6 nových produktov v sériách Lego Duplo z katalógu január - jún 2018
13.09.2019

6 nových produktov v sériách Lego Duplo z katalógu január - jún 2018

1. Moje prvé zvieratásada je skvelý na vytváranie akcií a rozprávanie príbehov. 3 zvieratá (pes, mačiatko, kurča), ktoré stavajú v 3 farbách (pes - červená, mačiatko - modrá) , vtáčik - žltý) . Okrem toho existujú bloky zobrazujúce jedlo pre zvieratá, ktoré umožňujú učenie a správne prispôsobenie.

2. Môj prvý pretekár6 prvkov určených na výrobu roztomilého autíčka. sada ideálne pre chlapcov aj dievčatá, pretože otáčanie bloku pomocou tlačeného vodiča vozidla vám umožňuje vybrať si, kto sa pohybuje. Pretekár musí byť zložený na plošinu a musia byť k nemu pripevnené kolesá. Malá hračka znamená, že ho dieťa môže vziať kamkoľvek.

3. Môj prvý lienkaNádherný slunéčko sedmitečné, ktorý vyžaduje zostavenie iba 6 blokov. Otočenie tlačeného bloku dáva dieťaťu možnosť zvoliť si, či má lienka spať alebo nie. Kvet na zadnej strane hmyzu nebol náhodne nájdený, pretože má ukázať, kde ho možno nájsť a kde žije. Je to skvelý nápad na rozhovor s dieťaťom.

4. Moje prvé emócieÚžasné bloky, s ktorými sa dá hrať. Môžu byť ospravedlnením rozhovoru s dieťaťom o pocitoch emócií. Už v tomto veku má batoľa príležitosť precvičiť rozpoznávanie a pomenovanie rôznych pocitov. Bloky sú obojstranné a ich rotácia vedie k rôznym výrazom tváre. sada obsahuje 28 prvkov. Dieťa má za úlohu zostaviť 4 znaky s pokrývkou hlavy . Každá z nich má pripevnenú ďalšiu tehlu, ktorá zobrazuje: zmrzlinu (alebo spadnutú na zem), nafúknutú (alebo prepichnutú) guľu, okno zobrazujúce deň (alebo noc) a šťastný (alebo zranený) medvedík. Krútenie blokov vám umožní prebudiť svoju fantáziu a hovoriť o neustále sa meniacich emóciách. Týmto spôsobom môžete dieťaťu ukázať, že aj keď je smejúca sa tvár smutná, zmení sa na šťastnú náladu.

5. Moja prvá pártyKaždá príležitosť na zostavenie farebných súborov cookie je dobrá. V časti obsahuje je možné zostaviť veľký koláč alebo 3 koláče. Sladkosti možno ozdobiť ďalšími prvkami a na ne položiť sviečky. A čo viac, tortu je možné rozdeliť na 4 časti. Jednotlivé prvky možno kombinovať mnohými spôsobmi, aby sme dostali pečivo, ktoré sa líši veľkosťou a tvarom.

6. Vlak so zvieratamiNajprv by malo dieťa triediť bloky podľa farby a potom stavať zvieratá. Nájdeme tu nejaké pekné zvieratá: slon, krokodíl, lev, žirafa a vták. Každá z nich má pre deti atraktívne zručnosti. A tak má slon namiesto trúbky šmýkačku, krokodíl pohybuje čeľusťou a žirafa ohýba krk. obsahuje obsahuje 34 prvkov. A čo viac, zvieratá môžete navzájom prepojiť, čím sa vytvorí titulná súprava . Pretože prvky majú kolesá, maličký ľahko presunie "vozidlo" na podlahu. V

Je dobré zabezpečiť, aby deti vo veku od 1,5 do 3 rokov mali možnosť vyskúšať nové výrobky z katalógu Lego od januára do júna 2018. Bloky boli vylepšené, aby sa zaistila maximálna bezpečnosť pre dieťa. Takéto zdanlivo triviálne skladanie navyše prináša množstvo výhod vrátane rozvíja schopnosti koordinácie očí, sústredenia a stavby.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi