Nákladný vlak Lego Duplo 10875 - prehľad
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Nákladný vlak Lego Duplo 10875 - prehľad
13.09.2019

Nákladný vlak Lego Duplo 10875 - prehľadDeti milujú všetky vozidlá, najmä tie, ktoré majú vlastnú jazdu. Toto je prípad elektrických vlakov z rôznych sérií Lego blokov. Mám dvoch synov, takže niet divu, že naša zbierka frontov Lego nemôže chýbať. Začali sme s najjednoduchšími, napríklad súpravy tratí a ďalšími frontami. Chuť k jedlu rastie, keď jeme, takže sme si časom kúpili najväčšiu súpravu Lego Duplo - nákladný vlak 10875. A to bol skvelý nápad! Zistíte to o chvíľu. Môj prvý vlak 10507 a my sme ich rozšírili o ďalšie

Popis:

 • Bloky: Lego
 • Riadok: duplo
 • Model: Nákladný vlak
 • Katalógové číslo: 60180
 • 105 položiek
 • Vek: 2 - 5 rokov
200

nákladný vlakNákladný vlak Lego Duplo 60180 je najintuitívnejší a najjednoduchší spôsob, ako používať elektrický vlak pre tých najmenších. Inovatívny pohon rušňov nevyžaduje na spustenie alebo zastavenie vlaku kliknutie na tlačidlo. Stačí, keď dieťa začne jemne tlačiť lokomotívu alebo celú kompozíciu. Narazil vlak na prekážku? Nič strašné. Nedôjde ku kolízii, pretože motor sa automaticky vypne. Vlak sa tiež zastaví, keď ho dieťa zdvihne alebo podrží. Ovládanie elektrického pohonu vo fronte nebolo nikdy také ľahké!

Vďaka veľkému počtu prvkov umožňuje vlak Freight Train množstvo zábavy, ktorá úplne absorbuje malých konštruktérov a fanúšikov automobilov. Zábava je diverzifikovaná farebnými funkčnými blokmi, ktoré ovplyvňujú pohyb a funkčnosť lokomotívy pri vznášaní sa nad ňou.

Zaujímavé je, že nákladný vlak je možné ovládať nielen manuálne, ale aj pomocou aplikácie na diaľku. Je zadarmo a dá sa stiahnuť pre telefón aj tablet. Poskytuje ďalšie nové zábavné možnosti, napríklad riadenie rýchlosti, ktorou sa vlak pohybuje. To sa ešte nestalo! Deti kňučia radosťou.

Technické údajeSada nákladných vlakov 60180 obsahuje:
 • trénujte s dvoma vagónmi,
 • prístavná prekládková stanica s malým žeriavom a člnom,
 • budovy železničnej stanice: kaviareň spojená s obchodom a prekládková stanica s veľkým žeriavom,
 • trate s 24 prvkami (priame profily a zákruty, výhybky, kopce, úrovňové križovanie a záchytné podpery),
 • figúrky: rušňovodič, kapitán a predajca, čajka a ryby,
 • 5 funkčných blokov (zvuk, zastavenie, doplňovanie paliva, otáčanie dozadu a doplňovanie paliva),
 • príslušenstvo: palivové čerpadlo, kávovar, hrnček, čokoláda, fľaša mlieka, rybárska sieť, bageta, banány, balenie a pokladňa, kľúč, ryby a jedálny lístok.
 • Rozmery nákladného vlaku s vagónmi: približne 10 x 47 x 8 cm
 • Rozmery vlakovej stanice: približne 18 x 15 x 13 cm
 • Rozmery veľkého žeriavu: približne 35 x 16 x 16 cm
 • Rozmery lode: približne 17 x 19 x 13 cm
201

zábavné dojmyVeľkosť kartónovej škatule, v ktorej sú umiestnené prvky súpravy, už spôsobujú rozveselenie a potešenie z tváre dieťaťa. Po otvorení sa úroveň spokojnosti ešte viac zvyšuje. Viac ako 100 prvkov najväčšej veľkosti blokov Lego z línie Duplo vytvára obrovskú hromadu. To už oznamuje, že dieťa čaká veľa zábavy! Súprava sa dodáva s malými inštrukciami na zostavenie jednotlivých prvkov nákladného vlaku 10875. Obsahuje pokyny na postupné zostavenie skladu, veľkého žeriavu, lode alebo kaviarne. Tvorcovia manuálu by mali byť ocenení za veľkú ilustráciu znázorňujúcu ilustratívny pohľad na všetky prvky súboru. Je to veľmi užitočné pri zostavovaní koľají, vlaku a ďalších prvkov.

Samotná lokomotíva je veľkým prekvapením. Neexistuje žiadne tlačidlo, ktoré by ste mohli použiť na uvedenie do pohybu alebo zastavenie. Stačí, keď ho dieťa mierne zatlačí, nadvihne alebo podrží, aby spustilo alebo zastavilo jazdu. Toto technologické riešenie je veľkým krokom vpred a kývne na najmladších fanúšikov Lego Duplo. Hurá! K lokomotíve môžu byť pripevnené dva vagóny. Jeden z nich má dva odkryté vagóny, druhý dva otočné koše. Táto rozmanitosť znamená, že vagóny môžu niesť rôzne náklady, vďaka čomu je zábava príťažlivejšia.
202


Nákladný vlak nie je len kompozíciou s lokomotívou a vagónmi a súborom koľají, ale aj niektorými zaujímavými doplnkami a štruktúrami, ktoré sú spojené so železničnou dopravou. V kaviarni sa podávajú čerstvé bagety a vynikajúca káva z espressa. Veľký otočný žeriav je pri nakladaní a vykladaní tovaru nenahraditeľnýares prepravované vlakom. Loď prepravuje nezvyčajné náklady, napríklad banány a čokoládu, priamo na malý žeriav vybavený sieťou na uľahčenie prepravy tovaru z lode do železničných vagónov a naopak. Toto je zďaleka najrozsiahlejšia súprava vlakov s pohonom v celej ponuke Lego Duplo. Dôležité je, že táto súprava je kompatibilná s ostatnými súbormi koľají a vlakov z celej rady Lego Duplo. Preto je čas vybudovať si vlastnú silu železničnej dopravy s rôznymi skladmi, rozsiahlou sieťou koľají a špeciálnymi budovami potrebnými na prepravu tovaru a osôb.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi