Vyberáme 10 darčekov k narodeninám pre tínedžera
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Vyberáme 10 darčekov k narodeninám pre tínedžera
13.09.2019

Vyberáme 10 darčekov k narodeninám pre tínedžeraAk ste v pokušení dať teenagerovi darčekovú kartu do obchodu, zamyslite sa znova. Darcovstvo by nemalo byť prázdnym gestom. Našťastie poznáme trendy, ktoré má moderná mládež rád. Tu sú niektoré náznaky.

200


Mladí ľudia si nedokážu predstaviť svoj život bez hudby. Takmer každý teenager má obľúbený druh hudby a účinkujúci. Študujú hudbu, chodia na prechádzky a dokonca zaspávajú. Vďaka tomu môžu regulovať emócie a vstúpiť do ich enklávy. Preto je veľká popularita všetkých druhov hudobných prehrávačov, ako aj slúchadiel, ktoré sú tiež darom pre rodičov, pretože vďaka nim teenager neunavuje všetkých okolo niekedy veľmi silnými rytmami. Vyberme kvalitné bezdrôtové slúchadlá so tlmeným dizajnom alebo dokonca tlmené naopak - v žiarivých farbách, podľa toho, čo má chlapec rád. Je tiež potrebné vopred zistiť, aký typ slúchadiel by bol najžiadanejší. Môžete si vybrať z ucha, do ucha, okolo uší, za uchom. Niektoré z nich majú tiež vstavané rádio.

201


Je potrebné poznamenať, že zďaleka najpopulárnejším žánrom medzi dospievajúcimi chlapcami je hip-hop a jeden z obľúbených umelcov - Paluch. Preto je dobré kúpiť si CD s hudbou, ktorá sa páči našej narodeninovej oslave.

3. parfum

202


Väčšina mladých chlapcov venuje pozornosť dievčatám pri hudbe. Aj keď to mnohí nepriznajú, ráno si pre ne vyberajú oblečenie na hodinu, oholia sa a parfémujú. V kozmetike tínedžera nikdy nemôžete mať príliš veľa dobrých parfumov. Vyberte si tie, ktoré majú ľahkú notu. Niektorí výrobcovia vytvárajú špeciálne rady vôní pre deti, ktoré sú menej korenené, jemnejšie ako pre dospelých mužov.

203


Gadgetting je typický mužský rys. Vedecký výskum ukázal, že chlapci, dospievajúci alebo dospelí muži radi hromadia niekedy nie veľmi užitočnú elektroniku. Dnes, keď nové technológie sú pre chlapca každodenným chlebom, môžete mu dať pomôcku, ktorá má funkcie, ktoré sú užitočné každý deň a stimulujú iné činnosti, ako napríklad sedieť pred počítačom. S týmto úmyslom si môžeme kúpiť smartwatch. , ktoré môžu mať zabudované: krokomer, monitor srdcového rytmu, podsvietenie, stopky, teplomer, časovač, výškomer, kompas, hĺbkomer, GPS, dátum, chronograf, budík a dokonca aj barometer. Čím viac funkcií, tým vyššia je cena. Tento typ hodiniek bude užitočný pri lesných výletoch, joggingu v parku alebo každodennom rušnom okolí mesta. Pred nákupom nezabudnite skontrolovať názory na daný model.

5. Boxerský set

204


Pravdepodobne si to neuvedomujeme, ale dnešná mládež je v skutočnosti pod stresom. Skutočnosť, že mladí ľudia sú tak ochotní sedieť pri hrách, je do značnej miery spôsobená preťažením dávkou stresorov. Nepomáha to ani tomu, že adolescenti majú úplne narušenú (podľa dospelých kritérií) hormonálnu liečbu. U chlapcov bzučí testosterón, ktorý nie je najlepšie v strese. Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť hladinu dobrých hormónov, je pohyb.
205


Ak sú v poriadku, potom aj priatelia - u dospievajúceho, ktorý zaberá iný veľký priestor. Mladí ľudia musia prirodzene patriť do skupiny. Tínedžeri čoraz častejšie oceňujú stolové hry, ktoré im umožňujú užší kontakt ako počítačové hry. Zaujímavou myšlienkou je napríklad hra v tabu, v ktorej môže tím skontrolovať, ako dobre vedia a ako sa zhoduje. Podobne v prípade dosť kontroverznej hry "dilemy". Existujú karty s rôznymi otázkami, ktoré sú niekedy skutočnými etickými rizikami. Je to hra skôr pre staršiu mládež, pretože obsahuje otázky o sexualite, o ktorých mladí ľudia každý deň hovoria. Preto je pre nich lepšie hovoriť otvorene pri učení a praktizovaní princípov diskusie.

7. Elektrický holiaci strojček

206


V živote tínedžera hrá vzhľad obrovskú úlohu. Keď sa pod nosom a bradou objavia vlasy, chcú sa ich čo najskôr zbaviť a vrátiť sa do hladkého smajlíka. Holiaci strojček je darček z univerzálnej a vždy užitočnej kategórie. Pretože sa používa takmer každý deň, používa sa rýchlo. Takže nikdy nie príliš veľa z tohto typu vybavenia v chlapcovom šatníku.

8. kozmetika

207


Chlapci aj dievčatá sedia celé hodiny v kúpeľni a pred zrkadlom, zrúti sa pri pohľade na malú pupienok. Preto určite oceníte kvalitnú kozmetickú súpravu, či už na starostlivosť o tvár, telo alebo holenie.

208


Mikiny sú jedným z najhorúcejších hitov módy pre mládež. Spolu s teniskami známej značky zvyšujú prestíž a zdôrazňujú príslušnosť k určitej subkultúre, niekedy odkazujú na konkrétnu hudobnú skupinu, ktorá je už legendárna alebo je momentálne na vrchole. Každú sezónu dizajnéri a značky zavádzajú mikiny, ktoré sa medzi tínedžermi musia stávať. Napríklad jednoduché, nadrozmerné mikiny Hollister boli módne už niekoľko sezón.

209


Určite mnohí z nás sú proti tomu, aby sme dali teenagerovi darček v podobe počítačovej hry, ale nezmení sa tým, že bude hrať. Možno je lepšie kúpiť mu dobre nasmerovanú, zaujímavú hru, než trvať na tom, aby sme si tento druh darčekov nekúpili, zatiaľ čo on pôjde za priateľom a bude hrať. Nové technológie neprestanú priťahovať deti, ale záleží na nás, čo a ako ich budú používať. Hra podľa preferencie chlapca - či už ide o RPG alebo pretekára, strategickú alebo logickú - bude určite darom pre hit.

Narodeniny sú dôležitou príležitosťou a nákup darčekov pri tejto príležitosti nie je len potešením narodeninového chlapca, ale mal by vám tiež pomôcť lepšie spoznať mladého človeka. Ak chcete spoznať chuť mladistvého, mali by ste sa porozprávať so svojimi rodičmi, ktorí vám to povediao čom ich dieťa už má a sníva o ňom, alebo si choďte chlapca na prechádzku a vyskúšajte jeho záujmy. Nezabudnite, že dary by mali byť prispôsobené a slúžiť na posilnenie väzieb.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi