Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Záhradná trampolína Funfit - test
13.09.2019

Záhradná trampolína Funfit - testTechnické špecifikácie trampolíny Funfit (priemer 312 cm):
 • výška rámu: 75 cm
 • počet prameňov: 60 kusov
 • počet nôh: 3 dvojité v systéme U
 • počet mriežok: 6
 • výška ôk: 180 cm
 • rohož: materiál PP, odolný voči UV žiareniu a vlhkosti
 • jarná obálka: ÁNO
 • prípustné zaťaženie: 120 kg
 • rebrík: ZADARMO
 • trampolína pre samoskupenie

Vyberte veľkosťZáhradné trampolíny Funfit sú k dispozícii v niekoľkých rôznych veľkostiach. Na predaj sú modely rôzneho priemeru, v rozmedzí od 183 do 490 cm. Toto určuje nielen to, koľko miesta trampolína zaberie po skladaní, ale tiež koľko ľudí ju môže súčasne použiť. V najväčšom modeli môžu tri alebo štyri deti skočiť na trampolínu kedykoľvek bez strachu, že do seba narazia.
200


Voľba by mala byť daná dvoma faktormi - účel a umiestnenie trampolíny. Čím viac priestoru máme v domácej záhrade, tým väčšia sloboda pri výbere správnej veľkosti. Musíte si však pamätať, kto bude skutočne používať trampolínu - malé deti, dospievajúci a možno aj dospelí? Čím väčšia je telesná hmotnosť a výška ľudí používajúcich trampolínu, tým je vhodnejšie zvoliť väčšiu veľkosť.

bezpečnosť predovšetkýmNajväčšou výhodou záhradnej trampolíny Funfit je určite jej kvalita spracovania. Už pri prvej zákazke som mal dojem, že tak kovová konštrukcia, ako aj rohož, na ktorú skočíme na trampolíne, sú vyrobené veľmi pevne.

Skoková rohož v trampolínach Funfit bola vyrobená v Spojených štátoch z prámiku pozostávajúceho zo zmesi špeciálnych materiálov, odolných voči vlhkosti a UV žiareniu, ale tiež preťahovania, čo je v najlacnejších trampolínoch veľký problém (v priebehu času rohož stráca napätie). a elasticita).

Pevná rohož nie je všetko. trampolína podpísané logo Funfit bolo vybavené pozinkovanými, širokými nohami a kalenými a pozinkovanými pružinami, čo zvyšuje ich pevnosť a odolnosť proti zaťaženiu. Pružiny boli chránené materiálom potiahnutým špongiou, aby sa zabezpečila ochrana.
201


Pri výbere trampolíny je potrebné venovať pozornosť dodatočným ochranným opatreniam, ako je napríklad sieť chrániaca osobu používajúcu trampolínu pred vypadnutím. Prvé okamihy s trampolínou sú veľa zábavy, ale aj veľa trápnosti, čo uľahčuje vypuknutie nie ako sme plánovali. Vysoká sieťovina vyrobená z odolného tyrylénu (veľmi silné polyesterové vlákno) v trampolíne Funfit je vybavená ochranou proti dvojitému zatváraniu, čo zvyšuje dôveru a pohodlie pri používaní tohto zariadenia.

To všetko sa premieta do vysokej bezpečnosti pri používaní trampolíny, ktorá je rozhodujúca najmä pre deti - pri absencii toľkých ochranných opatrení alebo krehkej konštrukcie by vysoké skoky mohli spôsobiť vážne zranenie alebo zlomeninu.

Trampolína v praxiPred použitím trampolíny Funfit ju musíme zostaviť. Táto operácia vyžaduje veľa času a stojí veľa energie (balenie so zariadením má hmotnosť približne 30 kg!), Ale našťastie to robíme iba raz. Zostavy by sa mali zúčastniť dvaja dospelí, najmä pokiaľ ide o väčšie trampolíny. Na montáž záchranná sieť 180 cm vysoký môže byť užitočný rebrík.
202


Akonáhle je montáž za nami, môžeme ísť do príjemnej časti používania trampolíny Funfit, t. j. skákania. Pre model s priemerom 312 cm, priemer dostupných veľkostí, je zaťaženie 120 kg. To umožňuje hrať jedno alebo dve dospelé osoby alebo tri alebo štyri deti.

Veľmi pekným doplnkom k trampolíne je bezplatný rebrík, ktorý deťom uľahčuje vstup na rohož. Rohož samotná má správne napätie, čo umožňuje vysokú a najdôležitejšiu predpovedateľnosť knockoutu.
203


Trampolína je nielen jednoduchá zábava pre deti, ale aj zaujímavý spôsob, ako zlepšiť obeh alebo spaľovanie tukov pre dospelých. Značka Funfit pridáva do svojich trampolín špeciálnu knihu popisujúcu hry pre najmladších a slúžiace pripravené tréningové plány pre ľudí, ktorí chcú tvarovať svoju postavu bez preťaženia kĺbov, čo je veľká nevýhoda rovnomerného behu v našej krajine. V záhrade trampolínaže spoločnosti Funfit určite chýba kryt, ktorý by mohol zakryť zariadenie, keď sa nepoužíva. Každý majiteľ záhrady vie veľmi dobre, že dážď, prach alebo listy môžu ľahko znečistiť všetko vybavenie umiestnené v domácej oblasti a trampolína nie je výnimkou. Po niekoľkých týždňoch nepoužívania je potrebné trampolínovú rohož očistiť, ktorej by sa dalo zabrániť jednoduchým použitím a skôr lacným na výrobu poťahu.

204


Trampolína značky Funfit nie je najlacnejšia na trhu, ale je dokonale vyrobená, a preto sa dá bezpečne používať. Jeho montáž je pomerne časovo náročný proces, našťastie to robíme iba raz. Zábava a tréning na trampolíne určite vyvíja knihu s hrami a školiacimi plánmi pripojenými k zariadeniu.

Stručne povedané, trampolína Funfit je výdavkom, ktorý sa premietne do množstva radosti pre deti aj dospelých.

Záhradná trampolína Funfit

VLASTNOSTI:

 • Dostupnosť mnohých veľkostí
 • Kvalitné spracovanie
 • Pevná a bezpečná konštrukcia
 • Vrátane rebríka
 • Kniha s hrami a technikami skákania zadarmo

nevýhody:

 • Zhromaždenie odporúčané pre dve osoby
 • Žiadne krytie na pokrytie nepoužitej trampolíny
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi