Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Nový školský rok - 10 produktov, ktoré uľahčia organizáciu domáceho života
13.09.2019

Nový školský rok - 10 produktov, ktoré uľahčia organizáciu domáceho života

Späť do školy a užitočné produktyUž žiadne prázdninové slobody, dlhý spánok a leňošenie. Začiatok školského roka zahŕňa úsilie nielen zo strany študentov, ale aj ich rodičov. Iba rodič rodiča bude rozumieť, koľko organizačných trikov je potrebných v školskom roku, aby prijali školu, domáci život a stále vykonávali svoju prácu. Organizácia domáceho života je potom testovaná. Je užitočné si pomôcť pomocou rôznych produktov, aby september a nasledujúce mesiace plynuli plynulo a bez veľkých turbulencií. Zistite, či ste si už zakúpili nasledujúcich 10 modulov gadget, ktoré vám určite pomôžu zorganizovať váš domáci život.

1) budík - musí mať v každej domácnosti, kde musí študent vstať skoro. Prechod z dovolenky na skoré vstávanie je naozaj ťažké. Je samozrejme dôležité, aby dieťa chodilo spať skôr večer, ale ráno sa bez budíka nehýbalo. Je dobré nechať študenta, aby si vybral zariadenie na budenie, aby sa mu páčilo vstávanie skoro ráno.

2) Plánovač / Kalendár - veľmi potrebný produkt v každej domácnosti, kde je študent. Počas školského roka sa toho veľa deje a vy si musíte pamätať na veľa udalostí, dátumov a stretnutí. Zadanie do veľkého plánovača alebo kalendára zaveseného na viditeľnom mieste (napr. na dverách chladničky) vám dáva šancu pripomínajúc všetko a všeobecnú orientáciu všetkých členov domácnosti na to, čo sa deje a čo sa plánuje.

3) Učebný plán - dostupné v rôznych formách a prevedeniach.

4) Organizátor pre celú rodinu - pokiaľ možno so zobrazením celého mesiaca a možnosťou označiť dôležité dátumy. Nevyhnutne visieť na viditeľnom mieste. Skvelé pre plánovanie jedla.

5) Motivačné nálepky - potrebné na úspešnú implementáciu motivačného systému. Školský rok si vyžaduje úsilie, systematickú domácu úlohu a učenie. Niekedy by dieťa radšej doprialo po škole len zábavu, ale je potrebné robiť domáce úlohy. Štítky motivačného systému a podpory práce motivujú študenta, aby konal. Zbiera nálepky na činnosti, ktoré zostavuje (napr. domáce úlohy okamžite po ukončení školy) a ktoré viac zhromaždený bazén je možné vymeniť za víkendovú atrakciu, napríklad za zmrzlinu, za lesom alebo do kina.

6) Priestor na učenie - zaujímavé a pohodlné, povzbudí vás, aby ste si sadli a riešili svoje úlohy. Je dôležité, aby mal každý študent vlastný priestor nielen na domáce úlohy, ale aj na ukladanie výbav a materiálov. spojiva - ideálne na udržiavanie poriadku a ukladania. Odteraz bude všetko na jednom mieste, čo uľahčí hľadanie konkrétnej veci. Pracovný stôl, stolička a dobré osvetlenie sú absolútne nevyhnutné. Okrem toho budú užitočné rôzne police a na nich

7) Korková doska - ideálne na zavesenie pri stole. Dieťa k nemu môže pripájať umelecké diela, ale predovšetkým najdôležitejšie typické informácie o škole.

8) Lepiace poznámky - umožňujú vám rýchlo zapísať informácie v danom okamihu, aby nezmizli z pamäte za okamih. Zaseknuté na rôznych miestach, napríklad v kuchyni alebo kúpeľni, určite podporujú fungovanie pamäte.

9) Športová taška - funguje skvele, keď po vyzdvihnutí detí zo školy stále musíte ísť s nimi do mimoškolských aktivít. Aby ste nezabudli na plavky alebo plávajúcu čiapku pre bazén, knihu na anglickú lekciu alebo baletný balet, oplatí sa pripraviť deň vopred batoh a nosiť ho v aute. každý deň si pamätám všetko dôležité.

10) Náramkové hodinky - veľká pomoc pri organizovaní domáceho života študenta, ktorý môže prečítať hodinu. Je dobré naučiť svoje dieťa nezávislosť čo najskôr, napr. Vrátiť sa od priateľa v stanovenom čase.

Bez ohľadu na počet výrobkov, ktoré majú uľahčiť organizáciu domáceho života, najdôležitejšie sa zdá byť pokojné a pokojné. Až potom budeme konať rozumne. Okrem toho je potrebné motivovať, aby sa každý deň efektívne spravovalo všetko.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi