5 vzdelávacích hier pre predškolákov
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 5 vzdelávacích hier pre predškolákov
13.09.2019

5 vzdelávacích hier pre predškolákovDeti trávia stále viac času pred televíznymi a tabletovými obrazovkami, takže stojí za to investovať do niekoľkých cenných hier, ktoré môže hrať celá rodina. Pri nákupoch sa uistite, že je hra prispôsobená veku dieťaťa. Informácie o tom sú uvedené na obale. Nesprávne zvolená pozícia môže odradiť alebo porodiť dieťa, ktoré nechceme.

1. Nezvyčajná priestorová pamäťHry ako pamäť sú dobrou investíciou. Vďaka nim môžu deti skutočne rásť. "Priestorové poznámky. V živočíšnom svete "je skvelá ponuka pre menšie aj staršie deti. Prvky tejto hry môžeme bezpečne dať jemným rukám dieťaťa - sú rafinované a dôkladne pieskované. Väčšina z nich je vyrobená zo surového dreva. Krabica obsahuje 12 rámov s vyrezanými zvieracími tvarmi, 12 zvierat, ktoré zodpovedajú rámom z dreva a 12 farebných verzií, plus 12 baldachýnov pre zvieratá, krabicu a pokyny. Hru môžete hrať dvoma spôsobmi: vyhľadávanie tvarov a porovnávanie snímok (juniorská verzia) a precvičovanie vnímavosti.

bloky

2. Cvičenie vnímavosti"Vyhľadávanie, hľadanie" je skvelý hra vnímania a reflexy - ideálny návrh pre predškolákov. Škatuľa obsahuje 55 kariet zobrazujúcich zvieratá a predmety, štít s ukazovateľom, ktorý určuje kategóriu, a pokyny s plagátom. Všetky prvky sú farebné a dobre vyrobené. Boli laminované, takže určite vydržia dlhšie. Hru je možné hrať 3 spôsobmi : v prvej variante používame jednoduchšie karty. Keď tip označuje kategóriu, všetci účastníci hľadajú zodpovedajúcu odpoveď a víťaz vezme kartu do svojej sady. Variant dva predstavuje o niečo ťažšie karty s oranžovým cúvaním, pri poslednej možnosti dospelý vedie hru kladením otázok. Hľadáme to najmenšie, najväčšie, ktoré nezodpovedá množine - skvelé úlohy, ktoré vycvičia vnímavosť a logické myslenie.

animal

3. Porozumenie sebe samému"Objavte, spoznajte a rozumieť sebe samému" je skvelý návrh pre celú rodinu a dokonalé školenie o vašej osobnosti. Ide o skvelú terapeutickú hru nielen pre pedagógov a ľudí, ktorí denne pracujú s deťmi, ale aj pre angažovaných rodičov, ktorí chcú svojim deťom uľahčiť pochopenie ich emócií. Návrh je vhodný pre prácu s deťmi rôznych vekových skupín. Pre deti vás to naučí volať emóciami a pocitmi, so staršími deťmi sa tiež môžete zapojiť do vážnej diskusie. Hra určite pomáha pri vytváraní pozitívnych vzťahov medzi dospelými a deťmi a naopak, ale aj medzi rovesníkmi. Deti sa jej veľmi páčili kvôli pôvodnej správe. Okrem hlavných otázok, ktoré sa objavujú na farebnej doske, hra obsahuje aj 30 kariet s rôznymi scénami zo života. Karty sú navrhnuté tak, aby pomohli dieťaťu otvoriť sa počas konverzácie.

3 jpg discovery game

4. Logické výpovede logických hádok"Pennine Countdown" je hra, alebo skôr hračka, ktorú môžete stráviť hodiny! Senzačný rozvoj manuálnych zručností malého dieťaťa, učí plánovanie a logické myslenie. Bol vyrobený z dreva, takže ho možno používať roky, čo motivovalo budúce generácie k hre. "Entliczek Pentliczek" je druh bludiska s uviaznutým vnútri, ktorý je spojený v pároch farebných guličiek (červená, zelená, modrá, fialová, žltá a oranžová) . Dvojice by sa mali presunúť, aby sa vytvoril vzor z knihy úloh. Brožúra obsahuje 10 hotových úloh so špecifickým usporiadaním jednotlivých farieb a 8 čiernobielych schém pre nezávislé navrhovanie farebných riešení. Hra priťahuje dieťa, aby hralo celé hodiny bez ohľadu na vek. Okrem toho sa nielen deti ukazujú, že sa s tým bavia aj rodičia.

logické vkladače

5. Dokonalý úvod do zložitejších hier"Domino" sa zhoduje s rovnakými témami na dvoch prvkoch. Toto je jedna z najjednoduchších operáciíagonizujúca mentálna aktivita, ktorá týmto spôsobom rozvíja pamäť a vnímavosť. Domino sú skvelým úvodom do zložitejších strategických hier a cvičení pamäti. Učí trpezlivosť, plánovanie a rozhodovanie. Verzie obrázkov pre menšie deti sú veľmi populárne, v ktorých môžete porovnávať rovnaké obrázky. Tu tiež rôzne stupne obtiažnosti, pretože niektoré obrázky sa líšia iba v detailoch. Domino je skvelá spoločenská hra pre deti aj dospelých. Umožňuje vám vyskúšať svoje zručnosti proti iným hráčom, učiť a rozvíjať sa. Stojí za to zahrať si párty s rodinou alebo priateľmi.

domino
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi