X
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Príslušenstvo TULOKO pre deti cestujúce autom - test
13.09.2019

Príslušenstvo TULOKO pre deti cestujúce autom - test

Malý cestovný stôlČíslo jedna pri cestovaní s deťmi je od začiatku tabuľka, ktorá vám umožňuje vziať dieťa na niekoľko hodín. Namontované na lakťovej opierke autosedačky môžete písať, čítať alebo hrať karty s rodičom v zadnej časti.

17

Tabuľka TULOKO je vyrobený z mäkkej peny, takže sa nemusíte báť bezpečnosti svojho batoľa počas mimoriadnej udalosti na ceste. Zároveň je taká pevná a stabilná, že nie je problém, napríklad kreslenie ceruzkami. Zdvojené steny zabraňujú pošmyknutiu predmetov počas cestovania a bočné vrecká umožňujú v nich ukladať knihy a hračky. Má tiež priehľadný film, pod ktorým môžete vložiť mapu alebo čerstvo vyrobené diela malého umelca.

18

Testovanú tabuľku je možné používať nielen v aute. Pri leteckej doprave sme to viackrát použili celú rodinu. S nástupom do lietadla nie je problém, posádka tiež plne akceptuje jeho použitie.

Konečné hodnotenie: 5+

držiteľ tabletuDržiak na tablety TULOKO namontované na opierkach hlavy automobilov sú moje číslo dve z hľadiska použiteľnosti pri cestovaní so staršími deťmi. Vďaka tomu môžu deti bezpečne držať karikatúry a filmy bez toho, aby sa držali zariadenia v rukách, ako obvykle.

8

Rukoväť je bezpečne pripevnená pevným pásom so západkou na opierke hlavy. Robí sa to ľahko a rýchlo, ale má to aj malú nevýhodu - nie je možné nastaviť rukoväť v ľubovoľnom uhle. Vo väčšine áut to nebol problém, hoci pri sedadlách ďaleko dozadu môžu pri používaní spôsobiť nepohodlie.

11

Nepochybnou výhodou testovanej rukoväte je jej okno, vyrobené z fólie, ktorá umožňuje dotykové ovládanie zariadenia bez toho, aby bolo potrebné ho odstrániť. Všetko je vyrobené spoľahlivo, sľubne bezproblémové používanie po mnoho rokov.

Konečné hodnotenie: 5-

Zrkadlo na sledovanie malých detíSpätné zrkadlá sú veľmi užitočné, keď deti smerujú dozadu. Po prvé, umožňujú pozorovanie dieťaťa v zrkadle vodiča a po druhé, dieťa pozoruje sám seba. Ponuka TULOKO obsahuje pomerne nezvyčajné zrkadlo, a to vyrobené z mäkkého materiálu. Vďaka tomu by ani pri zrážke alebo nehode nemalo dieťaťu ublížiť.

13

Kvalita spracovania Zrkadlá TULOKO je rovnako vysoká ako u ostatných testovaných výrobkov tohto výrobcu. Po odstránení výrobného filmu zo zrkadla sa objaví jasný odraz a dva jednoduché háčiky umiestnené v spodnej časti vám umožňujú pripevniť malé hračky, na ktoré sa môže malý cestovatel sústrediť.

15

Počas testu sa zistila podobná chyba ako v prípade držiaka testovaných tabliet. Zrkadlo je namontované s pásom so západkou, ktorý umožňuje iba horizontálne nastavenie. U niektorých vozidiel vybavených nezvyčajnými opierkami hlavy (napr. Volvo so zakrivenými opierkami hlavy) môže nastať problém s presným nastavením uhla zrkadla vzhľadom na zrkadlo vodiča. Ak má však vozidlo bežné, nekombinované opierky hlavy, všetko by sa malo úplne zhodovať.

Konečné hodnotenie: 4

Čelné sklo s mapou Poľska

Čas na produkt, ktorý sa na rozdiel od predchádzajúcich na mňa veľmi nepáčil. Hovorím o

Sklenený kryt TULOKO s vytlačenou mapou Poľska.

2

Kryt je vyrobený z elektrostatickej sieťoviny a fólie, pomocou ktorej "prilepuje" na okná vozidla. Tvar a veľkosť sú vybrané tak, aby vyhovovali väčšine modelov automobilov. Tieto prvky sú vylepšené a plnia svoju funkciu.

3

Hlavnou aplikáciou tohto typu poťahov je predovšetkým ochrana interiéru automobilu pred slnečným žiarením a zníženie oslnenia osôb, ktoré v ňom cestujú. V tomto prípade nie sú tieto kritériá úplne splnené, pretože kryt je pozAda tlač, ktorá len nepatrne znižuje pokles slnečného svetla vo vnútri. V takom prípade by sa malo skôr používať na zapojenie detí do zábavného objavovania mapy Poľska počas cestovania a vo veľmi slnečných dňoch ju nahradiť klasickými čiernymi poťahmi. Možnosť zvinutia do malej podoby umožňuje ľahké uloženie v automobiloch.

Konečné hodnotenie: 3

Organizátor s priestorom pre tabletyOrganizátor TULOKO počas celého testu. S malými deťmi ponúka početné vrecká, do ktorých si môžete vložiť vlhké obrúsky, plienky, cumlíky a fľašu s mliekom. Potom integrované miesto pre tabletu ocení rodičia sediaci s batoľami na zadnej strane kvapkajúcimi.

4

Keď deti vyrastú a začnú jazdiť vpred, miesto útržkov vo vreckách si vezmú knihy a hračky. A na tablete pevne umiestnenej v hornej časti organizátora sa začínajú objavovať rozprávky a hry. Rovnako ako v prípade opísaného držiaka tabliet, aj tu umožňuje okenná fólia jej hmatové fungovanie bez odstránenia tablety.

Keď sú deti dosť staré na to, aby sa dostali k operadlám predných sedadiel, organizátor tiež funguje ako ochranca pre autosedačky pred nečistotami z detskej obuvi. Je jednoduchšie (a lacnejšie) ho vybrať a občas dôkladne vyčistiť, než nechať vozidlo znova dôkladne vyčistiť.

Organizátor je namontovaný s nastaviteľnými remienkami, takže by ste nemali mať problém s jeho montážou do každého automobilu.

Konečné hodnotenie: 5

cestovná taška do automobiluPosledný produkt, ktorý som mal možnosť už dlhší čas skúšobná doba je Cestovná taška TULOKO. Veľké, priestranné, s mnohými vstavanými vreckami, skvele sa hodí na krátke aj dlhé cesty.

7

Čo sa líši od bežných cestovných tašiek? Deti predovšetkým ocenia hornú časť vyrobenú z tuhého materiálu, takže ju môžete použiť ako stolovú dosku na hranie. Ďalej je potiahnutá fóliou, pod ktorou môžete posúvať mapu alebo maľovanky rovnako ako v tabuľke od tohto výrobcu.

6

Taška je priestranná, vďaka čomu môžete mať na cestách poriadok. Má tiež pripevnenie k bezpečnostnému pásu automobilu, vďaka ktorému je možné ho namontovať na väčšinu vozidiel tak, aby sa nekĺzalo po aute a nepredstavovalo hrozbu počas prudkého brzdenia.

Prvok na zvýšenie funkčnosti vaku je najjednoduchší pás, ktorý sa používa na jeho nosenie po pleci. Vďaka tomu ho môžete vybrať z auta a mať dieťa v náručí, napríklad ho preniesť na piknik.

Konečné hodnotenie: 5-

SummaryPri analýze funkčnosti a vzhľadu výrobkov TULOKO by sa ich výrobcovi malo zablahoželať. Ponúkané príslušenstvo je dômyselné, solídne vyrobené a plne funkčné. Rozumne vypočítané ceny umožňujú, aby si ich kúpil takmer každý rodič. Počas dvoch rokov prevádzky sa nič nerozšírilo a nič nenasvedčuje tomu, že by sa v nasledujúcich dvoch rokoch malo niečo zmeniť. Jedným slovom odporúčam.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi