Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Skrinky, zásuvky, elektrické zásuvky - ako ich chrániť pred deťmi?
13.09.2019

Skrinky, zásuvky, elektrické zásuvky - ako ich chrániť pred deťmi?Vzhľad dieťaťa otvára oči novo pečeným rodičom a upozorňuje ich, že domov je pre dieťa nebezpečný. Skrinka s nízkou spotrebou, ktorá obsahuje chemikálie pre domácnosť, zásuvka s káblami alebo batériami a dokonca aj roh stola sú pre dieťa potenciálnou hrozbou. Jeho prvé kroky v kontakte s domácim nábytkom môžu viesť k nádoru, poraneniu alebo inému zraneniu. Našťastie nie sme sami s týmto problémom - existujú riešenia, ktoré ľahko a lacno zabezpečia bezpečný domáci priestor na výchovu malých detí.

10

Ochrana rohu nábytkuPrakticky každý stôl, skrinka alebo iný kus nábytku v dome má tvrdé a ostré rohy. Kým sa nestaneme rodičmi, nevenujeme im pozornosť. Bohužiaľ, pre malé dieťa, najmä pri učení sa chodiť a potom neustále behať po byte, sú rohy veľkou hrozbou. Nielenže je bolestivé zasiahnuť, ale môže to tiež spôsobiť nebezpečné zranenie.

Riešenie problému je jednoduché, ale efektívne chrániče rohov. Skvelým príkladom sú rohové chrániče REER, ktoré chránia vaše dieťa pred zasiahnutím ostrými hranami nábytku.

1

Poťahy sú vyrobené z mäkkej gumy, majú zaoblený tvar a vďaka obojstrannej páske, ktorá je súčasťou balenia, sa veľmi ľahko inštalujú. Rohy sa predávajú v baleniach po 4 alebo 12 kusoch.

2

Vzhľad dieťaťa je zvyčajne tiež momentom, keď do domu vložíte nový nábytok. Aby sa predišlo nárazom do nich počas nočných výletov k bdelému dieťaťu, oplatí sa investovať do rohov žiariacich v tme. Veľkým príkladom takého riešenia sú žiariace ochranné kryty pre REER rohy. Vďaka fluorescenčným prvkom prekrytia žiaria po tme počas 6-8 hodín.

3

Ochrana zásuviek a skriniekZásuvky a skrinky často skrývajú predmety, ktoré by malé deti nemali vidieť, a ešte menej pre ne dosah. Nie je potrebné nikoho presvedčiť o nebezpečnosti predmetov, ako sú toaletná čistiaca tekutina stojaca v skrinke alebo stoh nožov ukrytých v zásuvke.

12

Ako vyriešiť tento problém? Bohatá ponuka značky REER zahŕňa zabezpečenia, ktorá obmedzí prístup k obsahu zásuviek a skriniek pred malými deťmi.

6

Mimoriadne užitočnou ochranou bude ochrana dieťaťa pred dosahom vecí zo zásuviek, napríklad v kuchyni alebo kúpeľni. Najpevnejšia bude ochrana naskrutkovaná na skrutku, ktorú ani staršie a už silné dieťa nebude schopné zlomiť. Ďalšou výhodou ochrany zásuviek a skriniek, vrátane Značka REER je ochrana pred zachytením prstov.

Ak máme doma v dome kus nábytku alebo ak chceme dieťa chrániť pred elektrickými zariadeniami, oplatí sa kúpiť univerzálny lepiaci uzáver. Na jeho inštaláciu nie sú potrebné žiadne skrutky a nastaviteľná dĺžka uzatváracieho pásu znamená, že bezpečnosť môže byť úspešne použitá v mnohých častiach domu.

9

Ak máme v dome alebo byte skrinku s dvoma dverami, v ktorej skrývame predmety, ktoré sú potenciálne nebezpečné pre malé deti, stojí za to kúpiť a nainštalovať špeciálnu ochranu - bol navrhnutý iba pre nábytok s dvojitými dverami. Inštalácia sa môže vykonať dvoma spôsobmi - pomocou skrutiek alebo obojstrannej lepiacej pásky pripevnenej k obalu.

4

Zabezpečenie elektrických zásuviekElektrické zásuvky lákajú malé deti a deti sa spoznávajú svet dotykom alebo hryzením, očividne vzniká situácia potenciálneho nebezpečenstva. Našťastie je riešenie veľmi jednoduché - špeciálne ochrany pre eklektické zásuvky, ktoré sú pripravené na použitie hneď po vybalení z krabice. Inštalácia trvá niekoľko sekúnd a nevyžaduje žiadne nástroje ani lepiacu pásku.

5

Zástrčky pre elektrické zásuvky Značky REER sa predávajú v baleniach Každý po 6 kusoch, čo vám umožní zaistiť miesta, kde dieťa hrá najčastejšie.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi