Hodinky pre deti nápomocné k výučbe
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Hodinky pre deti nápomocné k výučbe
13.09.2019

Hodinky pre deti nápomocné k výučbeHodiny na čítanie, rozpoznávanie farieb, viazanie topánok - tieto zručnosti sú jednou z prvých, ktorú sa musia naše predškolské deti učiť. Toto umenie môže byť veľmi náročné - pre nás sú tieto zručnosti zrejmé a dokonca aj automatické, ale pre deti je práca na nich výzvou. Preto je také dôležité začať úlohu čo najskôr - keď mozog detí považuje každú akciu za fascinujúci experiment.

Než si kúpite hodinky pre vaše dieťa ...Predtým, ako sa naučíme správne pracovať s hodinami, je potrebné oboznámiť dieťa so samotným konceptom času. Nerobte si starosti so skutočnosťou, že to nemôžeme správne definovať - veľkí filozofi a vedci s nimi mali problémy už tisíce rokov. Preto bude v prvom rade užitočné vysvetliť rozdiely medzi časom dňa, najlepšie pomocou príkladu činností, ktoré sa vykonávajú v konkrétnych časoch.

Deti radi hrajú hranie rolí . Zábavné robiť veci, ktoré by sa robili v danom čase, môže byť užitočné. Okrem štandardného rozdelenia (ráno, popoludní, večer, noc) môžete použiť rozdelenie na jedlo. To všetko preto, aby dieťa v živote videli opakovanie.

Pred zakúpením vzdelávacích hodín musíte dieťa oboznámiť s číslami - v základnej verzii stačí prvých dvanásť a násobky čísel 5 až 30. Potom sa rozsah postupne rozširuje.

hodiny pre najmladšíchPo úvodnom úvode k špecifickosti čísel môžete začať hľadať prvé hodiny. Aby sa zjednotilo poradie čísel, je vhodné zvoliť HH hračka, ktorý okrem hodín učí deti rozoznávať ročné obdobia. hodiny puzzle. Môžu to byť peny, drevené alebo plastové hodiny. Zaujímavým, hoci rozšíreným riešením môže byť

Potom vaše dieťa môže položiť prvé otázky týkajúce sa času nastavením tipov - v tejto fáze je však najlepšie požiadať o celé hodiny. Musíte tiež vysvetliť svojmu dieťaťu, že deň má 24 hodín a hodiny iba 12 hodín - a prečo.

Okrem toho môžete zvážiť možnosť špeciálna hra. Pripravila také Značka Trefl. Jedná sa o domino-ako puzzle. Každá skladačka predstavuje aktivitu charakteristickú pre predškolské deti. Akcia predstavuje čas, v ktorom sa uskutoční. Dieťa sa musí prispôsobiť prvku s jeho doplnkom, ktorý ukazuje hodiny s nakresleným časom. Scenáre rodičovstva sú súčasťou balenia, ktoré vám pomôžu diverzifikovať vašu zábavu.

Ďalší krokNasledujúce hodiny by mali byť schopné pracovať v hodinách aj minútach. Tu je však potrebná pomoc. Deti majú často problém s rozlíšením medzi hodinovými a minútovými rukami a nie vždy vedia, ako čítať minúty. Ich učenie srdcom nemusí byť efektívne. Je lepšie použiť správny model.

Dobrým príkladom je Gokiho hodiny, ktorý rieši všetky tieto problémy. Hodinová ručička je červená, rovnako ako hodinové značenie čísel od 1 do 12. Pod nimi sú menšie značenia pre zostávajúce hodiny, t. J. Od 13 do 24. Osobitne pripravená ručička hodín má okno , ktoré odhaľuje čísla. , označujúce popoludňajšie hodiny. Nad hlavnými číslicami sú minúty napísané modrou farbou s priblížením k piatim, ale aj bodkami, ktoré označujú zostávajúce minúty. Minútová ruka je modrá a špička sa dotýka čísel.

Existuje však mnoho ďalších hodín. Oplatí sa skontrolovať celú ponuku a nájsť to najlepšie pre vaše dieťa.

Prvé náramkové hodinkyPrirodzeným dôsledkom učenia vášho dieťaťa, ako používať hodiny, je nájsť hodinky, ktoré im umožnia kedykoľvek trénovať svoje zručnosti. Prvé hodinky by však nemal byť príliš komplikovaný - bez veľkého náčrtu, ale s jasnými číslicami . V tejto fáze vývoja dieťaťa by sme si nemali vyberať elektronické hodinky.

Ak dieťa absolvovalo hodinový výcvikový kurz pre päť ľudí, môžeme si byť istí, že už dlho nebude súčasťou hodiniek a bude naň hrdý. Oveľa jednoduchšia bude aj spolupráca s dieťaťom - ľahšie bude možné určiť čas návratu z dvora alebo vypnúť televízor. Aspoň teoreticky ...
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi