Spongebob, prisluhovači, Call of Duty - súpravy Mega Bloks pre staršie
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Spongebob, prisluhovači, Call of Duty - súpravy Mega Bloks pre staršie deti
13.09.2019

Spongebob, prisluhovači, Call of Duty - súpravy Mega Bloks pre staršie detiPri hraní blokov to nerastie rýchlo. Toto majú na mysli spoločnosti ako Mega Bloks, ktoré ponúkajú súpravy pre najmenšie aj staršie deti. Osobitná pozornosť sa môže venovať mnohým súborom, ktoré obsahujú postavy, vozidlá a živé miesta prenesené z populárnych karikatúr, hier, filmových produkcií alebo dokonca zo série hračiek priamo z hororových filmov, napríklad Vysoké monštrum.

Mega Bloks Spongebob - spoločnosť od spodnej časti oceánuŠpongia žijúca na dne oceánu, ktorá spolu so svojimi podivnými priateľmi prežíva fantastické dobrodružstvo, je myšlienka, ktorá môže znieť trochu zlomene, ale účinne zaujala predstavivosť stoviek tisícov mladých divákov na celom svete. Nielen mladí ľudia - spongebob sa v popkultúre rozšírili natoľko, že sa bežne používajú v internetových vtipoch alebo memoch. Spoločnosť Mega Bloks zabezpečila, aby mladí stavitelia mohli znova vytvárať miesta známe zo série a vytvárať figúrky najslávnejších postáv . Starší dizajnéri sa môžu zaujímať o prepracovanejšie konštrukcie, ako je napríklad Útok na tuk Krabí bar , vďaka ktorým si budú môcť vo svojom dome dať zvláštnu rekonštrukciu jedného z najslávnejších sériových miest.

Mega Bloks Skylanders - nová éra PokémonaSéria Skylanders je pomerne nezvyčajný jav, ktorý môže priniesť na myseľ dobré staré pokémony, na ktoré si niektorí rodičia mladší rodičia pri výbere pamätajú. Hračky zo série Skylanders sú fantastické bytosti vyrobené z blokov a pohyblivých častí. Samozrejme sa dajú zostaviť rôznymi spôsobmi, podobne ako iné hračky tohto druhu, ale to nie je ich hlavná príťažlivosť. Zakúpené hračky, pretože ide o prechod do virtuálneho sveta, ku ktorému sa dostanete prostredníctvom špeciálneho "portálu" pripojeného ku konzole . Keď je na to umiestnená figúrka, hráč má možnosť hrať ako svojho zakúpeného hrdinu. Samozrejme, aby ste naplno využili potenciál tejto hračky, potrebujete správne vybavenie vo forme konzoly (najnovšia verzia cyklu, Imaginators, je k dispozícii pre všetky konzoly tejto a predchádzajúcej generácie), takže je najlepšie rozhodnúť sa o tomto type zábavy, keď už máme kľúčové vybavenie.

Mega Bloks Minions - žlté šialenstvoĎalšie splátky filmovej série Minionki už niekoľko rokov dobývajú srdcia mnohých maloletých divákov. sady blokov, to je to, čo môžete urobiť: môžete byť v pokušení relatívne skromnými súpravami na hranie filmových udalostí a prúdom, ktorý vyžaduje viac zručnosti pre mladých zberateľov s vyššou prahovou hodnotou požiadaviek. Nespornou výhodou série prisluhovačov je ich univerzálnosť - dobrodružstvá v kine priťahujú chlapcov aj dievčatá rovnako, takže sa nemusíme obávať, že daný darček nebude apelovať na vkus detí. Je možné, že po premietaní bude túžba kúpiť. hračky, ktoré odkazujú na animáciu malých tvorov, preto je lepšie túto tému najprv preskúmať . Pokiaľ ide o

Mega Bloks Call of Duty - pre mladých bojovníkovBoje na záhrade boli kedysi bojované s imaginárnymi puškami alebo palicami pripomínajúcimi zbraň. V súčasnosti sa technológia posunula vpred a chlapecké hry vojakov sa posunuli na úroveň virtuálneho boja, kde vládnu značky ako Call of Duty. Táto séria má vlastnú divíziu = "104">, ktorá môže zaujímať mladých fanúšikov online súťaže.
Zberatelia tohto typu vojenských hračiek majú k dispozícii množiny čísel známych z obrazovky virtuálnych bojovníkov a rozsiahlych. modely vozidiel, ktoré po zložení potešia oko mladého fanúšika. Nič vám nebráni zachytiť priebeh víťazného zápasu na skutočnom modeli. K dispozícii sú aj súbory, ktoré mapujú kultové mapy medzi fanúšikmi, napríklad slávny "Nuketown".

Mega Bloks nie sú len hračky pre najmladších, ale tiež zaujímavé ponuky pre starších fanúšikov blokov, ktorí chcú vyskúšať niečo iné ako Lego. Spoločnosť ponúka početné licencované produkty pre animácie a hry populárne medzi staršími deťmi, takže by nemal byť problém s výberom niečoho, čo bude vyhovovať vkusu mladého amatérskeho staviteľa s blokmi.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi