Malý podnikateľ - tri nové ekonomické stolové hry
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Malý podnikateľ - tri nové ekonomické stolové hry
13.09.2019

Malý podnikateľ - tri nové ekonomické stolové hryNa trhu sa každý rok objavujú úplne nové hry a obnovené verzie populárnych klasických hier. Tu sú tohtoročné pozoruhodné návrhy :

1. Monopoly 2017Hra, ktorá si nevyžaduje žiadne predstavenie. monopol bol vynájdený v USA v 30. rokoch 20. storočia počas veľkej hospodárskej krízy. Dokonca aj vtedy mala učiť obchodovanie a plánovanie peňazí a zároveň ukázala, že neočakávané situácie a náhodné udalosti sa s nami môžu stretnúť na každom kroku. Odvtedy sa hra objavuje každý rok v desiatkach nových vydaní a odkazuje na populárne filmy alebo seriály, historické obdobia a miesta špecifické pre každú krajinu. V najnovšej verzii, Monopol: tu a teraz - svetové vydanie 2017, sa hráči vydali na cestu po najpopulárnejších mestách na svete a vybrali hlasovaním od milovníkov hier z celého sveta. Nekupujeme ich, ale platíme za známky z miest, ktoré navštívime, a potom ich vložte do pasu. Ostatní hráči zaplatia, ak navštívia mesto, z ktorého máme pečiatku. Víťazom je ten, kto dokončí cestovný pas a nezklame ho. . Krabica obsahuje aj nové kúsky vrátane Holandský veterný mlyn alebo láma z Južnej Ameriky. Hra sa zaoberá, vyučuje strategické myslenie, rozhodovanie a správu peňazí a zároveň poskytuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Táto verzia je určená pre všetkých starších ako 8 rokov.

2. Small World: World of RiversNajnovší návrh zo série Small World, v ktorom zástupcovia spoločnosti Amazonky, obri, ľudia alebo trpaslíci súťažia o viac území vo svete, ktorý je príliš malý na to, aby sa všetky ľahko zmestili. Tentoraz dostanú hráči riečne prístavy, ktoré im umožňujú zarobiť si vo forme zlatých mincí, ako aj lodenice, v ktorých sú postavené nové karavany . Počas hry čelia účastníci času, iným hráčom, ale aj neočakávaným udalostiam, ako je útok pirátskej lode, hrozná zima alebo ničivá búrka. Teraz sa môžu hrať 8-ročné deti . Na jej hranie však potrebujete základnú verziu hry. Počas hry je potrebné používať symboly pretekov a špeciálne schopnosti, značky, mince a kocky. Všetky prírastky do hry (vrátane Cursed, Great Ladies) sú kompatibilné a je ich možné kombinovať podľa pokynov v príručke. Vďaka veľkému počtu rozšírení sa hra nikdy nudí a zakaždým bude mať úplne iný kurz.

3. Ulm: Tempora in Priscum AurumVeľmi pekná hospodárska hra od spoločnosti Sharp Games vedie účastníkov do nemeckého mesta Ulm a koná sa počas výstavby najdôležitejšej budovy mesta - katedrály, ktorá meria 160 m veža je dnes najvyššou kresťanskou sakrálnou stavbou na svete. Hráči sa ujímajú úloh obyvateľov mesta, ktorí sa rozhodnú rozvíjať svoje podnikanie, získať obrovské peniaze, rozsiahly obdiv a rešpekt . Hráči, vykonávajúci rôzne akcie v jednotlivých mestských častiach mesta, napríklad pohybom člna po Dunaji, zbierajú mince z banky, získavajú ďalšie víťazné body. Ten, ktorý bude mať najviac po dokončení 10 kôl, vyhrá. Hra učí hlavne rozhodovanie, plánovanie akcií, schopnosti rýchlej analýzy a flexibilitu myslenia . Je určený pre dospelých, dospievajúcich a deti od 10 rokov.

Nové ekonomické hry potešia krásne strávené doplnky - dosky, karty, kocky a pešiakov . Okrem podmanivého príbehu majú dobre rozvinutý vzdelávací priestor a pri hraní precvičujú rôzne kompetencie. Vďaka hrám sú vedomosti bez povšimnutia a zručnosti sa praktizujú v praxi, pravidelne a za bezpečných podmienok.

Musíme si však uvedomiť, že podmienkou úspešnej hry a získania všetkých výhod z nej je prispôsobenie hry veku, schopnostiam a úrovni malých hráčov .
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi