Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 kartónov pre deti, ktoré sa oplatí kúpiť
13.09.2019

10 kartónov pre deti, ktoré sa oplatí kúpiťKartóny pre batoľatá sú nevyhnutnosťou. Knihy rozvíjajú myseľ dieťaťa a tiež poskytujú veľa pocitov a emócií. Každý rodič, ktorý si je vedomý vzdelávacej hodnoty detských kníh, má určite rozbité police v obchodoch a je zmätený. Aby sme vám pomohli pri výbere, predkladáme položky, o ktoré sa určite budú zaujímať naši najmenší.

1. Kontrastné knihyKontrastné knihy stimulujú vývoj zraku od narodenia. Čiernobiele ilustrácie vám pomôžu zvyknúť si na predmety alebo zvieratá, ktoré dieťa každý deň vidí. Je dôležité, aby rodič pracoval s dieťaťom, sprevádzal, vysvetľoval a rozprával, čo je na obrázkoch. Táto forma "čítania" zabezpečí rozvoj sluchu, videnia a reči. Tento typ brožúry je určený deťom mladším ako 6 mesiacov.

2. Prvých 100 slovKniha je vytvorená aj pre najmladších príjemcov. Séria „100 prvých slov“ od kapitána Nauku je skvelým riešením pre deti od 6 mesiacov veku. Toto je druh svetového sprievodcu, ktorý si môžete vziať na prechádzku, výlet alebo babičku. Porovnávame ilustrácie so skutočným svetom, zatiaľ čo batoľatá hovoríme, čo vidíme.

3. Kicia Kocia„Kitty Cat“ je séria roztomilých kníh o živote malej mačiatka určená najmladším čitateľom. Výborne zobrazuje životné situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť každému batoľatovi - a preto popularita tejto série . Jednoduché dialógy už zaujmú jednoročné dieťa a prístupné a jednoduché ilustrácie vás často a ochotne oslovia. Opakované postavy v každej brožúre vzbudzujú záujem a dôveru batoľa, ktoré sa dobrovoľne vracia k ďalším dobrodružstvám roztomilých mačiatok.

4. Otecko a mamičky s deťmi„Mamičky s deťmi "sú dve veľké publikácie vydavateľstva Nasz Księgarnia. Jedna z najkrajších kontrastných kníh, ktoré som videl. "Oci s deťmi" i Na niekoľkých stranách publikácie sú ilustrácie znázorňujúce iba (a až) zvieratá so svojimi deťmi. Úžasné obrázky plné tepla upútajú pozornosť iba batoľatá, ale aj staršie deti a ich rodičia.

5. Pucio"Puči" je známa séria kníh o dobrodružstvách malého hrdinu. Skvelá a prepracovaná grafika, do ktorej sa môžete zamilovať - zaujímavé texty šité na mieru schopnostiam malého dieťaťa. Batoľa má možnosť nahliadnuť do Pucie pri vykonávaní každodenných úloh, učenia sa reči a iných aktivít. V dolnej časti každej stránky sa nachádza ďalšia podpísaná grafika, na ktorú môžeme ukázať a požiadať dieťa o meno. Veľmi cenné sú aj poznámky pre rodičov, ktoré uľahčujú prácu s knihou a malým čitateľom.

6. Akadémia múdrych"Akadémia múdrych detí" je pekne publikovaná séria kníh pre batoľatá, ktoré kradnú srdcia čitatelia. Schopnosť pohybovať sa alebo dotýkať sa funguje dobre s dieťaťom a často vedie k takýmto publikáciám. Objavovanie okien je veľa zábavy, ktorá môže batoľa trvať dlho - môže sa pozerať do hrnca, premiestňovať domáce zvieratá, otvárať šatník alebo točiť vrtuľou. Skvelá zábava a učenie sa v jednom a mnohých nezabudnuteľných zážitkoch!

7. Dziura"Diera" je jedným z najchladnejších návrhov kníh pre malé deti. Vydavateľstvo Zielona Sowa navrhuje knihu s dierou, v ktorej autor predstavuje dobrodružstvá malej myši. Malé množstvo textu a schopnosť vytvárať si vlastné príbehy sú najväčšími kvalitami knihy , vďaka ktorým sa zvlášť vyvíja fantázia a slovná zásoba.

8. Kniha ako hrdinka"Miluj ma" sú zaujímavé knihy, v ktorých sú hrdinovia. „Spí so mnou“ a Odložte brožúru na spánok, prikryte ju prikrývkou, skontrolujte, či si vyčistila zuby, povedzte jej príbeh a neobviňte ju. Myšlienka vytvorenia takého hrdinu a spôsob, akým dieťa interaguje s knihou, je originálny a krásny. Učí nielen empatiu, ale aj úctu k knihe ako spoločníka v každodennom živote.

9. Čísla a farby„Čísla a farby“ je návrh pre staršie deti, ktoré ich predstavia svetu čísel a farieb. Deti spolu s roztomilým králikom Gustavom nájdu v tráve rôzne veci, ktoré treba počítať.

10. Agi Bagi"Agi Bagi" je populárna poľská ekologická séria pre deti. Vydavateľstvo Muza bolo v pokušení vydať 4 knihy s príbehmi o obyvateľoch planéty Aga Baga. Sú určené pre najmladších príjemcov. Obsahujú málo textu, sú malé a zodpovedajú rukám batoliat.

Na pultoch obchodov je veľa kníh pre batoľatá a ďalšie knihy si môžete kúpiť online. Nezabudnite však, aby ste neinvestovali do kníh, ktoré nie sú prispôsobené veku dieťaťa. Vaše batoľa nebude rozumieť dlhým argumentom a roztrhne tenké listy. Hlavná vec je, že brožúra by mala byť malá, šikovná, s malým množstvom textu alebo iba obrázkov. Je to rodič, ktorý je tu najdôležitejším a najlepším autorom, autor príbehu pre ilustráciu.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi