10 sád pre športové hry, ktoré sú ideálne pre rušných predškolákov
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 sád pre športové hry, ktoré sú ideálne pre rušných predškolákov
13.09.2019

10 sád pre športové hry, ktoré sú ideálne pre rušných predškolákovJe vaše dieťa niekoľko rokov veľmi mobilné a plné energie? Upokoj sa! To je normálne. Sú pokojné deti, ale sú aj tí, ktorí na chvíľu nebudú sedieť. Namiesto nervóznej reakcie sa oplatí prijať trochu inú, oveľa lepšiu taktiku. Nechajte svoje dieťa divoko a uvidíte, že to funguje naozaj magicky. Šport bude perfektný spôsob. Bavte sa a hrajte sa so svojím dieťaťom a okrem toho, že v ňom bude ukrytá energia, bude mať pozitívny vplyv na vaše vzťahy .

tímové hryTímové hry majú pozitívny vplyv na budovanie priateľských vzťahov, učia pravidlá fair play, ukazujú dôležitosť sa navzájom motivujú a do akej miery záleží na celom tíme . Na vyššej úrovni dáva pocit spolupatričnosti ku skupine. Preto je dobré sa s dieťaťom spriateliť už od raného veku s futbalom, volejbalom alebo basketbalom. Súpravy dostupné na Allegro určite pomôžu.
1. Sada futbalových cieľov


Ide o perfektný návrh pre malého futbalistu. Väčšina súpravy má tiež guľu a čerpadlo. Ďalšou výhodou je, že dva malé ciele môžu byť jeden väčší. Takže môžete trénovať svoje strely na jeden gól, ale tiež zahrať skutočný zápas. Súprava je ideálna na použitie doma a bude skvelou voľbou pre dlhé zimné večery. Ciele sú ľahké, takže vaše dieťa ich bude môcť pohnúť. Za takúto súpravu zaplatíte 40 - 60 PLN.
2. Basketbalová súprava


Ideálne pre zábavu a učenie sa hrať basketbal. Dosky sú zavesené, napríklad na dverách, na držadlách. V časti obsahuje je tiež guľa s pumpičkou. Určite sa váš rušný predškolák bude mať skvele. Je to tiež ideálny spôsob, ako tráviť čas s rodinou. Cena je asi 70 PLN.

jeden na jednéhoKonkurencia je prvkom každého športu, hoci sprevádza nielen hry, ale aj iné oblasti života. Naučme teda svoje dieťa zdravú verziu už od útleho veku. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je hrať hry jeden na jedného. Vďaka hraným súbojom sa dieťa môže naučiť pocity víťazstva, ale aj zlyhania a naučiť sa s nimi vysporiadať . Naučí sa tiež plánovanie, strategické myslenie a predvídanie súperových krokov. Čo navrhnúť predškolákovi?
3. Sada stolného tenisu


Súpravy obsahujú lopatky s loptičkami. Hra ping pong vyžaduje od dieťaťa šikovnosť a presnosť. Vaše dieťa bude mať skvelý čas. Cena takého sada je 20 - 70 PLN. Existujú aj ministri stolných tenisov pre deti.
4. Biliardový set


sada obsahuje: mini stol, lopty, trojuholník a palice. Je to vynikajúci spôsob, ako povzbudiť deti, aby aktívne trávili čas. Vaše dieťa navyše získa múdrosť a zdatnosť. Cena takýchto súprav je 80 - 120 PLN.
5. Tenisová súprava


Toto je Minúza tenisu. Dve rakety, lopta a niekedy aj malá mriežka. Veľmi dobrá voľba pre predškoláka. Cena je 20-60 PLN.
6. Cymbergaj


Toto zabudnuté hra sa vráti k prospechu. Sada obsahuje: mini stôl, dva krúžky a dva nárazníky. Súprava poskytuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Cena takejto súpravy je 100–200 PLN.

Pre celú rodinuNič nezlepší dieťa príjemnejšie ako baví sa spolu s členmi rodiny! Pre aktívne hry bude užitočné:
7. Bowlingová súprava


Bowlingová hra môže to byť super zábava pre celú rodinu. Prvok hospodárskej súťaže bude mať dobrý vplyv na vzťahy s deťmi. Vaše dieťa navyše precvičí presnosť. Bowlingová sada stojí okolo 40 PLN.
8. Potápačská súprava


Toto je ideálna voľba nielen pre letné, ale aj pre zimné dni. Vezmite svoje dieťa do krytého bazénu a naučte ho používať toto vybavenie. Pre batoľa to bude veľké dobrodružstvo. Cena sada sa pohybuje okolo 20 PLN
9. Detské lyže


Pretože vonku je zima, býčí oko bude hitom, keď si kúpim dieťa lyže. Kit obsahuje pár lyžía póly. Váš predškolák bude mať rád zimu a lyžovanie ho tak unaví, že po večeri bude dobre spať. Pri nákupe takejto súpravy musíte počítať s výdavkami okolo 40 PLN.

Šach - dobrý pre všetko!Návrh pre energických starších ľudí. šach vyžaduje trpezlivosť, vyžaduje zameranie, aby mohlo byť pre dieťa ideálnou príležitosťou naučiť sa využívať energiu trochu statickejším spôsobom. Na začiatku môžete staviť na dámu a keď si smyk zvykne na dosku, predstavujeme prvky kráľovskej hry. Čo potrebujeme Šach samozrejme!
10. Šach Súbor klasických nákladov na šach okolo 30 PLN.


Ak sa pýtate, ako okoreniť čas vášho dieťaťa, vyššie uvedené súbory sa dostanú na miesto. Sú tiež nepochybne vhodné ako darček pre vaše dieťa pre každú príležitosť. Ukážte svojmu batoľatá, že šport je tiež fantastická zábava.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi