Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 jedinečných súprav Lego Ninjago na Vianoce 2017
13.09.2019

10 jedinečných súprav Lego Ninjago na Vianoce 2017

1. Dragon's Forge - katalógová cena: 349,99 PLNTáto dobrodružná súprava je určená pre deti staršie ako 8 rokov. Kai a Nya sú bojovníci ninja, ktorí sa snažia zachrániť svojich rodičov pred Cynoborom. minifigures. V súprave je ich šesť. Majú draka Fusion, ktorý im pomáha, na chrbte môžu bojovať s nepriateľom. Drak má pohyblivé prvky a schopnosť umiestniť sa na mnohých miestach. Je tu tiež priestor na to

2. Desert Lightning - katalógová cena: 89,99 PLNPod týmto menom je super rýchly motocykel, čo nie je hrozný piesok, blato alebo voda. Blesk je vyzbrojený delami a dohorením. Vozidlo má priestor pre minifunkciu, veľké masívne kolesá a svetlomety so skrytými delami. Zahŕňa pretekára s kanabárom so figúrkou a modrou čepeľou Time Slowing Blade.

3. Cinnabar útočník - katalógová cena: 139,99 PLNCinnabar Invader je typ nádrže na gumovej dráhe. Zaujímavé je, že sa vyznačuje jarným katapultom, ktorý strieľa vajíčka. Na palube nájdeme veliteľa Raggmunk a Slackjaw, ktorí sa snažia prevziať čepeľ Slowing Time Blade. Patrí sem aj Zane a jeho zbraň: katana a sekera. Hračka je určená deťom starším ako 8 rokov.

4. Rock Buster - katalógová cena: 179,99 PLNToto terénne vozidlo neodolá žiadnej prekážke. Tentoraz musí zaútočiť na vojenskú základňu Stone Army. Roadster sa vyznačuje veľkými gumovými kolesami a pevným zavesením. Je vybavený 6-blokovým delom, okrem toho je možné vežičku odpojiť mečmi a rotačnú vŕtačku. Zahŕňa tiež základňu s hádzačmi diskov a štyrmi miniatúrami.

5. Zelený drak - katalógová cena: 229,99 PLNZelený drak je obrovské stvorenie, na ktorom môže zelený ninja Llyod stúpať do neba. Drak je vysoký 15 cm, široký 21 cm so zloženými krídlami (57 cm pri rozložení) a dĺžkou až 37 cm. Je pripravený zaútočiť na vežu a katapult, ktorý na neho vystrelí strelivo. Súprava obsahuje päť minifigúr, zbraň a strážnu vežu pre nebeských pirátov.

6. Ronin moss - katalógová cena: 179,99 PLNTáto súprava je bojom medzi dvoma machmi: Ronin a Skeletons. Obe môžu byť nastavené na rôznych pozíciách a konfiguráciách. Roninov mech je vybavený zlatým lukom s jarným delom, puškou a hádzačom siete. V tejto sade sú štyri bábiky Lego. Výška hračky je 18 cm (mech Ronin).

7. Bitka o maják - katalógová cena: 299,99 PLNV tomto jedinečnom obsahuje, ktorý má číslovanie až 767 prvkov, dostaneme lucernu, most s lucernami a pirátske lietadlo. Úlohou ninja, Nya a Jay je brániť maják proti pirátom z neba. Ich lietajúce vozidlo má delá, z ktorých mieria na ninju. Nezdĺžite sa vďaka dynamite. Zahŕňa sedem minifigúr a zbraň s muníciou.

8. Uniknúť z väzenia Kryptarium - katalógová cena: 89,99 PLNZane, ktorý bol neoprávnene zatknutý, musí utiecť z väzenia v Cryptáriu. Nebude to ľahká úloha, pretože budova je vybavená kamerami a ostražitými strážcami. Úlohou dieťaťa je bojovať s Great Stone Warrior a nájsť toaletu za záchodom. Sada obsahuje päť postáv vrátane Zane vo väzenskej výstroji. Súčasťou budovy je znížená brána, dve väzenské cely, ako aj tajný chodník na útek a stôl s funkciou katapultovania.

9. VXL Samurai - katalógová cena: 179,99 PLNV tejto zaujímavej sérii objavíme absolútnu novinku - zostaviť minifuľku Samurai X a jej obrnené vozidlo VXL. Má otvárací kokpit, v ktorom je umiestnená minifota a dve loptičky so šiestimi strelami. Okrem toho má vozidlo špeciálny kontrolný systém na predchádzanie prekážkam. Zahŕňa štyri figúrky, zbraň a rôzne doplnky.

10. Tieň určenia - katalógová cena: 129,99 PLNLloyd a Cole si musia udržiavať kontrolu nad čepeľou Time Stop. Majú k dispozícii Tieň osudu - jedná sa o jedinečný lietajúci čln s džbánom a skladacími krídlami. Ninja bude musieť čeliť škodcom a škodcom. Hračka má v letovom režime šírku 23 cm a dĺžku 30 cm. Zahŕňa tri miniatúry.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi