Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. TV, chladnička, sporák - ako ich chrániť pred deťmi?
13.09.2019

TV, chladnička, sporák - ako ich chrániť pred deťmi?

Ochrana oknaOkná a balkónové dvere sú jednou z vecí, ktoré by sme mali doma chrániť takmer okamžite potom, ako sa u nás objavia deti. Ak žijeme v bytovom dome, téma sa stáva ešte závažnejšou.

8

Metódu, ktorú používam a odporúčam, je použiť zabezpečenie okien REER. Ľahko sa inštalujú - odskrutkujte rukoväť v okne, nasaďte ochranu a znova sa otočte späť. Nepotrebujeme nič vŕtať ani lepiť natrvalo. To je presne to, ako vyzerá inštalácia pre dvere, ktoré vedú na balkón alebo terasu. Ak sa po mnohých rokoch rozhodneme, že ochrana už nie je potrebná, môžeme ju odstrániť bez zanechania stôp, čo je veľká výhoda.

9

bezpečnosť rúry alebo peceMalé deti sa radi túlajú okolo skriniek a zásuviek a kuchyňa nie je výnimkou. Situácia sa stáva mimoriadne nebezpečnou, keď ruky nášho dieťaťa smerujú k plynovému sporáku alebo rúre. Ako chrániť svoje dieťa pred takýmto ohrozením?

ochrana dverí rúry z ponuky značky REER sa hodí. Vďaka vstavaným adaptérom a nastaviteľnej výške sa dajú pripevniť prakticky na akýkoľvek model rúry. Inštalácia je jednoduchá, pretože sa vykonáva pomocou obojstrannej lepiacej pásky.

3

Dôležité je, že v tomto prípade výrobca zabezpečil pripevnenie ohňovzdornej pásky, takže sa nemusíme starať o lepidlo, aj keď sa používa na povrch, ktorý sa silne zahrieva, napríklad na dvere rúry. Zaujímavosťou je, že ochranu možno namontovať nielen na kachle, ale aj na práčku, umývačku riadu alebo sušič na prádlo.

Chráňte kvetináčDeti, ktoré túži hrať s časom, môžu zistiť, že pôda v kvetináčoch s kvetmi domu pripomína piesok v pieskovisku. A zatiaľ čo čistenie rozptýlenej pôdy na podlahe nie je problémom, jej konzumácia dieťaťom môže byť veľkou hrozbou - najmä ak ide o hnojenú pôdu. Našťastie existuje aj spôsob. Bezpečnostná sieť na kvetináče značky REER má priemer asi 30 cm a po zavedení účinne bráni tomu, aby malé deti z pôdy odstránili pôdu a hnojivo , ktoré sa nedokážu vyrovnať zvar a špeciálne bezpečnostné tlačidlo. Ochranu pred skrytými kvetinami môžete skryť pomocou vonkajšej kvetináčky.

Bezpečnostná sieť pre kvetináče je vyrobená z čierneho nylonu a jej konštrukcia znamená, že pri zalievaní kvetov nie je potrebné ju rozoberať - je možné ju úspešne nainštalovať natrvalo.

TV protectionČi už deti sledujú karikatúry alebo nie, televízia doma je takmer určite prítomná. Keď deti začnú chodiť a nešťastie samy o sebe, zvyšuje sa riziko pádu televízora. Ako ho zachrániť pred zrazením dieťaťom, ktoré by mu mohlo ublížiť? Použitím malého, ale účinného zabezpečenia.

Nemecká značka REER ponúka produkt s názvom TV obranca. Je to súprava plastových prvkov a skrutiek, pomocou ktorej môžeme pripevniť televízor tak, aby jeho padanie dopredu alebo dozadu bolo prakticky nemožné, aspoň malým dieťaťom. Ochrana bude fungovať s akýmkoľvek moderným plochým LCD televízorom, ktorý má na zadnej strane štandardné držiaky VESA na zavesenie televízora na stenu.

6

Pred nákupom bezpečnostného opatrenia je vhodné zmerať vzdialenosť od televízora k stene. Produkt REER sa zmestí, keď je táto vzdialenosť medzi 5 a 18 cm. Ak je televízor v byte alebo dome ďalej od steny, môžeme kúpiť dve ochrany a zostaviť ich do jednej - potom maximálna vzdialenosť televízora od steny môže byť až 32 cm.

Inštalácia "televízneho ochrancu" z dôvodu potreby skrutiek trvá nejaký čas, ale bezpečnosť sa zdá byť veľmi pevná, najmä preto, že sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu.

Nábytok proti prevráteniuMnoho rodičov pravdepodobne v priebehu času pravdepodobne zistí, koľko sily leží v ich najmenších. Bola som v situácii, keď môj 1,5-ročný syn visel na skrinke a takmer ju zrazil - samozrejme, na seba. Keby to nebolo pre moje reflexy, zranenia by mohli byť vážne. To je dôvod, prečopre rodičov malých detí odporúčam zaistiť nábytok tak, aby sa nemohol prevrhnúť alebo aspoň sťažiť.

Na tento účel môžeme použiť Anti-Tip Kit od spoločnosti REER, čo je veľmi diskrétne, namontované na zadnej strane pevného pásika nábytku, pomocou ktorého ho pripevňujeme k stene, čím sa zabráni prevráteniu. Inštalácia sa môže vykonať dvoma spôsobmi - môžete si vybrať medzi ľahším lepením alebo pevnejším skrutkovaním. Všetky potrebné prvky, t. j. skrutky a lepiace pásky, nájdete v bezpečnom obale. Veľmi zaujímavým riešením je pridanie háčikov do škatule, ktoré výrazne uľahčujú použitie zabezpečenia v miestnostiach postavených na sádrokartónových stenách.

7

Po inštalácii ochrany upravte dĺžku popruhu tak, aby nedovolil príliš veľkú odchýlku nábytku od steny - a je pripravený!

Zámok slamou pre dvereAby deti dali ruky tam, kde by nemali potrebovať presvedčiť rodičov. Preto je potrebné zaistiť dvere, ktoré môžu pritlačiť prsty značnou silou, vážne ich poraniť alebo dokonca zlomiť. Preto tam, kde existuje riziko zabuchnutia dverí, sa oplatí použiť špeciálny ochranný kryt.

Kryty dverí od spoločnosti REER je vyrobený z pružného materiálu, ktorý chráni dvere aj rám dverí pred poškodením. Inštalácia je jednoduchá - jednoducho posuňte kryt cez hornú časť dverí. Hodí sa pre väčšinu štandardných rozmerov dverí s hrúbkou 30 - 45 cm. Dôležité je, ak je to potrebné, ochranu je možné ľahko a rýchlo odstrániť, čo vám umožňuje používať dvere a zatvárať ich pomocou kľučky.

1

Pretože bezpečnostné zariadenie bolo navrhnuté na možný kontakt s deťmi, neobsahuje nebezpečné látky, ako sú BPA, PVC alebo ftaláty.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi