Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Monopol v rozprávkových scénach
13.09.2019

Monopol v rozprávkových scénachPravidlá sú jednoduché a zábava je mimoriadne vyspelá a návyková. Monopol má teda zástupy nadšených fanúšikov, ktorí sa učia optimálne využívať príležitosti zaslané osudom , aby uspeli. Všetko záleží na presných špekuláciách, úspešných investíciách a múdrych transakciách. Monopol je preto lekciou pokory voči osudu a školením vytrvalosti v prekonávaní ťažkostí . Tvarovanie strategického myslenia je silnou stránkou tejto hry. Klasická verzia, ktorú vymyslela Elizabeth Magie počas Veľkej hospodárskej krízy v 30. rokoch, mala veľa originálnych hitov, vrátane rozprávkových edícií určených nielen deťom. Fanúšikovia konkrétnej animovanej tvorby nájdete v každej vekovej skupine.

Rozprávkový biznis svet pre najmenšíchPre hráčov vo veku 5 a viac rokov bola najprv vytvorená jednoduchá verzia klasického titulu - Monopoly Junior. Postupom času rôzni tvorcovia a nadšenci vytvorili nasledujúce vydania, ktoré obsahovali miesta a postavy z ikonických rozprávok . Niektoré sú založené na princípoch Monopoly Junior, iné na rozsiahlej klasickej hre pre starších ľudí.

V súčasnosti patria medzi populárne rozprávky motívy Monopoly Junior:
 • Monopoly Junior Cars 3 pre fanúšikov pretekov a svet Lightning McQueen. Hráči sa pripájajú k závodu - kupujú pretekárske dráhy, diaľnice a miesta známe zo všetkých častí Aut , vyberajú štandardné dane z prenájmu a platenia, majú k dispozícii 24 náhodných kariet a 48 znakových žetónov a auto s najväčším počtom výher v hotovosti , Herné prvky sú Lightning McQueen, Cruz Ramirez, Szpachel a Jackson Storm. Štyria ľudia sa môžu zabaviť naraz. Ceny hier sa pohybujú od 95 do 150 PLN.
 • Verzia pre fanúšikov Mrazená - Monopoly Junior Frozen, ktorú môžu hrať 3 deti naraz a hrať jednu z znaky - Anna, Elza alebo Olaf. Figurky sú jedinečné: priehľadné a zdobené brokátom, ktoré napodobňujú ľadové sochy. Doska obsahuje kúzelné miesta od Arendelle, ktoré si môže kúpiť, a ten, kto získa najviac peňazí, rozmrazí jeho srdce a vyhrá. Táto pozícia je perfektnou kombináciou podnikateľského tréningu s kúzlom snehu a ľadu. Ceny hier sa pohybujú od 56 do 120 PLN.
 • Monopoly Junior Peppa Pig pre 4 hráčov. V tejto verzii nekupujeme miesta, jazdíme iba farebnými autami, aby sme navštívili postavy známe z rozprávky vrátane Babička, dedko, mama, otec, doktor medveď, doktor slon, Richard Rabbit a ďalší priatelia. Môžete zaplatiť za navštívený priestor a nechať tam svoje dobroty, vďaka čomu budú návštevníkom vyplatené návštevy ostatných hráčov. V hre sa tiež vyskytla rôznorodosť - "auto pána Foxa", z ktorého môžete získať peniaze, ak sa zmení na správny priestor. Ceny tejto hry sa pohybujú okolo 70 - 90 PLN.
 • Pre tých, ktorí milujú farebné, magické poníky a ich dobrodružstvá, boli vytvorené dve verzie hry - Monopoly Junior My Little Pony a Monopoly Junior My Little Pony Friendship is Magic na základe série rovnakého názvu. V každej hre môžu hrať štyri deti. Pravidlá a súbory oboch poníkových hier sa mierne líšia. Prvými, ktorí si vyberú, sú krásne vyrobené pešie pešiaky: Pinkie Pie, rarita, Applejack alebo Fluttershy. Na druhej strane, v hre založenej na sérii Priateľstvo je kúzlo si hráči vyberajú priehľadného pešiaka v tvare a farbe Pinkie Pie, Rarity, Twilight Sparkle alebo Rainbow Dash. Dosky oboch inscenácií sa tiež líšia: prvá obsahuje postavy poníkov z rozprávky, ktorú je možné navštíviť a kúpiť, zatiaľ čo druhá sa presunie do rozprávkových miest v krajine Equestria. V prvom vydaní je odroda - krabička na šperkov Harmony, v druhom zase dostaneme 4 karty osobnosti. Úspech v tradične závisí od presných investícií, úspešných transakcií a múdrych rozhodnutí. Monopolné ceny z My Little Pony sa pohybujú od 65 do 130 PLN.


Hry Monopoly Junior oboznámia deti s hodnotou peňazí, naučia ich, ako ich hospodárne spravovať a robiť rozhodnutia . Teda formujú podnikanie. Emócie, ktoré sa objavia počas hry, pozitívne podporujú učenie sebaovládania a zvládanie stresu alebo straty.

Klasická animácia v klasickom monopoleFarebná tabuľa, rozprávkové kusy a miesta týkajúce sa kreslených titulov sa tiež objavujú v štandardnej verzii Monopoly Classic - s peniazmi s vyššími nominálnymi hodnotami, dlhšia cesta a pokročilé príkazy.

Svet rozprávok a animácií prispôsobený klasickej verzii obsahuje vydania:
 • Disney World, t. j. Disney Classic Monopoly, s licencovanou grafikou z ikonického hĺbkového dorazuDisney hnedé príbehy. Nájdeme tu: Kniha džunglí, Pinocchio, Alice v ríši divov, Peter Pan, 101 dalmatíncov, Sleeping Beauty, Beauty and Beast . Táto verzia je určená pre 2-6 hráčov, ktorí majú na výber dokonale vyrobených pešiakov: Aladinovu lampu, Popolušku, papuču, Mad Hatterov pohár, cirkusový stan Elephant Dumbo, otrávené snehobiele jablko a loď kapitána Hooka. Zaujímavým riešením je možnosť umiestniť kúpenú plochu okrem štylizovaných chát aj zámok (namiesto hotela z klasickej verzie). Ceny tohto vydania sa pohybujú od 100 do 130 PLN.
 • Pokémon (Monopoly Pokémon) - edícia venovaná sérii kultových anime. Hráč spolu s Pikachu alebo iným Pokémonom (6 verne vyrobených kúskov) si vyberie fantastický a farebný svet seriálu a filmu. Každý má šancu stať sa trénerom a vytvoriť najsilnejší tím Pokémon, pretože pri pohybe okolo hracej plochy sa nekupujú miesta, ale skôr bojovní tvorovia zo série. Na poľskom trhu je iba anglická verzia hry, ale pre fanúšikov je to stále potešenie. Cena je medzi 100 a 175 PLN.
 • Yu-Gi-Oh ! ( Monopoly Yu-Gi-Oh! ) - hra založená na originálnych, licencovaných obrázkoch z filmu. Môže ju hrať 2 až 6 ľudí. Sada obsahuje jedinečné kovové figúrky v atmosfére série. Doska bola zdobená postavami (vrátane monštier) z animácií. Domy sú tiež štylizované podľa klímy Yu-Gi-Oh! . Toto je skutočná pochúťka pre fanúšikov série. Bohužiaľ na poľskom trhu je k dispozícii iba v angličtine. Jeho cena sa pohybuje okolo 170 PLN.


V anglickej jazykovej verzii Monopoly Junior existuje aj hra založená na rozprávke Monsters University - Monopoly Junior Monster , v ktorej kupujeme areály, s ktorými sa stretávate, verzia založená na svete s karikatúry Ako trénovať draka - Monopoly Junior Dragons, v ktorých kupujeme drakov, a hra pre milovníkov karikatúr Her Highness Zosia - Monopoly Junior Sofia prvý . Všetko v krásnom grafickom prevedení as nádherne vyrobenými kúskami a známymi pravidlami z iných sérií Junior.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi