Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek
13.09.2019

Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek

.

meniace. To však musíte urobiť bezpečne pomocou

9

Ako bezpečne ohriať dieťa?Teoreticky existuje veľa zdrojov tepla, ktoré môžu byť použité na zahriatie dieťaťa. V prvých mesiacoch života je pokožka dieťaťa mimoriadne citlivá, a preto je náchylná na akékoľvek poškodenie vrátane popálenín. Sálavé vykurovacie teleso je zariadenie, ktoré zaručuje bezpečnosť. Prístroj vyrábaný nemeckou značkou REER, ktorý existuje od roku 1922, vyžaruje príjemné teplo a rozloženie teploty v súlade s lekárskymi normami. Preto pri použití tohto typu riešenia nemáme dôvod sa obávať, že by sme mohli dieťa náhodne poškodiť.

5

REER sálavé vykurovacie teleso v praktickom použitíPo vybratí zariadenia z obalu môžete okamžite vidieť, že bolo vyrobené podľa všetkých noriem. Vysoká kvalita materiálov a pevná konštrukcia znamenajú, že sa nebojíme používať radiátor v prítomnosti nášho najcennejšieho pokladu, t. J. Dieťaťa.

6

Chladič REER je možné zakúpiť vo verzii 2v1. Tento typ zariadenia umožňuje inštaláciu dvoma spôsobmi. Ak máme pevné, usporiadané miesto, kde si vymieňame dieťa, môžeme zavesiť radiátor na stenu. Ak uprednostňujeme mobilný radiátor, t. J. Pohybujeme sa a používame ho na rôznych miestach, stojí za to použiť priložený teleskopický stojan s výškovým nastavením.

3

Nevýhodou sálavého ohrievača REER je nanešťastie krátky napájací kábel. Výrobca informuje, že je 185 cm dlhý, ale v praxi - najmä ak zariadenie používame na statíve - nestačí. Radiátor musí byť umiestnený veľmi blízko k elektrickej zásuvke, čo obmedzuje jeho slobodu umiestniť ho na miesto, ktoré vyberieme. Bohužiaľ, natoľko, že som musel počas testov používať predlžovací kábel.

Dôležité je, že ak použijeme stojan, existuje riziko prevrátenia ohrievača. Našťastie výrobca myslel aj na bezpečnosť v tejto situácii - ak zariadenie spadne, automaticky sa okamžite vypne.

1

Radiátor má uhol sklonu v rozsahu 50 stupňov, čo umožňuje optimálne ohrievanie miesta, kde sa dieťa mení.
200


Používanie ohrievača je veľmi jednoduché. Po zapnutí sa zahreje takmer okamžite - to je veľká výhoda, pretože nevyžaduje predchádzajúce zahrievanie zariadenia a plánovanie okamihu, keď ho chceme použiť. A ako viete, v prípade, že malé dieťa vymieňa a mení plienky, je ťažké niečo naplánovať.

2

Sálavý ohrievač REER má iba dve nastavenia pre vykurovanie - 400 a 800 W. Umožňuje vám prevádzkovať jednu alebo dve žiarovky zabudované do zariadenia. Vďaka tomu je používanie zariadenia jednoduché a bez stresu. Neviem si predstaviť reguláciu úrovne tepla na jeden stupeň Celzia, pretože by som mal obavy z možnosti zvoliť nesprávnu teplotu a poškodiť dieťa. Tu sa služba maximalizovala. Svietidlá sú tiež zaistené kovovou sieťou, ktorá zabraňuje popáleniu dotykom horúceho žiariča.

7

to sa oplatí?Nakoniec zostáva odpoveď na základnú otázku - oplatí sa kúpiť žiarič. V poriadkuv prípade zariadenia REER, ktoré už takmer 100 rokov vyrába predmety pre bezpečnosť detí doma, je odpoveď áno! Kvalita spracovania, jednoduchosť použitia a predovšetkým bezpečnosť používania tohto zariadenia (iba dva režimy kúrenia, automatické vypnutie v prípade prevrátenia) sú dostatočným odporúčaním.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi