Magnetická skladačka "Ľudské telo" Janod - recenzia
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 • Kategórie blogu
Blog
L.O.L. Surprise
17.10.2020
L.O.L. Surprise
L.O.L. Surprise - trend pre malých zberateľov Už niekoľko sezón sú medzi deťmi hitom malé zberateľské hračky ukryté v rôznych škatuliach alebo loptič... čítať celé
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
13.09.2019
Kŕmenie dieťaťa a podávanie prvého ovocia a zeleniny
Naučiť sa samostatne jesť je skutočnou výzvou pre batoľatá aj pre rodičov. Malé ruky nie vždy zvládnu lyžicu a nedostatok klinčekov sťažuje žuvanie je... čítať celé
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
13.09.2019
Kedy by malo batoľa meniť posteľ?
Zmena postieľky pre batoľatá na detskú postieľku je jednou z prvých veľkých zmien v živote batoľa. Kedy je najlepší čas na to, aby táto udalosť nebola... čítať celé
Zobraziť všetky články

 

Široký výber

 

Široký výber tých najrôznejších hračiek zaručí neobmedzenú a nekončiacu zábavu pre najmenších.

To bude radosti!

Z našej najširšej ponuky si určite každý vyberie.

 

 

 


 

 

 

 

 1. Úvod
 2. BLOG
 3. Magnetická skladačka "Ľudské telo" Janod - recenzia
13.09.2019

Magnetická skladačka "Ľudské telo" Janod - recenziaObjavovanie ľudského tela je jednou z fascinujúcich tém hier a konverzácií iniciovaných deťmi. Je okamih, keď sa dieťa stále viac zaujíma o svoje telo a jeho stavbu. Nie sú otázky, na ktoré by rodičia nemohli odpovedať šesťročnému dieťaťu, ale v tomto veku deti vyvolávajú zložité problémy. V tejto situácii budú rodičia potrebovať učebné pomôcky pre malých i veľkých. Vďaka tomu budú deti oboznamovať s témou ľudského tela, jej vývojom a stavbou. Magnetické puzzle "Ľudské telo je určené pre predškolské deti a staršie deti, zaujíma aj dospelých. Francúzska spoločnosť Janod, ktorá navrhuje brilantné hračky, sa stará o zapojenie rodičov s deťmi. Jej výrobky sa vyznačujú inováciou, zaujímavým dizajnom, najvyššou kvalitou a starostlivým spracovaním.

Rodičia si pri hraní s ním oboznámia stavbu ľudského tela. Uľahčuje prenos správ prístupným spôsobom a vytvára silnejšie väzby medzi dieťaťom a rodičmi. Vizuálne vysvetľuje, ako je ľudské telo budované zvnútra a zvonka.

pri hraní s kartami a magnetmi uvedieme dieťa do štruktúry ľudského tela pri hraní kariet a magnetov ukážeme vášmu dieťaťu, ako vybudovať ľudské telo

ŠpecifikáciaMagnetická skladačka "ľudského tela" obsahuje:
 • magnetická doska,
 • 18 podporných kariet s označenými časťami tela s popismi v rôznych jazykoch,
 • 76 častí magnetického tela
 • drevený ukazovateľ,
 • leták s poľskou jazykovou verziou kariet.


1

Technické špecifikácie:
 • Rozmery stola: 26 cm x 0,5 cm x 41,5 cm
 • Vek: 7 rokov
 • Balenie: kartón
200

Opis produktuMagnetické puzzle "Ľudské telo" je zabalený v farebnej škatuli. Skladá sa z magnetickej karty, 18 pomocných kariet s vyznačenými časťami tela opísanými v 12 jazykoch (vrátane poľštiny, angličtiny, nemčiny, taliančiny a španielčiny) a 76 častí magnetického tela. Súčasťou sady je drevený ukazovateľ. Puzzle má nepochybne vzdelávacie hodnoty. Všetky magnetické prvky musia byť usporiadané na doske, aby sa vizualizovala ľudská kostra, vnútorné orgány a svaly ľudskej bytosti. Počas hry zadarmo rodičia naučia svoje dieťa, ako si budujú ľudské telo. Musím priznať, že vedomosti o štruktúre ľudského tela sa odovzdali veľmi zaujímavým spôsobom. Dieťa sa učí názvy častí tela, vnútorných orgánov, kostí a svalov.
201

Dojmy zo zábavyMagnetická skladačka "Janodovo telo" dokonale spája zábavu a vzdelávanie. Je to kreatívna a veľmi zaujímavá hračka pre mladšie deti. Určite povzbudzujte dieťa, aby sa doma učilo v súvislosti s ľudským telom. Umožní rodičom ľahkým a príjemným spôsobom sprostredkovať vedomosti o ľudskom tele. Určite mu pomôže naučiť sa tajomstvá ľudského tela. V mojej rodine je táto magnetická hádanka dokonalým modelom pre učenie sa kostrového systému, svalov a vnútorných orgánov. Aj keď ilustrácia vnútorných orgánov sa môj predškolák pravdepodobne páčil najmenej.
202


Určite bude tento produkt užitočný pri uskutočňovaní prvých lekcií domácej anatómie, ako aj pri výučbe cudzích jazykov. Na doske sú obrysy ľudského tela, ku ktorým musíte pripevniť magnety.

Magnety môžu byť vrstvené tak, aby vaše dieťa rýchlejšie pochopilo zložitosť ľudského tela. Na magnetická doska ich môžete usporiadať v ľubovoľnom poradí v závislosti od toho, či sa chcete dozvedieť o kostrovom systéme, svaloch alebo vnútorných orgánoch. Hádanka predstavuje siluetu muža spolu s tými, ktoré sú opísané v Anglické prvky tela. Tieto vzdelávacie hádanky budú určite skvelé ako prvý nástroj na učenie anatómie. Jedna vec je istá, keď sa dieťa počas hry naučí jednotlivé časti tela, názvy vnútorných orgánov, kostí a svalov.
203


Naučte sa, ako ľahko a bez stresu vybudovať ľudské telo. Možno bude mať prvýkrát príležitosť vidieť, ako vyzerá kostrový systém, t. J. Ľudská kostra, ako aj dozvedieť sa o vnútorných orgánoch a svaloch. Magnetická skladačka vyvinutá Janodom sa ukázala ako skvelá hračka na hranie v škole. S dôveroubude slúžiť vášmu dieťaťu po dlhú dobu a poskytne veľa vedomostí a zábavy.

Puzzle má reťazec, ktorý umožňuje zavesenie na stenu. Použitím dreveného ukazovateľa však môžete poukázať na zaujímavé časti tela. Pole a magnety sú vyrobené z tvrdej lepenky, a preto sú odolné proti poškodeniu. Hra je ideálna na hranie s rovesníkmi alebo rodičmi.

reťazec, s ktorým ho môžete zavesiť na stenu reťazec

Odporúčam tiež ďalšie vzdelávacie súbory, ktoré budú podporovať učenie štruktúra ľudského tela a zároveň sa stanú skvelou hračkou pre deti a dospelých. Sada "ľudské telo" je ideálna ako darček pre rozhodného predškoláka. Jeho cena je, žiaľ, pomerne vysoká.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi