"Osobný vlak LEGO 60197" - recenzia
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. "Osobný vlak LEGO 60197" - recenzia
13.09.2019

"Osobný vlak LEGO 60197" - recenzia"Mestský osobný vlak LEGO" je starostlivo skonštruovaný front s osobnými vagónmi, ktorý osloví deti. Všetky deti, bez ohľadu na pohlavie, sa radi hrajú s vlakmi. Malo by sa zdôrazniť, že hranie s nimi sa neobmedzuje iba na jazdenie. V prípade súpravy "Osobný vlak 60197 LEGO City" ju dieťa zostaví samo alebo od začiatku. Žlto-šedý osobný vlak s vozňami, ktoré sa ponáhľajú pozdĺž koľaje k výmennej stanici, určite splní očakávania každého vodiča! Skladaný vlak vyzerá realisticky. Okrem lokomotívy sú tu zahrnuté aj dve osobné autá.

1

Špecifikácia:

 • Bloky: LEGO
 • Riadok: Mesto
 • Model: "Osobný vlak LEGO City"
 • Katalógové číslo: 60197
 • Počet prvkov: 677 blokov, 4 minifigúry, inštrukcie
 • Vek: 6 - 12 rokov


zložený vlak

Mestský osobný vlak LEGO"Osobný vlak LEGO 60197" je skutočné vozidlo! Tento model má namontovaný motor a je tiež vybavený 10-stupňovým diaľkovým ovládaním s Bluetooth, otvorenou kabínou vodiča a 2 vagónmi pripevnenými k lokomotíve. Vnútri vozňov sú sedadlá a stoly. Vagóny majú odnímateľné strechy, takže sa môžete dostať dovnútra. Sada obsahuje okrúhlu koľajnicu pozostávajúcu zo 16 zakrivených a 4 priamych prvkov. A ako skutočná vlaková stanica existuje aj platforma s dvoma sedadlami a mapa železničných spojení. Nezabudli sme ani na semafory. Na druhej strane má lokomotíva reguláciu rýchlosti.

engine

Technické údaje:Sada "Osobný vlak LEGO 60197" obsahuje nasledujúce prvky:
 • nástupište s 2 sedadlami a mapu železničných spojení,
 • oválna dráha pozostávajúca zo 16 zakrivených a 4 priamych fragmentov,
 • tyč so železničnou signalizáciou, ktorá sa má stavať,
 • sada nálepiek,
 • 4 minifigúry: 2 cestujúci, dirigent a železničný pracovník,
 • 3 šálky, 3 muffiny, hot dog, croissant, taška na posol a kufor,
 • 5 brožúr s návodom na použitie,
 • Diaľkové ovládanie Bluetooth, ktoré uvádza stroj do pohybu.
 • 8 Na spustenie vlaku sú potrebné batérie 1,5 V LR (AAA).


figúrky

Dimensions:

 • Osobný vlak s vagónmi má výšku asi 11 cm, dĺžku 69 cm a šírku 5 cm.
 • Motorový vozeň je približne 11 cm vysoký, 27 cm dlhý a 5 cm široký.
 • Stredné auto je dlhé asi 21 cm.
 • Posledné auto je dlhé asi 21 cm.
 • Plošina je asi 7 cm vysoká, 11 cm široká a 6 cm dlhá.
 • Skladby zo súpravy po skladaní sú asi 96 x 70 cm.
200


"Osobný vlak LEGO City 60197" je veľká skladacia súprava navrhnutá pre deti vo veku 6 - 12 rokov, hoci o tento stroj budú mať záujem aj mladšie deti. Vlak bol realisticky reprodukovaný. Tieto typy modelov v prírodnom meradle možno nájsť na železničných staniciach. Zahŕňa 677 položiek vrátane 4 miniatúr. Dieťa je s touto sadou veľmi radi, keď cvičí motorický vývoj a trpezlivosť.

platforma

Ďalšie funkcie a možnosti riadenia vlakuNa riadenie vlaku môžete použiť pôvodné diaľkové ovládanie alebo smartfón. Ak chcete k smartfónu pripojiť diaľkovo ovládaný osobný vlak LEGO City Powered-Up, skontrolujte, či je v zariadení povolená funkcia Bluetooth.

Na spustenie vlaku potrebujete:
 • motor pre vlak LEGO City,
 • Napájané zariadenie Smarthub,
 • smartphone alebo tablet.


Pri inštalácii môžete použiť ukážkový film dostupný na internete. (Najprv skontrolujte, či je zariadenie kompatibilné s aplikáciou Powered-Up. Môžete to urobiť tu: LEGO.pl/devicecheck. Aplikácia s nami bezchybne funguje a zábava na tejto úrovni poskytuje nové možnosti, napríklad spúšťanie zvukových signálov. .
201

Zábavné dojmyElegantný osobný vlak LEGO City je skvelá hračka. Je vybavený motorom a 10-stupňové diaľkové ovládanie s technológiou Bluetooth poskytuje veľké možnosti. Najdôležitejšie z jeho atramožnosť je zložiť model, aby ste si mohli vlak užiť. Po zmontovaní celku môžete zdvihnúť strechu, aby ste videli, čo sa deje v autách. vlakom je možné ovládať pomocou 10-stupňového diaľkového ovládača s technológiou Bluetooth alebo smartfónu. Na otvorenom priestranstve umožňuje Bluetooth dosah asi 10 metrov. Diaľkové ovládanie vlaku dáva deťom veľa zábavy. Skladanie súpravy pre 5-ročných nespôsobilo žiadne ťažkosti. Potreboval len pomoc s namontovaním motora. Ľahko použiteľné diaľkové ovládanie alebo aplikácia pre smartfóny vám umožňujú ovládať vlak aj z inej miestnosti. Sada sa oplatí rozšíriť o ďalšie skladby a prepínače. Musíte si pamätať aj na batériu palice. Vlak sa môže pohybovať dopredu a dozadu. Musím priznať, že tento stroj sa vyvíja dosť rýchlo. Podrobnosti ako platforma, postavy LEGO, rozsiahle vybavenie vozidla a zberač na streche si zaslúžia uznanie. Vďaka týmto detailom bude vlak vyzerať skutočne. Počas hrania si môžete zahrať rôzne scény z cesty, vziať cestujúcich zo stanice, poslať na dovolenku alebo ísť do práce. S takýmto vybavením, zábava získava tempo a je zaujímavejšia. Jazda vlakom vás vtiahne do tej miery, že niekedy je ťažké odtrhnúť dieťa od nej. Priebeh zábavy môže byť zakaždým iný, záleží to na fantázii detí. Kabína vodiča je dômyselným riešením. Vďaka tomu môžete ľahko vložiť a vytiahnuť človeka. Motor je v prvom aute, takže niekedy sa musíte pozrieť, aby ste vymenili batérie. Toto nie je problém pri stavbe vlaku, pretože stačí odpojiť iba niekoľko blokov.

Slide: box: imageShowcase
202


Zaujímavou možnosťou, ako si spríjemniť zábavu, je možnosť ovládať lokomotívu vďaka aplikácii nainštalovanej vo vašom telefóne. Na vagóny sa použil magnetický systém na vzájomné spojenie. magnetický systém vzájomného spojenia jednotlivých vozňov Deti sa veľmi páčia výbavu vlaku vrátane kaviarne v osobnom automobile. Zohľadnili sa aj podrobnosti, ako sú sedadlá a stoly pre cestujúcich. Ďalšie komponenty sú malé, takže buďte opatrní, aby ste ich nestratili.
203


Vlak je fantastická hračka, určite sen mnohých chlapcov. Je to tiež nadčasové a nikdy sa nudiť! Vlaky sú už dlho po celom svete senzáciou. Deti, ktoré ich už stretli a majú vo svojej zbierke, ich dokonca milujú. Tehly LEGO majú jednu ďalšiu výhodu, a to, že sú mimoriadne odolné. Počas bežnej hry je ťažké ich poškodiť. Kvalita a spracovanie jednotlivých prvkov si zaslúžia uznanie. Jedinou nevýhodou takejto cenovej sady je príliš málo stôp, čo by určite mohlo byť viac. Je dobré, že vlaky LEGO City je možné rozšíriť o ďalšie sady tratí a výhybiek, musíte si ich však kúpiť. Hranie s nimi evokuje obdiv pre môjho syna aj môjho otca, aj keď sa tiež vyhýbame hracím blokom.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi