10 jedinečných hojdacích hračiek pre nadchádzajúce Vianoce
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 jedinečných hojdacích hračiek pre nadchádzajúce Vianoce
13.09.2019

10 jedinečných hojdacích hračiek pre nadchádzajúce Vianoce

1. Tradičný hojdací kôňKlasické hojdacie kone sú tuhé maskoti umiestnené na drevených lyžiach. Zvyčajne nie sú interaktívne, ale môžu mať možnosť vydesiť zvuk (napr. stlačením ucha alebo tlačidla vedľa hlavy). Budeme kupovať tradičné kone od 90 PLN. Dieťa musí sedieť samo, aby sa zachovalo vyváženie počas hojdania.

2. Interaktívny koníkV štýle tradičných koní nájdeme interaktívne kone. Nielen, že vydávajú zafňukanie - keď sa kývne, dieťa počuje napríklad zvuk cvalu a kôň pohne tvárou. Väčšina z nich je pokrytá materiálom, ale môžu existovať plastové, s interaktívnymi panelmi, ktoré prehrávajú hudbu alebo zapínajú farebné svetlá. Kone sú k dispozícii v rôznych farbách, zvyčajne v štandardnej veľkosti pre dieťa od 1 do 4 rokov (do maximálnej hmotnosti stanovenej výrobcom). Najobľúbenejšie sú bobkové, gaštanové a taranty kone. Budeme kupovať interaktívne poníky za cenu od 120 do 210 PLN

3. Veľký hojdací maskotObzvlášť ich milujú mladšie deti. Podobajú sa obrovským vypchatým zvieratám na drevenom rockeri. biedny a tigrom. Medzi maskotmi nájdeme aj postavy z rôznych rozprávok vrátane Medvedík Pú a myš Mickey. Ich hlavy sú mäkké a chrbát je vystužený sedlom, ktoré umožňuje dieťaťu zaujať pohodlnú polohu. Slony sú najobľúbenejšie,

4. Ecotoys rockery pre batoľatáEcotoys ponúka zvukové hojdačky a maskoti. Vďaka tomu je operadlo vynikajúce. Sú ideálne pre batoľatá, ktoré majú problém s udržiavaním rovnováhy. Operadlo je nielen na chrbte, ale aj na bokoch. Tieto typy rockerov sú k dispozícii približne za 280 PLN.

5. Hojdačky pre batoľatá KinderkraftSú jedným z najpredávanejších rockerov a hojdacích hračiek pre deti. Rovnako ako maskoti Ecotoys majú aj operadlo za chrbtom a bokom. Je to ideálna voľba pre najmenšie deti. Séria obsahuje slon, slunéčko sedmitečné a krava. Stojí za to dodať, že zvieratá majú zvukový panel . Po odskrutkovaní lyžín sa rockeri vďaka kolesám namontovaným pod plyšovou hračkou premenia na jazdné kolesá.

6. Kolískové kolesáZvieratá a hojdačky sú tiež zaujímavé. Môžu to byť obľúbené poníky alebo rôzne predmety, hlavne cars a motocykle. Hračky majú ľahko snímateľné klzáky, ktoré nahradzujú kolesá. Vďaka tejto funkcii sa spolu s potrebami dieťaťa premenia na jazdu.

7. Drevené rockeryDrevené poníky a ďalšie domáce zvieratá sú skvelým darčekom pre batoľa. Niektoré majú bočné brány, ktoré chránia dieťa pred pádom. Zvyčajne sa chovajú v prírodných farbách dreva alebo boli natreté pastelovými odtieňmi. Kurčatá, králiky a mačky vyzerajú zaujímavo.

8. Plastové hojdačky a hojdačkyMedzi plastickými rockermi vládnu najmä tie z Little Tikes. Najbežnejšie sú kone, ale aj vozidlá (napr. polícia) . Zaujímavým riešením je kolíska pre dve deti, ktorá pripomína tradičný ekvivalent hojdačky. Vďaka nízkej výške sedadla sú bezpečné aj pre batoľatá.

9. 2v1 rockerovAk chcete, aby rocker vydržal dlhšie, venujte pozornosť zvieratám s odnímateľnými šmykľavkami, ktoré je možné tlačiť pomocou pripevnenej rukoväte (operadla) alebo ich použiť ako vyššie uvedené rockery. Niektoré z nich sú schopné odpojiť kolesá a potom sa stanú veľkými, samostatnými (alebo ležiacimi) hračkami.

10. Hojdacie kresláZaujímavou skupinou rockerov sú hojdacie kreslá. Navrhujú sa predovšetkým starším deťom, ktoré sú už schopné vyrovnať sa a nelietajú vpred . Medzi nimi sú tie, ktoré majú zapnuté bezpečnostné pásy, aby sa dali použiť na rockové mladšie deti.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi