X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. 10 dobrých nočných kníh pre najmladších
13.09.2019

10 dobrých nočných kníh pre najmladšíchAké sú charakteristiky príbehu pred spaním pre divákov knihy? Vyznačujú sa predovšetkým tým, že sú bohaté na obrázky a obsah - ak sa vyskytne - nie je dlhý. Tieto typy kníh sa často zakladajú hlavne na veľkých obrázkoch a popisoch vytvorených rodičmi. Niektoré z nich obsahujú rýmované básne s príbehmi, ktoré deti ľahko počúvajú. Čítanie je nesmierne dôležité, pokiaľ ide o vzťah s rodičom a naučenie sa stlmiť alebo počúvať slabiky a slová, ktoré potom dieťa bude hrať.

1. Séria Dobra KsiążeczkaKnihy séria Dobrej knihy sú dômyselne premyslené a prispôsobené potrebám detí v jednotlivých fázach vývojového obsahu, ktoré zodpovedajú ich kognitívnym schopnostiam. Vďaka tomu si rodič môže kúpiť brožúru pre dieťa vo veku od 3 alebo 6 mesiacov do 3 rokov. Pomocou neho môžeme postupne objavovať možnosti detských kníh pre naše dieťa.

2. Básne 2-ročnéhoBásne 2-ročného, Urszula Kozłowska, sú detské rýmy, ktoré vášmu dieťaťu umožňujú získať jeho prvé knihy príbehu pred spaním. Disney znaky, ktoré sú v nich prítomné, známe z karikatúr, nútia dieťa, aby s radosťou a záujmom pozeralo na obrázky, a vypočúva si rýmy, ktoré si prečítal rodič. Niekoľkokrát si môžete vypočuť báseň, aby ste ju zopakovali sami, čo má veľký význam pre rozvoj jazyka.

3. Fisher Price Rhyme BookAlternatívna rýmovaná kniha by mohla byť kniha navrhnutá spoločnosťou Fisher Price. A hoci nejde o tradičnú papierovú verziu, obsahuje šesť detských rýmov pre dieťa, ktoré mu pri čítaní pred spaním môže pomôcť naučiť sa prvé slová. Je potrebné poznamenať, že má interaktívny charakter, čo znamená, že nabáda dieťa, aby podniklo kroky, napríklad stlačením tlačidiel.

4. CzuCzu Hop Hop!Knihy zo série Hop Hop! je to skvelý spôsob, ako tráviť čas so svojím dieťaťom. Sú vo forme harmoniky s veľkými obrázkami a pohlcujúcimi príbehmi, ktoré stimulujú predstavivosť dieťaťa. Okrem toho ho zvyknú na túto formu strávenia večera.

5. Interaktívna brožúra Taf ToysDobrou alternatívou k bežným harmonickým knihám je plyšová verzia. Rôzne farby a zaujímavé figúry, ktoré tu boli použité, stimulujú dieťa nenápadným spôsobom a umožňujú mu rásť. Príkladom sú interaktívne brožúry Taf Toys. Jedná sa o obojstranné harmonické knihy, ktoré vám umožňujú skúmať prostredie pri hraní s rodičom aj keď sú osamelé v detskej postieľke. Okrem toho sú vybavené bezpečnými pomôckami, napríklad zrkadlom alebo zubárom, ktoré zvyšujú atraktivitu času stráveného s nimi.

6. Smily Educational Plush Bookplyš Smily Good Night Michasia nie je nič iné ako mäkká mäkká kniha o večerných zvykoch hlavnej postavy. Týmto spôsobom môžete tiež pripraviť a posilniť svoje dieťa počas tréningu čistoty. Pravdepodobne neexistuje lepší spôsob, ako naučiť večerným rituálom vášho dieťaťa, ako ich prezentovať pomocou kreslenej postavičky v brožúre. vzdelávacia brožúra

7. Knihy zo série LilliputiensZaujímavou možnosťou pred spaním je séria Lilliputiens. Materiálová brožúra s oddeliteľnými postavami počas príbehov vytvorených rodičom vám umožňuje spoznať a predstaviť si, aký je obsah rozprávky ešte lepší. A čo viac, tento obsah sa môže zakaždým zmeniť. Táto forma kontaktu s knihou určite osloví batoľatá.

8. Kniha Vtech Interactive Fairy Tale BookToto je vynikajúca ponuka pre deti a rodičov. Okrem poviedok obsahuje prvky, ktoré je možné presunúť, ako aj zvýraznené znaky. Vďaka tomu môže batoľa so zvedavosťou pozorovať znaky svojho prvého čítania.

9. Lion Riddles BookKto povedal, že večer môžete čítať básne a príbehy? Ponúkame trochu inú formu kontaktu s princomjedlo. Lion Riddles bude určite dobre fungovať, aby spolu strávili nejaký čas pred spaním. Existujú jednoduché otázky a kvízy, ktoré váš batoľa dokáže vyriešiť.

10. Knihy BabyOnoZa zmienku tiež stojí tie knihy, ktoré si môžete vziať nielen so sebou na detskú postieľku, ale aj na kúpanie. Tieto knihy BabyOno vďaka materiálom, z ktorých boli pripravené, môžu byť vynikajúca spoločnosť, ktorá sa bude baviť pri spánku aj pri striekaní do vane. Krásne zdobené stránky a originálne farby sú nepochybne ich silnými výhodami.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi